Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

poruka: 30
|
čitano: 7.934
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har".
9 godina
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

Jel' za taj dobar s(imulator)eks treba vrhunski tepih ispred kamina, pored kreveta s madracem od memory-pjene prekriven satenskom plahtom, ukrašen jastucima koji su punjeni prvoklasnim guščjim perjem iznad kojih stoji 34" monitor na kojem gledaš napredak ili je dovoljan samo joystick???

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju

Bilo koja palica je bolja od tipkovnjare i miša.

 

Ako je to bilo pitanje, šta nisam baš 100% siguran.

This space for rent!
10 godina
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

I loš seks je bolji od nikakvog.

 

Ali, zašto ga odabrati?

 

Moram reći da mi je ovaj seks sa slike iz predmetnog teksta baš po ćefu. To je to.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 14:10 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

Koju posluku porati?

 

 

 

Covjek (licencirani pilot?) napravio svoj vlastiti cockpit u dnevnom boravku. Otprilike 8000 dolara na sve potrosio. Odusevljen sam kako izgleda, ako netko doista uziva u voznji ovo je najblize sto ce se moci napraviti bez odlaska u skolu za pilota (a nisam siguran niti da li uzimaju bilo koga),

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
Da su mudri...izbacili bi posebnu verziju novog xbox-a sa dodatnom periferijom...za ovu igru
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

ček malo, Drago, nije ovo valjda fotografija/ilustracija iz tvoje (ne)radne sobe?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
HCMAA kaže...
Da su mudri...izbacili bi posebnu verziju novog xbox-a sa dodatnom periferijom...za ovu igru

 i onda bi ih konkurencija tužila, da nemaš drugog izbora već kupiti opremu od Microsofta

if only you knew the power of the dark side
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
HCMAA kaže...
Da su mudri...izbacili bi posebnu verziju novog xbox-a sa dodatnom periferijom...za ovu igru

 

eh ovo me podsjetilo, za pravi ugođaj trebaš imati ili 3 monitora ili VR naočale. Hoće li XBsX imati podršku za išta od ovoga?

 

 

14 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
Yo Momma kaže...

I loš seks je bolji od nikakvog.

 

Ali, zašto ga odabrati?

 

Moram reći da mi je ovaj seks sa slike iz predmetnog teksta baš po ćefu. To je to.

 Ne bih rekao da je los seks bolji od nikakvog... to ti dodje vise kao patnja nego uzitak!

8 godina
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

ja zbog ovoga i cyberpunka ozbiljno razmišljam o novom pc-u, jedino ne znam jel sad dobro vrijeme za to ili se malo strpit do izlaska novih grafa i ryzen 4000 serije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

Nije li baš sam Microsoft prednjačio s ponudom kroz svoj sidewinder branding periferije? Kako sad stvari stoje? Nisu valjda tolko tromi i lijeni da se za vlastiti softver ne potrude ponuditi kvalitetan hardver?
aaa vidim davno su odustali... bedasto. U doba kad su se razvili upravo proizvođači periferije, ovi koji su bili vodeći, odustali :/

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

@Drago - imaš viška r u imenu tvrtke za istraživanje tržišta.

 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
Je da nema bolje igre za zaspat
NaRaYaN
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

Nekoć davno sam krenio u izradu kokpita u kominaciji Arduino za čitanje raznih encodera za namještanje alt, hdg, speed itd, switcheva, tipkala i slično. Arduino je komunicirao sa custom servisom koji je to dalje slao FSX-u... Na žalost, još uvijek je sve ostalo u fazi breadboarda.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
Ajar kaže...

ček malo, Drago, nije ovo valjda fotografija/ilustracija iz tvoje (ne)radne sobe?! 

 Nije.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
Anđeo bez falinge kaže...
Ajar kaže...

ček malo, Drago, nije ovo valjda fotografija/ilustracija iz tvoje (ne)radne sobe?! 

 Nije.

 uf, opal mi šum sa srca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

ne vjerujem baš u ove brojke. Mnogi već imaju otprilike takav hardver. Možda će ljudi navaliti na periferije ali ne u tom iznosu (prosječno). Ima ekstrema koji će sagraditi cijeli kokpit, ali većina će kupiti nešto kao T16000m za $150 (s pedalama $250). Kako su za igru zagrijani uglavnom zaljubljenici u simulacije letjenja mnogi od njih već sve to imaju.

 

Kad smo kod periferija za igranje: Kako to da nitko nije na tržište izbacio platformu za montirati sjedalo i kontrolere za igranje koja bi se tresla i naginjala u skladu s događanjima u igri? Eto ideje za startup i pobrat milijune na crowdfundingu. 

 

P.S. a vid' ovo: samo 30k švajcaraca

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 12:18 (jozef).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

Smiješno mi je kaj to zovu Desktop Captain. To je doslovno Floortop. I ekran nije uključen u cijenu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
jozef kaže...

ne vjerujem baš u ove brojke. Mnogi već imaju otprilike takav hardver. Možda će ljudi navaliti na periferije ali ne u tom iznosu (prosječno). Ima ekstrema koji će sagraditi cijeli kokpit, ali većina će kupiti nešto kao T16000m za $150 (s pedalama $250). Kako su za igru zagrijani uglavnom zaljubljenici u simulacije letjenja mnogi od njih već sve to imaju.

..

 Ovo.

 

Ali, ovdje se radi o firmi kojoj je doslovno jedini posao kontrola tražišta i izrada čim preciznijih predviđanja. Specijalizirani su za to.

Pa ne mogu vjerovati da bi propustili takve stvari kojih se mi na forumu sjetimo...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
jozef kaže...

ne vjerujem baš u ove brojke. Mnogi već imaju otprilike takav hardver. Možda će ljudi navaliti na periferije ali ne u tom iznosu (prosječno). Ima ekstrema koji će sagraditi cijeli kokpit, ali većina će kupiti nešto kao T16000m za $150 (s pedalama $250). Kako su za igru zagrijani uglavnom zaljubljenici u simulacije letjenja mnogi od njih već sve to imaju.

 

Kad smo kod periferija za igranje: Kako to da nitko nije na tržište izbacio platformu za montirati sjedalo i kontrolere za igranje koja bi se tresla i naginjala u skladu s događanjima u igri? Eto ideje za startup i pobrat milijune na crowdfundingu. 

 

P.S. a vid' ovo: samo 30k švajcaraca

 https://motionsystems.eu/

 

https://dofreality.com/

 

https://www.simcraft.com/motion-simulator-racing-simulator-apex3-base-model-roll-pitch-yaw/

 

Ovo su samo najcesci hitovi na google-u, a ima takvih stvari jos.

 

Meni je u planu nabaviti ovo pa da se fino osjete neke stvari u rezimu leta i bez ovih platformi za koje nemam niti para niti mjesta.

12 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
Grozni_Zabac kaže...

 

Meni je u planu nabaviti ovo pa da se fino osjete neke stvari u rezimu leta i bez ovih platformi za koje nemam niti para niti mjesta.

 LOL, fora! :D

Jesi provjerio kompatibilnost sa FS 2020?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju

Koliko znam, nije supportano. Sve ovisi o tome do koliko parametara aviona se moze doc u realnom vremenu. U DCS-u se moze doci do svakog parametra aviona tokom leta pa je na osnovu toga slozio neki soft koji to cita i trese tu podlogu.

12 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
Buba69 kaže...

Evo vec letim po novu graficku od 9000kn

 Sad će za koij dan predstavljanje novih Nvidia.

Kak je krenulo, za 9000kn ćemo dobit neki mid range

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
HCMAA kaže...
Da su mudri...izbacili bi posebnu verziju novog xbox-a sa dodatnom periferijom...za ovu igru

Mikrošuft i mudrost, preciznije pa ekipa očito Flight Simulator tretira kao Windows 10.

 

Dakle bacaju kosti ili poluproizvod, fučkaj ga sad DX11 simulacija koja ne koristi više od četri CPU jezgre.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/pc-igre/microsoft-flight-simulator-2020/271224.aspx?page=2&jumpto=6182725&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
5 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju
Ova igra je idealna za VR
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju

Još nema podrške za VR u ovom FS-u, a jesu li simulacije idealne za to, veliko je pitanje ukoliko nemaš složen već čitav kokpit oko sebe.

This space for rent!
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

To za većinu nije vrijedno truda. Ako vas zanima nadletanje nekog grada, odete na Youtube. Neko je to učinio za vas ili će uskoro učiniti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

Eh, potaknut će prodaju i određenih kuhinjskih hardvera -palica.

 

Sreća pa adm šalje dobro upakovano sve pa žena neće vidit račun za novu konfu. Čekam samo nove 30XX da vidim hoće li bit u rangu polovnog golfa, kasko osiguranja s registracijom ili samo seta zimskih guma.. Dotad će ova 1070TI morat verglat. Radim i novi stol da umjestim oba monitora kako treba. Stavit ću slike prije/poslje. I sliku leđa, prije i poslje.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2020 14:13 (ivan dragi).
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju har

Na onoj slici covjek ima cijeli setup kaj moze bit u avionu i onda ima obicnu kuhinjsku stolicu?

wtf?

 

To je kao da u s klasu mecke stavis drvenu stolicu.lol

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator potaknut će prodaju

pravi muž ® sjedi na faslu pive i ambulantno intervenira po istom

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice