Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

poruka: 19
|
čitano: 5.435
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si".
7 godina
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

Trenutačno najbolji browser !

 
3 1 hvala 0
10 godina
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

Najbolji i na mobitelu i na PC-u.

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

Linux diskriminacija :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15
Grozni_Zabac kaže...

Linux diskriminacija :(

 Ms se transformirao :)

https://www.neowin.net/news/microsofts-edge-browser-is-officially-coming-to-linux-soon

14 godina
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

Da li će word, excel i outlook biti integrirani i za desktop verziju ili to vrijedi samo za mobitele i tablete? Preletio sam na brzinu i originalni članak pa nisam vidio da piše šta se događa sa desktopom.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15

Ne, integracija ide samo na mobilnim uređajima na iOS-u i Androidu.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
8 godina
offline
Re: Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15
Outlook?
15 godina
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

- ima li negdje konkretno RC download? ne beta-dev..

 

(uh.. ćorav.. stoj banner, RC na beti..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 13:06 (ihush).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

koga zanima, upiše ovo i skine

 

 

..evo ga

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15
torrente kaže...

koga zanima, upiše ovo i skine

 

 

..evo ga

 

 

 -koga zanima to već zna.. (ali naravno nije baš tako.. eto primjer)

- hr stranica... (kao ni ostale-usa) nema oznaku RC, samo (kao do sad) beta-dev-canary..

- dok usa-enterprise ima banner na dev RC.. ali u samom edgeu je i dalje samo oznaka beta. (to je ista-identična verzija/build... ne treba tražiti neki 'spešl-opskurni site ili jezik.. tj umjesto menija download na ms stranici je dovoljno kliknuti tab-enterprise i tamo je taj natpis- za RC.. klasično MSovo zbunjivanje zbunjenih juzera..) :)

 

-zgodno ili informativno za prosječnog juzera (koji posjećuje ove teme, klase haker i više).. baciti pogled na browserov task/processe .. i vidjeti na relativno jednostavan način zašto su neke stranice smeće koje treba izbjegavati (neću sad navesti nego samo primjer 24sata..) :) tko to može vrtiti može i krizu na ultra :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 15:00 (ihush).
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

zbunjivač o zbunjivanju.

ništa  nije opskurno (a strani jezik je na slici zbog vpn-a). postavljeno je kako u bilo kojem trenutku skinuti najnovije postojeće izdanje sa MS servera. nije ni DEV ni CAN (koji se vodi da je 24h,a nije baš tako).

ZNAČI 15.01.2020 IZLAZI FINALNI.

do tada se putem onog mog posta skine najnoviji 79.xxxx itd itd.  to je poanta..NAJNOVIJE sa servera...nije tema tv pretplata i odjava.

 

btw jučer na konferenciji Ignite 2019 najavljen skori dolazak na Linux

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 17:45 (torrente).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15
EDGE ima novi logo
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

Ja sam skinuo stabilnu verziju odavno, prije nego je i beta bila dostupna javno. Bio je jedan lik na twitteru postavio instalere za betu i stable. I kad sam instalirao zamijenio mi je onaj Edge sa EdgeHTML engineom. Danas mi je došla nova ikona.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15

Baš mi se updateao DEV na Official

15 godina
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

umjesto nekih trećih linkova, uvjek treba preferirati 'original' (provjeren izvor + hr .. ili eng ako netko treba tj svatko će googalnjem dobiti lokano-regionalnu stranicu).

 

+ kao btw, blesavo, ali novi install nije nadogradnja beta ako je netko koristio.. čak ne nudi uvoz favorita nego iz ie.. dok betu ostavi paralelno. Za očekivati je ipak da je to 'ista' app i da tad bar nešto napomene-nadogradi ili uvoz favorita i sl. .. no kao da devovi nisu predvidjeli mogućnost da netko koristi betu.. :) mada je tu već pola godine.

 

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 22:35 (ihush).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

ja ću uvijek linkat vijest tj članak u kojem je sve pojašnjeno i unutar članka je opet službeni link.

instalacija je sasvim normalno nadogradila betu i sve je ostalo na mjestu, od ekstenzija do favorita i ostalih postavki.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15
torrente kaže...

..

instalacija je sasvim normalno nadogradila betu ...

 -? nadogradila?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft potvrdio: Edge na Chromiumu stiže 15. si

ispekla finalnu.. stavila u peć RC i zatim na policu pekare da ljudi uzimaju..tako nešto.  instalacija prepekla tijesto u novom kalupu koji nema u limu utisnuto Beta.

 

već smo se oko ovog čuli prije godinu dana. pari da su svi linkovi javne podvale neukom puku i mora se linkat samo ono što je certificirano u javnog bilježnika.

 

ja ću po svome... i ovog bugarina što piše na softpediji pratim godinama. lik pokriva sve od A do Ž što ispada iz Redmond pekare na dnevnoj bazi.  tko želi sterilni ofišl izvor,neka ne klika.

https://news.softpedia.com/editors/browse/bogdan-popa

 

 

srca ti irudova, pa kakav bi to život bio kada bi sve životne aspekte tretirao kroz prizmu kao što tretiraš P2P, tv pretplatu i sl. ti bi i prostitutku pitao da ti pokaže poreznu karticu, svježi pečat liječnika star 48h i potvrdu da nije kažnjavana.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice