Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drugi na

poruka: 10
|
čitano: 8.174
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drugi na".
8 godina
offline
Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drugi na

Chromium verzija Edgea je odlična. Edge mi je glavni browser jer u potpunosti podržava MS okruženje (Office 365 i SharePoint). Povremeno koristim i FF, Chrome, pa čak i IE (npr. Zaba internet bankarstvo s Javom).

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drugi na

Full je dobar novi Edge, svaka im čast, al mi i dalje fale neke funkcije, tak da zasad još uvjek Vivaldi za mene.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drug
Macumba kaže...

Chromium verzija Edgea je odlična. Edge mi je glavni browser jer u potpunosti podržava MS okruženje (Office 365 i SharePoint). Povremeno koristim i FF, Chrome, pa čak i IE (npr. Zaba internet bankarstvo s Javom).

 Tu možeš koristiti IE tab na Edgu. Proširenje

10 godina
offline
Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drugi na

Dobri su i edge i chrome, odlični, ali ja sam ti navikao na firefox već deset godina i teško mi se je priviknuti da koristim nešto drugo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2022 1:51 (Chico12).
Moj PC  
11 0 hvala 2
16 godina
offline
Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drugi na

Pokusao sa Opere par puta preci na neki drugi browser cisto da vidim malo "drugacije" okruzenje ali nakon dan do dva max se uvijek vratim jer jednostavno navika je navika i nema nazad 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drugi na

Mene je ovaj novi Edge baš ugodno iznenadio, vrtim ga na W11 i pokriva mi sve potrebe. Teško je to priznati, ali zbilja dobar preglednik.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drugi na

Vrtim edge na windowsima, mac-u i androidu, i vrlo ugodno iznenađen. Obožavam vertikalne tabove, podržava sve chrome ekstenzije, odlično čuva resurse (pauziranje tabova). Svaki put se čudim da iza njega stoji Microsoft koji sa drugim stvarima je za poluditi loše 

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drug
StonedAssassin kaže...
Macumba kaže...

Chromium verzija Edgea je odlična. Edge mi je glavni browser jer u potpunosti podržava MS okruženje (Office 365 i SharePoint). Povremeno koristim i FF, Chrome, pa čak i IE (npr. Zaba internet bankarstvo s Javom).

 Tu možeš koristiti IE tab na Edgu. Proširenje

 -odavno ne treba kemijati, radi noramlno u edgeu, ie je mrtav..

-ako netko ima stariju-tranzicijsku postavku treba je isključiti jer je samo pitanje vremena kad neće raditi (od nove godine se ie uklanaja iz win i banke-apps to prate).

 

Stoja kaže...

Vrtim edge na windowsima, mac-u i androidu, i vrlo ugodno iznenađen. Obožavam vertikalne tabove, podržava sve chrome ekstenzije, odlično čuva resurse (pauziranje tabova). Svaki put se čudim da iza njega stoji Microsoft koji sa drugim stvarima je za poluditi loše 

 -da, edge je chrome, bolji od chromea (ili isti minus smeće-dodatci kao moduli za analitics.. koje google koristi za sebe dok ms ne treba jer ima os. Čisto tim kriterijem-logikom je ms verzija bolja, dok su ekšli isti).

-preporuka svima, edge, ne razbacuje resurse, radi. Ostali imaju želju dok google-chrome dominira svime, svaki drugi (treći?) browser može biti ok, ali .. preporuka edge.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2022 11:54 (ihush).
7 godina
offline
Re: Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drug

Leith’s research paper, “Web Browser Privacy: What Do Browsers Say When They Phone Home?” looked at whether data allows servers to track the IP address of a browser instance over time and whether the browser leaks details of web pages visited.

Based on these factors, Leith found Microsoft Edge and Yandex to be the least private browsers tested.

Edge sends hashed identifiers that are linked to device hardware, called the hardware UUIDs (universally unique identifiers) to Microsoft, which are “strong and enduring identifier[s] than cannot be easily changed or deleted.” Worse, this behavior can’t be disabled by users.

+ bing homepage 

12 godina
offline
Re: Microsoft Edge 'prešišao' Safari i postao drug
Chico12 kaže...

Dobri su i edge i chrome, odlični, ali ja sam ti navikao na firefox već deset godina i teško mi se je priviknuti da koristim nešto drugo.

Koristim ga od 2004. i ne mislim prelaziti na nešto drugo pa makar bio duplo sporiji od Chrome-a i vojske njegovih klonova.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2022 16:36 (pr0n_addict).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice