Microsoft navodno pregovara o kupnji Discorda za 1

poruka: 9
|
čitano: 2.696
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft navodno pregovara o kupnji Discorda za 1".
9 godina
offline
Microsoft navodno pregovara o kupnji Discorda za 1

@autor, greška u tekstu:

...većeg ograničenja prijenosa sadržaja = manjeg ogranjičenja prijenosa sadržaja.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft navodno pregovara o kupnji Discorda za 1

Nešto Microsoft sve više kupuje, jel to izgleda da im njihova osobna prodaja (i prihodi) pada i onda se šire na druge izvore za dugoročno poslovanje - zaradu...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft navodno pregovara o kupnji Discorda za 1

Moram prizanti da sam iznenađen da discord vrijedi više naspram cijeloga Zenimaxa/Bethesde kojeg su kupili za 7.5 bilijuna USD-a. 

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft navodno pregovara o kupnji Discorda
makopos kaže...

Nešto Microsoft sve više kupuje, jel to izgleda da im njihova osobna prodaja (i prihodi) pada i onda se šire na druge izvore za dugoročno poslovanje - zaradu...

 

Da, ludilo padaju prihodi... Da barem ja tako propadam. 

 

MSFT 237.58 1.59 0.67% : Microsoft Corporation - Yahoo Finance

 

 

 

Re: Microsoft navodno pregovara o kupnji Discorda
zabbax21 kaže...

Moram prizanti da sam iznenađen da discord vrijedi više naspram cijeloga Zenimaxa/Bethesde kojeg su kupili za 7.5 bilijuna USD-a. 

 

 

Taj servis za gaming streaming gluposti vrijedi više od apsolutno svih informatičkih/tehnoloških firmi u hrvatskoj (uključivši infobip i onog lopužu), i još tako puta 3.

 

 

15 godina
offline
Re: Microsoft navodno pregovara o kupnji Discorda
makopos kaže...

Nešto Microsoft sve više kupuje, jel to izgleda da im njihova osobna prodaja (i prihodi) pada i onda se šire na druge izvore za dugoročno poslovanje - zaradu...

 -brineš za ms? .. ili m$? -ne moraš, imaju novca na bacanje (kao i ovu milijardu-viška..).

-prelaze na usluge, cloud, uz win-mso, drže važne poluge a kupili su skype (i upropastili, zato postoje whatsup-viber itd..), minecraft, .. sad discord.. gaming-zabava-publika i osim što zarađuju desetljećima sad će opet zarađivati ali ne jednokratnom prodajom npr win licence nego uslugom-mjesečno/godišnje tj prevedeno x-puta više nego do sad (cca kao da svake godine kupiš win.. dok je kranji cilj free-đabe soft ali naravno plaćat ćeš..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft navodno pregovara o kupnji Discorda za 1

Servis očito vrijedi koliko ima korisnika i to MS planira kapitalizirati jer surprise, surprise ultimativni cilj je profit. Nisam siguran jedino da li ga planiraju samo za igrače ili možda imaju neki širi plan

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Microsoft navodno pregovara o kupnji Discorda
kad već kupuju nek kupe... Podravku:)...svi ti njihovi zaposlenici budu još produktivniji uz Čokolino
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Microsoft navodno pregovara o kupnji Discorda za 1

Haha. Tak je i kupio skype pa znamo kak je to završilo.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice