Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftinije

poruka: 17
|
čitano: 6.123
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftinije ".
15 godina
offline
Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftinije

Zanimljivo...

Znaci 2800-3000 krznenih prijatelja kod nas a xbox seX bi trebao biti oko 4000-4300kn. 

 

Cemo da vidimo. 😒

Pi coin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftinije

Fascinantno. 

Baš me zanima koliko će ljudi u Hrvatskoj to kupiti. Možda 10. U mojih 20-ak godina života, nikad nisam vidio Xbox. Gotovo svi imaju PS, puno njih Nintendo, no nitko Xbox. Konzola možda je snažna, no first party igre su katastrofa, uvijek su bile i biti će. Ništa što je na Xboxu nije vrijedno igranja jer postoje verzije tih istih na PC-u. 

Ps5 možda kupim, Switch pro(ako ikad izađe) definitivno kupujem. Jedina stvar koja me privlači kod konzola su ekskluzivne igre, a bome i činjenica da igram Doom na Switch-u dok se vozim vlakom i autobusom. 

Moj PC  
3 14 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftinije

Čisto sumnjam da će ova mala kutijica vrtiti 1440p igre u stabilnih 60 fps-a, a kamoli do 120. Možda samo fifu ili pes, neke trke i slično.

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftin
Donedavno nije bio baš zastupljen, ali sad sa gamepassom je Xbox dosta dobra investicija. Dal će se puno više proširiti teško je reći.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftin
Za sada jedini Xbox mi je bio prvi...kupio ga 2004...i onaj njihov crni gamepad...veći nego ova sad konzola:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftinije

Kao vlasnik XBOX ONE X željno iščekujem ovu slijedeću, XBOX Series X. Radi toga i samo radi toga se kupuje OLED TV, i to onaj 65 inchni. Biti će to definitivno daleko najviše novaca što ću dati za neku tehnološku glupost, ali mislim radim pošteno, radi čega radim ako ne za to da si mogu priuštiti takva nekakva sranja. Ne trošim na ništa drugo.

 

Oduševljen sam prikazanim mogućnostima, iako naravno premišljao sam se oko PS5 i XBOX-a, ali PS5 nema svoj "game pass", i tu vidim ogromnu, ogromnu prednost XBOX-a u odnosu na PS5. Da stvar bude gora za PS, njihov "playstation now" servis i dalje nema mogućnost rada u Hrvatskoj, a novim metodama su maksimalno otežali da si registriraš npr. račun u Austriji pa od tamo koristiš PS Now. Apsolutno neshvatljivo IMHO. 

 

Priznajem da PS ima daleko bolje ekskluzive, God Of War, The Last Of Us, Little Big Planet i još pokoju, ali mislim radi se o svega 50ak igara koje su ekskluziva (https://www.playstation.com/en-au/explore/ps4-exclusives/) tako da šta ja znam, i nije neka velika tragedija.

 

 

Što se tiče cijene Series X, osobno očekujem oko 4,000kn da će biti cijena konzole, mislim da je tako nekako i bila XBOX ONE X kad je izašla. S time da Microsoft na tržištu koje mu je najbitnije (USA, a ne Hrvatska; šokantno, znam!) izbaciti poseban model financiranja, gdje za 25-35 USD mjesečno dobiješ i konzolu i "game pass ultimate" (gamepass + gamepass streaming + xbox live gold + gamepass windows vjerojatno), čak i za mnogo niži hrvatski standard ovo je naprosto sjajna prilika. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2020 14:32 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
11 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftin
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kao vlasnik XBOX ONE X željno iščekujem ovu slijedeću, XBOX Series X. Radi toga i samo radi toga se kupuje OLED TV, i to onaj 65 inchni. Biti će to definitivno daleko najviše novaca što ću dati za neku tehnološku glupost, ali mislim radim pošteno, radi čega radim ako ne za to da si mogu priuštiti takva nekakva sranja. Ne trošim na ništa drugo.

 

Oduševljen sam prikazanim mogućnostima, iako naravno premišljao sam se oko PS5 i XBOX-a, ali PS5 nema svoj "game pass", i tu vidim ogromnu, ogromnu prednost XBOX-a u odnosu na PS5. Da stvar bude gora za PS, njihov "playstation now" servis i dalje nema mogućnost rada u Hrvatskoj, a novim metodama su maksimalno otežali da si registriraš npr. račun u Austriji pa od tamo koristiš PS Now. Apsolutno neshvatljivo IMHO. 

 

Priznajem da PS ima daleko bolje ekskluzive, God Of War, The Last Of Us, Little Big Planet i još pokoju, ali mislim radi se o svega 50ak igara koje su ekskluziva (https://www.playstation.com/en-au/explore/ps4-exclusives/) tako da šta ja znam, i nije neka velika tragedija.

 

 

Što se tiče cijene Series X, osobno očekujem oko 4,000kn da će biti cijena konzole, mislim da je tako nekako i bila XBOX ONE X kad je izašla. S time da Microsoft na tržištu koje mu je najbitnije (USA, a ne Hrvatska; šokantno, znam!) izbaciti poseban model financiranja, gdje za 25-35 USD mjesečno dobiješ i konzolu i "game pass ultimate" (gamepass + gamepass streaming + xbox live gold + gamepass windows vjerojatno), čak i za mnogo niži hrvatski standard ovo je naprosto sjajna prilika. 

 A Xbox uopće nije podržan u Hrvatskoj. Ne možeš napraviti hrvatski account za Xbox. Meni je to neshvatljivo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
Re: Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftin
Bass kaže...

Zanimljivo...

Znaci 2800-3000 krznenih prijatelja kod nas a xbox seX bi trebao biti oko 4000-4300kn. 

 

Cemo da vidimo. 😒

S obzirom da se konzola neće službeno prodavati u Hrvatskoj cijene će biti kako koji trgovac stavi te po koliko konzolu nabavi. Ne možeš ih predvidjeti za razliku od sonya koji se službeno prodaje u Hrvatskoj te sony formira cijenu za svako tržište zasebno. Domći distributer se mora držati tih okvira.

Re: Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftin
antimadridista kaže...

 A Xbox uopće nije podržan u Hrvatskoj. Ne možeš napraviti hrvatski account za Xbox. Meni je to neshvatljivo.

 

Stvarno ne znam za hrvatsku, ali jednostavno napraviš account za UK i to je to, sve radi najnormalnije. Dok za PS stvarno ne radi. Imam PS3 i uvjet da kupim PS4 bio je da mogu aktivirati playstation now. Ali eto, do dana današnjeg nisam uspio. Moglo se prije, nisu provjeravali IP lokaciju niti u kojoj je zemlji registrirana kreditna kartica. Sada je gotovo pa nemoguće aktivirati PS now u nepodržanim zemljama.

5 godina
protjeran
offline
Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftinije

Nadam se da su dani loših portova na PC prošlost zahvaljujući xbox-u koji koristi identičan API, i da ćemo napokon viđati prave dx 12 igre...

 
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftin
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
antimadridista kaže...

 A Xbox uopće nije podržan u Hrvatskoj. Ne možeš napraviti hrvatski account za Xbox. Meni je to neshvatljivo.

 

Stvarno ne znam za hrvatsku, ali jednostavno napraviš account za UK i to je to, sve radi najnormalnije. Dok za PS stvarno ne radi. Imam PS3 i uvjet da kupim PS4 bio je da mogu aktivirati playstation now. Ali eto, do dana današnjeg nisam uspio. Moglo se prije, nisu provjeravali IP lokaciju niti u kojoj je zemlji registrirana kreditna kartica. Sada je gotovo pa nemoguće aktivirati PS now u nepodržanim zemljama.

 Posalji mi acc detalje pa cu ti ja aktivirati.

16 godina
offline
Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftinije

Jedva čekam ubosti novi Xbox Series X.

Iako, nije ni ovaj S model loš ako sve stvarno radi kako je u reklami. Trenutno imam Xbox One S koji radi upscale na 4K kao i ovaj novi Series S. Ubo ga na akciji za manje od 200 Eur.

 

Vjerujem kako će ekipa u HR po nekoj inerciji pohrliti u trgovine po PS5 kad izađe, al' definitvno smatram kako je Xbox bolji value-for-money, a uz to, biti će i hardverski jači od PS5 i tko god promijeni dres is Sonyja u Microsoft neće se razočarati.

Uz Xbox Ultimate hrpa igara iz GamePassa moći će se i na PC-u igrati što je dodatni bonus za Xbox. Posebno kad sin sjedne za konzolu.

I novi FlightSimulator igram besplatno na PC-u jer imam Xbox Ultimate pretplatu, a samu pretplatu uzimam uvijek preko Amazon.de kad je na akciji 30-50% i nikada nisam platio puni iznos.

Nekad žalim ekipu koja uzela PS4 kad vidim koliko love troše na naslove koji su meni besplatni preko Xbox Golda ili uključeni u GamePass.

 

Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftin
passmaslom kaže...

Jedva čekam ubosti novi Xbox Series X.

Iako, nije ni ovaj S model loš ako sve stvarno radi kako je u reklami. Trenutno imam Xbox One S koji radi upscale na 4K kao i ovaj novi Series S. Ubo ga na akciji za manje od 200 Eur.

 

Vjerujem kako će ekipa u HR po nekoj inerciji pohrliti u trgovine po PS5 kad izađe, al' definitvno smatram kako je Xbox bolji value-for-money, a uz to, biti će i hardverski jači od PS5 i tko god promijeni dres is Sonyja u Microsoft neće se razočarati.

Uz Xbox Ultimate hrpa igara iz GamePassa moći će se i na PC-u igrati što je dodatni bonus za Xbox. Posebno kad sin sjedne za konzolu.

I novi FlightSimulator igram besplatno na PC-u jer imam Xbox Ultimate pretplatu, a samu pretplatu uzimam uvijek preko Amazon.de kad je na akciji 30-50% i nikada nisam platio puni iznos.

Nekad žalim ekipu koja uzela PS4 kad vidim koliko love troše na naslove koji su meni besplatni preko Xbox Golda ili uključeni u GamePass.

 

 Uvijek postoje dvije strane medalje. Ti ljudi koji su uzeli PS4 i ti ih žališ igraju God of War, The Last of Us, Horizon, Ghost of Tsushima, Spiderman i brojne druge igre koje na Xboxu ne možeš pa da imaš ne znam kakvu pretplatu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftin
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
antimadridista kaže...

 A Xbox uopće nije podržan u Hrvatskoj. Ne možeš napraviti hrvatski account za Xbox. Meni je to neshvatljivo.

 

Stvarno ne znam za hrvatsku, ali jednostavno napraviš account za UK i to je to, sve radi najnormalnije. Dok za PS stvarno ne radi. Imam PS3 i uvjet da kupim PS4 bio je da mogu aktivirati playstation now. Ali eto, do dana današnjeg nisam uspio. Moglo se prije, nisu provjeravali IP lokaciju niti u kojoj je zemlji registrirana kreditna kartica. Sada je gotovo pa nemoguće aktivirati PS now u nepodržanim zemljama.

Off, ali me bode u oči.

Molim te, nemoj pisati ovakve stvari i davati krive informacije.

Odigrao sam na plejki preko psnow 10etak igara. Može se aktivirati, nije nikakav problem.

A može se i kupiti s eBaya 1 mjesec za 1$ i igrati s svog hr profila (tako sam ja).

3 godine
odjavljen
offline
Re: Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftin
Ili samo kupis PS5 i Xbox Series X pa imas sve?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftin
veliki pero kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
antimadridista kaže...

 Posalji mi acc detalje pa cu ti ja aktivirati.

 Mos meni?

3 godine
odjavljen
offline
Re: Microsoft objavio cijenu Xbox Series S, jeftin
Mogu za UK acc. Posalji na PP sto ti treba tocno.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice