Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An

poruka: 34
|
čitano: 7.310
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An".
14 godina
offline
Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An

Baš ga neki dan instalirao. Iako fale neke sitne opcije - solidan do jako dobar

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Idealist kaže...

Baš ga neki dan instalirao. Iako fale neke sitne opcije - solidan do jako dobar

 istina. Više se trude nego dok su imali svoj mobilni OS.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2021 10:32 (Aldo).
16 godina
offline
Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An

lektor? Članak izgleda kao Google translate, ili pisan sa 3 promila u 3 noću

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An

@autor: link otvara Quora-u na Google Play-u

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An

Dobar je ali NovaLauncher je i dalje kralj... Doduše, druge nisam ni probao (osim MS Launchera) ali Nova sve ima a MS baš i ne.

Sve Vas Volim
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Šta fali defaultnom launčeru?
K
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Korky kaže...
Šta fali defaultnom launčeru?

 Zašto s vremena na vrijeme bojiš zidove u kući? Što fali staroj boji?

5 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Korky kaže...
Šta fali defaultnom launčeru?

 Na kojem telefonu? Iskreno, pojma nemam... Još, skoro, od prvog galaxya imam novu i samo je selim na nove telefone - ni ne zanimaju me defaultni launcheri jer toliko nivo prilagodbe svega i svačega sigurno niti jedan defaultni nema

Sve Vas Volim
10 godina
neaktivan
offline
Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An

Nisam isprobao, ali sudeci prema iskustvima sa MS, bojim se da ako instaliram ovo nakotice mi se jos nekoliko MS aplikacija, jer bas s njima launcher najbolje funkcionira

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Neće.
Life is meant to die. Accept your fates.
10 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Obzirom da imam poco launcher kao deafult, nemam potrebe za drugim. Ms je uz novu i poco meni najbolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An

Točno sam to želio, da mi uvijek bude gore moja slika i "Good morning, Bitanga", da ne zaboravim koje je doba dana i kako se zovem.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2021 19:44 (Bitanga).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An

Strašno je koliko microsoft ima promašaja ili kasni desetljećima. Ja koristim Novu ako mi se da postavljati.

Imali su kockastu ideju metro sučelja, kupili Nokiu i napravili smeće koje je ubilo Nokiu i windows 8. Sjećam se dok je prijatelj jedva čekao da mu dođe windows update na telefon da može staviti custom ringtone. Prodali Nokiu i odjednom odlični telefoni dolaze pod Android One bez glupih kerefeka i funkcionalni i lijepi.

Napravili su Bing kad je Google već bio kralj svega i evo koliko godina kasnije još uvijek nije dobar. Ako nije na prvoj stranici googlea onda ne valja rezultat.

Kupili su Skype koji je od prvog internet telekoma postao što? To da koriste Teams za poslovnu kolaboraciju kojeg Slack pojede za doručak. Gdje je skype u priči? Niti je za desktop niti za mobile. A imali su još onaj neki kojeg je zamijenio Skype.

Imaju Windows server, a sav internet na Linuxu.

Windows 10 im je ok, ali samo zato što uspijevaju ljude natjerati da ga koriste. Da ga baš moram platiti 1000 kn za svaki kompjutor koji kupim, odmah bih odustao od njega. Koliko smo imali problema sa Win10 forsiranim updateima na poslu i van posla kad traje satima ili danima, potrga nešto što je prije radilo ili ode u boot loop. Još ti podvale Milenium i 8 smeće kao nešto dobro. 

Ne hvala, radije bih i default launcher. Nemam volje ni probati MS.

 

 

 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Idealist kaže...
Korky kaže...
Šta fali defaultnom launčeru?

 Zašto s vremena na vrijeme bojiš zidove u kući? Što fali staroj boji?

Pa oprostit ćeš, ali usporedba ti nije ni približno logična. Imalo bi smisla da pričamo o promjeni wallpapera.

K
15 godina
offline
Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An

Da, svakako želim još Microsofta u životu i njihove logike.

/s

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An

Kad se samo sjetim da sam prije par godina skoro kupio Nokiju i windows Phone u kompletu s njom! Srećom, u zadnji tren je prevladao razum pa se odlučio za iPhone!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n

Pa, hmm, dugačiji oblici ikona, drugačije boje prozorčića, drugačiji app drawer, ... Zapravo sam ti pojednostavnio usporedbu. Oprostit ćeš mi što nisam kirurški precizno pogodio. Da li sam trebao pitati: "Zašto pereš prozore?"

Jedan te isti mobitel koristim dulje od dvije godine i jednostavno mi s vremenom dosadi izgled i želim nešto drugačije bez da moram platiti za drugi uređaj. Da li si možeš pojmiti tako nešto? Zašto onda, kvragu, proizvođači uopće i mijenjaju launchere kad starima ništa ne fali?

Da li je zapravo tvoje pitanje logično?! Je, ako te svrstam u određenu skupinu ljudi...

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 11:05 (Idealist).
11 godina
neaktivan
offline
Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon na An

Pravo je pitanje da li ovi launcheri usporavaju uređaj. Nemaju svi mobitel od 3000+ kuna i sl. Moj launcher koji je došao na telefonu glađe radi od jedne Nove koja sjecka pri povratku na home screen

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Aldo kaže...
Idealist kaže...

Baš ga neki dan instalirao. Iako fale neke sitne opcije - solidan do jako dobar

 istina. Više se trude nego dok su imali svoj mobilni OS.

Shvatili su da mobilni OS-ovi nisu za njih i da ih malo tko želi. U Windows mobile ili kako su se sve već zvali su upucali tolike silne novce, a rezultat nikakav i mislim da je trenutak u kojem su odustali bio kad su shvatili da to moraju i održavati. Zadnje generacije mobilnih uređaja koje su najavili su ionako bazirane na Androidu tako da je to samo logični nastavak te politike.

 

Ono što ja kao otupjeli korisnik ne shvaćam koji su glavni razlozi tolike popularnosti raznih launchera. Da li je samo stvar želje za vizualnim efektima, stalna želja za mogućnostima prilagodbe, ...? Isto kao što ne shvaćam želju korisnika na Windowsima za Window Blinds (da li to još uvijek postoji?). Volio bih da mi netko na zdravo seljački način pojasni koja je glavna motivacija za to, da li je samo vizalne prirode ili ima kakav productivity boost od toga? Meni je vrhunac customizacije taj da prvo onemogućim sve vizualne efekte i maknem sav bloatware koji se da maknuti.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Mandor kaže...
Koliko smo imali problema sa Win10 forsiranim updateima na poslu i van posla kad traje satima ili danima,

 Očito su vam informatičari onda loši.....

14 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
southy kaže...
Aldo kaže...
Idealist kaže...

Baš ga neki dan instalirao. Iako fale neke sitne opcije - solidan do jako dobar

 istina. Više se trude nego dok su imali svoj mobilni OS.

Shvatili su da mobilni OS-ovi nisu za njih i da ih malo tko želi. U Windows mobile ili kako su se sve već zvali su upucali tolike silne novce, a rezultat nikakav i mislim da je trenutak u kojem su odustali bio kad su shvatili da to moraju i održavati. Zadnje generacije mobilnih uređaja koje su najavili su ionako bazirane na Androidu tako da je to samo logični nastavak te politike.

 

Ono što ja kao otupjeli korisnik ne shvaćam koji su glavni razlozi tolike popularnosti raznih launchera. Da li je samo stvar želje za vizualnim efektima, stalna želja za mogućnostima prilagodbe, ...? Isto kao što ne shvaćam želju korisnika na Windowsima za Window Blinds (da li to još uvijek postoji?). Volio bih da mi netko na zdravo seljački način pojasni koja je glavna motivacija za to, da li je samo vizalne prirode ili ima kakav productivity boost od toga? Meni je vrhunac customizacije taj da prvo onemogućim sve vizualne efekte i maknem sav bloatware koji se da maknuti.

 Evo ti moj primjer:

Ikone na samsungu A5 od sustava/samsunga su mi ružne i dizajnerski (ili kako kod hoćeš) nemaju veze sa "standarnim" ikonama ostalih aplikacija. Em su još i zaobljene dok ostale nisu. Meni to smeta. Našao sam set ikona koje su konzistentne, ali ih ne mogu primijeniti jer samsungov launcher to ne podržava pa sam morao skinuti Nova launcher. Jedina stvar koja mi je nedostajala u odnosu na samsungov launcher je ulazak/izlazak u drawer klizanjem po ekranu gore ili dolje, bilo gdje na ekranu. Eto, zato sam "prisilno" zbog nekonzistentnosti ikona promijenio launcher. Kao i u svemu - nije sve crno-bijelo.

5 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Idealist kaže...

 Jedina stvar koja mi je nedostajala u odnosu na samsungov launcher je ulazak/izlazak u drawer klizanjem po ekranu gore ili dolje, bilo gdje na ekranu. Eto, zato sam "prisilno" zbog nekonzistentnosti ikona promijenio launcher. Kao i u svemu - nije sve crno-bijelo.

 Možda nisam shvatio dobro ali, možeš sa Nova-om tako ulazit u app drawer...

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n

Mogu ako klizim skroz od dna ekrana, ne i od bilo gdje (ili nisam dovoljno dobro obratio pažnju?).

Uglavnom, Microsoft Launcher to podržava, a ima također i dodatni app drawer kada se klizne od dna ekrana. U taj drawer sam smjestio aplikacije koje koristim, ali ne toliko često. Meni je ta opcija jako dobra.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 16:13 (Idealist).
5 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Od bilo kud da klizneš ti otvara drawer a i ima fora da postavši više dockova tj više redova u dockove. Nema što nema Nova. 😁
Sve Vas Volim
13 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Možda ima free verziju pa su mu geste nedostupne.

Koristim Nova Prime od svog prvog smartphona prije desetak godina i nemam nikakvu namjeru isprobavati nešto novo. Ima sve što mi treba.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n

Imam free verziju, da.

13 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Po meni tek sa plaćenom verzijom Nova skroz zasja. Geste su zakon. Recimo swipe dole bilo gdje na ekranu spušta notifikacije, swipe gore otvara app drawer
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Idealist kaže...

Pa, hmm, dugačiji oblici ikona, drugačije boje prozorčića, drugačiji app drawer, ... Zapravo sam ti pojednostavnio usporedbu. Oprostit ćeš mi što nisam kirurški precizno pogodio. Da li sam trebao pitati: "Zašto pereš prozore?"

Jedan te isti mobitel koristim dulje od dvije godine i jednostavno mi s vremenom dosadi izgled i želim nešto drugačije bez da moram platiti za drugi uređaj. Da li si možeš pojmiti tako nešto? Zašto onda, kvragu, proizvođači uopće i mijenjaju launchere kad starima ništa ne fali?

Da li je zapravo tvoje pitanje logično?! Je, ako te svrstam u određenu skupinu ljudi...

Dakle, odgovor je, ukratko - ne fali mu ništa. Ne razumijem što te toliko zbunilo u mojem pitanju.

 

Koliko vidim, dosta stvari koje se spominju kao "fičr" zamjenskih launchera, ja po defaultu već imam (Sony). Možda je sad malo jasnije zašto sam to upitao?

K
14 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n

Možda bi i bilo jasno da se sony spominje u tekstu. Uglavnom, pokrij se i bolje ne komentiraj više ništa...

15 godina
offline
Re: Microsoft Launcher - najbolji početni zaslon n
Idealist kaže...

Možda bi i bilo jasno da se sony spominje u tekstu. Uglavnom, pokrij se i bolje ne komentiraj više ništa...

Koliko ti godina imaš, 7?

 

Sorry. 11?

K
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 20:46 (Korky).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice