Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka

poruka: 105
|
čitano: 33.384
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka".
7 godina
offline
Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka

obrazovanjem protiv neznanja 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka
Naravno, floskule, drugo nisam niti očekivao
7 godina
offline
Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka

CrniPero kaže: sve radite krivo....Folder se sharea
picajzla0707 kaže: ne želim šerat folder
CrniPero kaže: obrazovanjem protiv neznanja
picajzla0707 kaže: Naravno, floskule, drugo nisam niti očekivao

 

I šta ti očekuješ!

Enjoy life 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka
peek kaže...
Friday kaže...

Koristim Office 365 vec neko vrijeme i za 10 eura mjesecno imam 6 licenci od kojih svaka podrazumijeva i 1 terabajt prostora na onedrive-u. Bas taj prostor na onedrive je i bio presudan cimbenik buduci da sam backup freak.

Koju verziju Office 365 koristiš?Podudara mi se sa oblikom licenciranja, gdje isti korisnik ima pravo instlacije jedne licence na 6 uređaja, a ne npr 6 korisnika, šest licenci. Zvuči slično, ali je u nekom poslovnu modelu je dosta različito (financijski).

 

Office 365 Home

 

CrniPero kaže...

Balkan edition jedino jer O365 Business premium daje pravo da se office instalira na 5 PC/mac, 5 tableta i 5 mobitela.

Installer file koji se skine sa o365 je isto user specific.

 

6 licenci/deviceova nikad nije bila ni opcija.

Očito piše samo da bi nešto pisao 

 

LOL, bedak...

 

https://www.anandtech.com/show/13321/microsoft-office-365-home-update-more-users-and-more-signins

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka
CrniPero kaže...

CrniPero kaže: sve radite krivo....Folder se sharea
picajzla0707 kaže: ne želim šerat folder
CrniPero kaže: obrazovanjem protiv neznanja
picajzla0707 kaže: Naravno, floskule, drugo nisam niti očekivao

 

I šta ti očekuješ!

Enjoy life 

 

crni pero bi trebao objasniti kako skinut folder na stick bez zippanja ili barem bez skidanja svakog od par tisuća fajlova iz tog foldera pojedinačno

crni pero bi trebao objasnit kako vidjeti osnovnu informaciju o folderu u chrome os - njegovu veličinu

crni pero bi trebao objasniti kako maknut download manager chrome os-a u pozadinu dok on skida nešto, jer za vrijeme tog skidanja ništa drugo nemereš raditi

 

e kad bi crni pero napravio tako nešto, onda bi picajzla0707 možda i priznao da je u krivu

ovako crni pero i dalje samo prosipa floskule umjesto konkretnih odgovora na konkretne probleme  

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 13:36 (picajzla0707).
6 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka
CrniPero kaže...

 

2 ridealong: Kakvih ti problema imaš (retoričko pitanje) !

O365 install je uvjek nudio sam 2 opcije, 32 ili 64 bit.

Pusti više buniku, vidiš da ti nije dobro od nje !

 

 Ma kakve 2 opcije, 32 ili 64 bita... Čovječe... Daj čitaj s razumijevanjem ili zamoli nekoga da ti protumači napisano.

 

Treći put... Do prije mjesec dana si u sklopu pretplate na Office 365 mogao downloadati i na svoj PC instalirati Office 2016 (32 ili 64 bit, kad već cjepidlačiš). To je bilo 100% tako i nikako drugačije. Od predstavljanja Officea 2019, umjesto na tom se mjestu piše Office 2019, piše Office 365, pa nema nikakve razlike u NAZIVU Officea koji se se koristi putem Weba i ovoga za download i instalaciju na PC-u.

 

Ako ovo ne razumiješ, onda ti stvarno treba stručna pomoć.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka
CrniPero kaže...

Balkan edition jedino jer O365 Business premium daje pravo da se office instalira na 5 PC/mac, 5 tableta i 5 mobitela.

Možeš instalirati Office na više od 5 uređaja ali ih najviše 5 može biti aktivno u istom trenutku. Tako je bilo do sada.


"You can install Office on all your devices and be signed in to five devices at the same time. If you’d like to sign in to Office on a sixth device, sign out of Office on one of your other devices first. If you don’t have access to one of the devices you’re signed in on, you can sign out of Office on a PC or Mac from any web browser using the instructions in Deactivate an Office install. This doesn't uninstall the Office apps, it just puts Office into read-only mode."

 

https://support.office.com/en-us/article/share-your-office-365-home-subscription-with-up-to-five-people-b389b9ce-3ae3-4a82-9017-39d79972fcba

 

 Ali to nije sve!

 

"Starting October 2, Microsoft will be increasing the device limits for its Office 365 Home and Personal subscribers. Office 365 Home and Personal users will be able to install Office on all their devices, but they'll be limited in terms of the number of simultaneously signed-in users allowed."

 

"Currently, Office 365 Home, which costs $99.99 per year, enables five people in a "household" to use the core Office apps (Word, Excel, PowerPoint, Outlook and OneNote) and get 1 TB per person (for a total of 5 TB) of OneDrive Storage. The current limit on number of devices total which can run these Office apps is 10 across the five users. Office 365 Personal, which costs $69.99, currently limits one user to installing these Office apps five devices.

Starting on October 2nd, Office 365 Personal users can sign into five concurrent devices at the same time. They can load the Office apps onto multiple devices, but only be signed into five.For Home, starting October 2nd, that updates to six users, across all your devices and each user can be signed into five devices at the same time. Technically, that means an Office 365 Home customer could have 30 Home subscriptions running at the same time, with each user getting five signed-in devices."

 

https://www.zdnet.com/article/microsoft-to-increase-device-limits-for-office-365-consumer-subscription-users/


Tako da... Nemoj nas vrijeđat... Prvo se raspitaj...

 

 

 EDIT: ove promjene možda neće vrijediti za sve vrste pretplata, pa se raspitajte kod svojih firmi, admina i inih za točne detalje, a nešto možete napraviti i sami, a to je da pogledate podatke vezane uz vaš račun / pretplatu u sklopu Office 365 usluge na Webu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 20:17 (ridealong).
14 godina
offline
Re: Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka
Friday kaže...
Colossus7 kaže...
 

Slušao sam priču tipa iz US koji je bio prisutan na poslovnom sastanku, on je bio outsorced IT guy unajmljen da obavi posao, gdje su bile velike ribe za stolom, CEO, COO, CFO (chief financial officer itd) CTO (chief technology officer) i kad je došlo do teme upgrejda nekih stvari (Exchange Servera), rasprava između CFO i CTO se svela na to da je CFO doslovno rekao liku, Exchange Serveri koštaju xy, office365 rješenja u cloudu xy mjesečno, zašto još nismo prešli na to? CTO krenuo sa pričom objašnjavati pros-cons servera on site, da bi nakon par minuta bio ugašen ko opušak u stilu, kompa nisam te pitao da objašnjavaš tehnikalije, nego si dobio naredbu make it happen, ja sam taj koji upravlja financijskim odlukama, matematika je jasna, plaćamo u inkrementalima i to puno manje, to je jedino što je bitno sad. Kratko i jasno.

 

Trebao si tom tipu iz US reci da je bedak i da su glupi sto ista placaju kad ima libre office. A gmail je isto tako besplatan, koji kreten bi isao placati za exchange?

 A i domena na GoDaddy.com je vrlo jeftina :D

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka

.

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 21:50 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka

ekipo

 

znam da ova tema nije aktivna vec davno ali probat cu neznam di da pitam

 

kupio sam key za office 2019 pro plus i aktivira ga preko telefona...znaci imam key za office i dugacki key za aktvaciju preko telefona....moje pita nje je posto sam slucano instalira 32bit verziju dali mogu samo normalno deinstalirati i instalirati 64 bitnu verzije s istim keyom i aktivacijskim keyom??? nadam se da ste me skuzili neznam kako da objasnim drugacije

 

hvala unaprid

ulalalalla
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka
MOgY kaže...

ekipo

 

znam da ova tema nije aktivna vec davno ali probat cu neznam di da pitam

 

kupio sam key za office 2019 pro plus i aktivira ga preko telefona...znaci imam key za office i dugacki key za aktvaciju preko telefona....moje pita nje je posto sam slucano instalira 32bit verziju dali mogu samo normalno deinstalirati i instalirati 64 bitnu verzije s istim keyom i aktivacijskim keyom??? nadam se da ste me skuzili neznam kako da objasnim drugacije

 

hvala unaprid

 Pa probas....

15 godina
offline
Re: Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka

A morat cu ali eto pitam dali neko ima ili proba to napraviti...

ulalalalla
5 godina
offline
Re: Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka

ja imam office 365 i idu obje verzije i X86 i X64...

15 godina
offline
Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka

update:

 

skinio i instalira friski office 2019 proplus i aktivaciski kljuc odma prepoznao i sve sljaka.....

 

ispricavam se za gnjavazu :)

ulalalalla
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Microsoft Office 2019 - Za mrzitelje oblaka

Pozdrav,

 

ne znam gdje da pitam pa ću ovdje pokušati..

 

Htjela bih si instalirati Office na novom laptopu, koliko vidim već je na njemu ali traži prijavu pa prepostavljam da plačam, međutim ja neželim nikakve prijave na Microsoft, pa me zanima kako onda mogu office da instaliram?

 

Je li ima smisla ta preko Partis.si ili već gdje skinem office? pa onda kupim key? Kao što rekoh meni je bitna da ne ide nikakva prijava na Microsoft, jer vidim na youtube da kad kupiš key da se svejedno prijaviti moraš -.-

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice