Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara vrije

poruka: 14
|
čitano: 4.525
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara vrije".
16 godina
odjavljen
offline
Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara vrije

Iako zivim od koristenja MS tehnologija - mislim da bi AWS bio puno bolji izbor od Azure

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara v
Donald Duck zna bolje.
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara v
Friday kaže...

Iako zivim od koristenja MS tehnologija - mislim da bi AWS bio puno bolji izbor od Azure

 

Pljuješ po ruci koja te hrani 😕

15 godina
offline
Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara vrije

ma bitno je da je amerika epitom slobode svega pa i tržišta, uzor i dika, jer nema "osobnih animoziteta" i bandićevina po kumovoj slami. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara v
may the Microsoft be with you
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara vrije

"U svemu je možda svoje prste imao i predsjednik SAD-a Donald Trump"

MOŽDA? 

 

(edit: pratio sam tu sagu godinu dana; Google, Oracle itd su sami odustali jer su vidjeli da nemereš protiv Trumpa... što Ajar veli ^ )

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 15:50 (Zechina).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara v
Dex.pwn kaže...
Friday kaže...

Iako zivim od koristenja MS tehnologija - mislim da bi AWS bio puno bolji izbor od Azure

 

Pljuješ po ruci koja te hrani 😕

 

Kao prvo - ja ne radim za Microsoft i oni nemaju nikakve veze sa mojom placom. Koristim njihove alate za koje im je masno placeno.

Kao drugo - zasto ne bih smio kritizirati firmu cije alate koristim? Bas zato sam u poziciji da kritiziram, ne?

Freak Show Inc.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara v
Friday kaže...
Dex.pwn kaže...
Friday kaže...

Iako zivim od koristenja MS tehnologija - mislim da bi AWS bio puno bolji izbor od Azure

 

Pljuješ po ruci koja te hrani 😕

 

Kao prvo - ja ne radim za Microsoft i oni nemaju nikakve veze sa mojom placom. Koristim njihove alate za koje im je masno placeno.

Kao drugo - zasto ne bih smio kritizirati firmu cije alate koristim? Bas zato sam u poziciji da kritiziram, ne?

 

Kad koristiš nešto, moraš to i hvaliti.

Da nema tih alata, nema ni posla, nema ni firme, nema ni plaće, nema ni žene, ni djece, ni auta. Nema ni hrane, vode, grijanja. Tako se sve složi, i umreš(jel nema hrane i vode) 🤣

16 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara v
Dex.pwn kaže...

Kad koristiš nešto, moraš to i hvaliti.

Da nema tih alata, nema ni posla, nema ni firme, nema ni plaće, nema ni žene, ni djece, ni auta. Nema ni hrane, vode, grijanja. Tako se sve složi, i umreš(jel nema hrane i vode) 🤣

 

Kaze Ajar da smo sigurni dok god nam je Kolinde

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara vrije

E jebiga kad bezoz ima WaPo...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara vrije

Glavno da RH ima hrpu servera po svakoj od milijun agencija i drugih paradržavnih izmišljotina, a jedan Pentagon to može dati u javni cloud

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara v
Friday kaže...

Iako zivim od koristenja MS tehnologija - mislim da bi AWS bio puno bolji izbor od Azure

 
Zakaj? Ne kontam u čemu je fora. Zar ionako sve te gigantske firme neće masnim ugovorima čitavu uslugu prilagoditi u potpunosti željama kupca (države) ?



p.s. iako to ništa ne znači, ja osobno više vjerujem Microsoftu... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 8:33 (Neuk).
5 godina
offline
Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara vrije

Gledao sam jedan podcast sa bivšim navy sealom i lik kaže ako želiš onesposobiti američku vojsku samo onesposobi word i powerpoint. Sve ide preko toga.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft "oteo" Amazonu 10 milijardi dolara v

e jak mi je to"tuljan" ak ovisi o Wordu i PowerPointu

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice