Microsoft predstavio Windows 11 SE

poruka: 11
|
čitano: 4.570
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft predstavio Windows 11 SE".
12 godina
offline
Microsoft predstavio Windows 11 SE

Znam da svaka roba ima svoga kurca te da ce Surface Laptop SE vrlo vjerojatno biti primamljiv mnogima. Medutim, meni osobno se cijeli segment netbookova gadi i ona eksplozija u popularnosti prije kojih desetak godina mi je bila tragikomicna. Gledao sam more kolega kako ćoretaju na minijaturnom ekranu pogrbljeni s facom 20 cm od stola. Fantasticna ergonomija - ustedis nesto na laptopu, a za koju godinu potrosis 20x toliko na rehabilitaciju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 14:32 (kerum).
Moj PC  
8 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Windows 11 SE
Hjoj, nama šef u bivšoj firmi nabavio hrpu chromeboxova, jao investira u posao... Kretenčina, ima nekakve osobne frustracije prema majkrosoftu, pa je nas naguzio s tim sranjcima. Još nam je u postupku prebacivanja sjebao foto arhivu koju smo skupljali godinama. Uf, mislim da je štucao svakodnevno od 8-16
2 godine
offline
Microsoft predstavio Windows 11 SE

Windows 98 SE 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
 
6 0 hvala 0
Re: Microsoft predstavio Windows 11 SE
kerum kaže...

Znam da svaka roba ima svoga kurca te da ce Surface Laptop SE vrlo vjerojatno biti primamljiv mnogima. Medutim, meni osobno se cijeli segment netbookova gadi i ona eksplozija u popularnosti prije kojih desetak godina mi je bila tragikomicna. Gledao sam more kolega kako ćoretaju na minijaturnom ekranu pogrbljeni s facom 20 cm od stola. Fantasticna ergonomija - ustedis nesto na laptopu, a za koju godinu potrosis 20x toliko na rehabilitaciju.

 

ma nema to veze s chromebookom. Dell XPS 13, ili macbook air 13, ne mogu shvatiti kako netko moze na tako malenom ekranu bilo sto raditi osim laganih radnji poput citanja mailova, poneke prezentacije isl. Daleko, daleko premaleni ekran za bilo kakav dugotrajni rad, bilo da se radi o developmentu, bazama podataka, cloudu i serverskoj infrastrukturi, ili pak Photoshopu, dizajnu, video produkciji isl. Strasno lose iskustvo.

 

Osobno, radujem se Windowsima 11SE i nadam se da ce biti jednostavniji i s manje dosadnih notifikacija, radim na "obicnim Windows 11" nemam nikakve zamjerke, iako realno govoreci ne primjetim nista drugo nego malo drugaciji izgled od Windows 10, ali drugo mi i ne treba, OS je samo nesto sto koristim a niti ne znam da ga koristim.

 

 

Lijepi pozdrav

 

15 godina
offline
Microsoft predstavio Windows 11 SE

CodeProject ima dobar komentar na najavu Windows-a 11 SE: "The definition of insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results."

 
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Windows 11 SE
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

ma nema to veze s chromebookom. Dell XPS 13, ili macbook air 13, ne mogu shvatiti kako netko moze na tako malenom ekranu bilo sto raditi osim laganih radnji poput citanja mailova, poneke prezentacije isl. Daleko, daleko premaleni ekran za bilo kakav dugotrajni rad, bilo da se radi o developmentu, bazama podataka, cloudu i serverskoj infrastrukturi, ili pak Photoshopu, dizajnu, video produkciji isl. Strasno lose iskustvo.


 

 Ja ga koristim za mjuzu (mbpro 13) i mogu reci da je savrsen. Za druge stvari je vjerovatno pre malen.

NULL!=NULL
3 godine
odjavljen
offline
Re: Microsoft predstavio Windows 11 SE
picajzla0707 kaže...
Hjoj, nama šef u bivšoj firmi nabavio hrpu chromeboxova, jao investira u posao... Kretenčina, ima nekakve osobne frustracije prema majkrosoftu, pa je nas naguzio s tim sranjcima. Još nam je u postupku prebacivanja sjebao foto arhivu koju smo skupljali godinama. Uf, mislim da je štucao svakodnevno od 8-16

 Nadam se da ti je dao otkaz.

16 godina
online
Re: Microsoft predstavio Windows 11 SE
veliki pero kaže...

 Nadam se da ti je dao otkaz.

 ?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
11 godina
offline
Re: Microsoft predstavio Windows 11 SE
Nije, propao je jer jest kreten, a ja se nadam da si ti samo glup
15 godina
offline
Microsoft predstavio Windows 11 SE

Za nekoliko mjeseci: Microsoft otkazao Windows 11 SE.

Know your world.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft predstavio Windows 11 SE

Ne vidim da je napisano u članku; ovi laptopi i Windows 11 SE neće biti dostupni za kupovinu svima već samo onima koji su u školskom sustavu (učenici, profesori,...).

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice