Microsoft otkrio hakerske napade na institucije u

poruka: 6
|
čitano: 2.770
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft otkrio hakerske napade na institucije u ".
15 godina
offline
Microsoft otkrio hakerske napade na institucije u

većinu lopova uhvate jer su se uokolo hvalili počinjenim. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft otkrio hakerske napade na institucije u

.. eto, odzvonilo je cyber-napadima/hakerima. Sad smo mirni. Elementarna logika kaže, ako onom tko želi tvoje informacije daš željene informacije, tad smo eliminirali krađu informacija, nešto kao legalizacija droge/kriminala/nečega.. istina ima par rupa u takvoj logici, no što je rupa manje/više u ovakvoj tematici...

jedino me malo muči zemljo(o)pis.. kao da globus crta averagejoe, pa je rusija negdje istočno od jueseja.. npr irelandija, dok je sjedište CA (zatvoreno) u UKju.. a koliko me varljivo znanje zemoopisa služi, to nije baš cccp, no bio je neki rus, istina američanski, čak ne rus nego modlavac, koji kao klasični jamesbond ima sve iskaznice unclesama tj njegovih inteligentnih službi koje se bave prikupljanjem i obradom informacija nebi li nekako osigurali demokraciju npr za izbore.. opet logičnim slijedom, zato se brinu za eu izbore, poučeni američanskim izborima u kojima su ako čitamo tako inteligentne informacije neimenovanih inteligencijskih službi, pobijedili rusi. To zemljopisno rusiju stavlja u npr srce texasa.. zemlopis, inteligencija, sve to u okviru defending democracy programa.. i sad još to uz by MS logo. Bemti ruse i hakere! Ali eto, odzvonilo im je!

.. (mada se kaže ne pitaj kome zvono zvoni..).

 

eh da... i Trump je rus. (ako inteligentno čitamo inteligencijska sizvješća i obznane u medijima..)

 

 

edit: II. kao hint, ako netko nij primijetio poveznicu, posljedicu.. sve ovo je nakon pada najjačih hakera poznatih SMSovaca u aferi sms-taraba..(gate) ili kako li je već medijski konspirativni naziv.. i to niti godinu nakon uhićenja ''najvećeg'' hakera iz zaprešića! .. mi smo epicentar, čak se ne bi začudio da nas sutra posjete demokratske snage šeste flote i oslobode ruskih tedybeara.

 

+ i Clinton je rus, i Hillary.. :)

 

+ i šećerbeg je rus (kad je facebook prodavao podatke CA..).. sve sami rusi! .. kao i Akmai tech.. i svi oni zajedno :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 14:53 (ihush).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft otkrio hakerske napade na institucije u

Joj kad napiše kibernetički napad umjesto cyber, isto kao da opisuje da su napad izvršili Terminatori...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft otkrio hakerske napade na institucij

.. meni nikad nije bilo jasno zašto su mama&tata princezu nazvali po autu.. mercedes. Rekao bi da i švarcneger spada u istu klasu. :))

ili s manje sarkazma, ako je to jedino što te (nedefinirano, osim joj) .. tad ok, super!

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft otkrio hakerske napade na institucije u

Na kraju će ispasti da su i Rusi Rusi.

 

Office365 i Rusi, kao mrkva i loš vid. Koji je slogan sljedeći: pomozimo policiji, tucimo sami sebe ili neki sličan grunfovski.

 

Iskreno, kakve loše droge moraš pušit da ovako što plasiraš.

Mislim, dakle half adder
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft otkrio hakerske napade na institucij

meni priča više zvuči kao posljedica apstinencijske krize nego kao konzumacija.. onak, lobotomno, bez dubine  tak..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice