Microsoft zabilježio 2,7 milijardi minuta video po

poruka: 4
|
čitano: 1.559
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft zabilježio 2,7 milijardi minuta video po".
9 godina
offline
Microsoft zabilježio 2,7 milijardi minuta video po

Odličan je Teams! U firmi gdje radim se od prošle godine Teams i Skype koriste paralelno, no čini mi se da je svima već ušlo u naviku koristiti Teams kao primarni alat za komunikaciju. Skype lagano odlazi u zaborav... 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft zabilježio 2,7 milijardi minuta video po

Mi na fakultetu isto koristimo Teams ( TVZ ). Zanimljivo mi je i pohvalno kako se serveri normalno nose sa takvim opterecenjem. Carnet i slična sranja su riknuli ni prvi dan škole online.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Microsoft zabilježio 2,7 milijardi minuta video po

Dio nastave na svim razinama obrazovanja ne može se odvijati mrežno i valjalo bi ga – uz poštovanje mjera opreza – održavati uživo. Ipak, o tome nitko ne govori.

ukrućena goropadnica
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Microsoft zabilježio 2,7 milijardi minuta vide
Mary Sue kaže...

Dio nastave na svim razinama obrazovanja ne može se odvijati mrežno i valjalo bi ga – uz poštovanje mjera opreza – održavati uživo. Ipak, o tome nitko ne govori.

 Puno toga se u nastavi može odvijati mrežno. Odvijalo se ponegdje i ranije, prije ove situacije s virusom. Obje strane moraju biti zainteresirane i angažirane.

 

"valjalo bi ga – uz poštovanje mjera opreza – održavati uživo" - apsolutno NE! Previše pojedinaca nema nikakve higijenske navike i imaju katastrofalan stav prema ovakvim situacijama i predstavljau rizik i za sebe i za okolinu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice