Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

poruka: 27
|
čitano: 6.722
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i".
3 godine
odjavljen
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

Opa ima se para, a uskoro sve i  na game passu.

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

Lol, još su i preplatili to govno... 

Sve Vas Volim
Moj PC  
6 0 hvala 0
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
Valjda neće biti kako bude s EA; Kad EA kupi firmu naprave jedan još proizvod i gase se.

Bethesda, Obsidian, ZeniMax... Možda idući Fallout čak bude dobar.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 18:41 (imsonotgonnatellyoumyname).
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

Svaka ćas

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

Realno to su ulovili za malo love. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

Sad da naprave novi engine ili pređu na neko dobar postojeci i ono staro govno od engina bace u smece.

Zajeb
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

Ovo cu uzeti kao dobru vijest jer Bethesda ne moze biti gora sto se tice potpore.

A mozda i od Doom-a nesto dobro naprave.

 

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

kako je krenulo ne vidim kako mogu fulati i ne pokoriti svijetsko tržištre svojim gaming (netflix) servisom. u biti gejmeri su o tome oduvijek sanjali, imati videoteku u kojoj posuđuju neograničeni broj igara bez da ih moraju kupovati.

također konzole su im toliko jeftine da ih si može prištiti prektički svatko, baš poput DVD playera nekada. po meni oni su već pobijedili u ovoj rundi.

Moj PC  
7 0 hvala 0
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
DeniZg kaže...

 

 

Svaka ćas

11 godina
offline
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes

Microsoft Gamepass je upravo prebacio 15 mil. pretplatnika.

 

Da dobivaju samo 100 mil.$ mjesečno, to je 10 AAA ekskluziva godišnje.

 

Ako se broj pretplatnika još dodatno krene povećavati, to će biti kao lavina i ogroman priljev love za MS. A gdje su još mikrotransakcije, prodaja preko Steama itd.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

Moju firmu kupiti neće!

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes

BSOD

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
offline
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
govorite vi što hoćete...ali za ljubitelje fps žanra ovo je problem ako sad sve to postane xbox exclusive...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

Ne znam za Starfield, ali ovi ostali serijali su se izlizali do kraja i sad izgledaju ko ćelave automobilske gume pred zimu. Doduše nisu nešto ni isprsili, jer npr. Skype ih je došao skuplje za čini mi se milijardu novčića.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

.

Moj PC  
19 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
HCMAA kaže...
govorite vi što hoćete...ali za ljubitelje fps žanra ovo je problem ako sad sve to postane xbox exclusive...

 Ne postoje više xbox exclusive... Sve što je na xboxu ide i na PC. MS je postao, barem u gejming svijetu, very many good guy. Sony bi, sa svojom tvrdoglavošću, mogao upasti u gadne probleme... Još samo da taj jebeni gamepass naprave stvarno region free di bi im bio kraj...

Sve Vas Volim
4 godine
neaktivan
offline
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
forumaš kaže...

kako je krenulo ne vidim kako mogu fulati i ne pokoriti svijetsko tržištre svojim gaming (netflix) servisom. u biti gejmeri su o tome oduvijek sanjali, imati videoteku u kojoj posuđuju neograničeni broj igara bez da ih moraju kupovati.

također konzole su im toliko jeftine da ih si može prištiti prektički svatko, baš poput DVD playera nekada. po meni oni su već pobijedili u ovoj rundi.

U potpunosti se slažem. Pratim Microsoft već neko vrijeme i rade odličan posao. Mislim da ih čeka blistava budućnost s gaming servisima pogotovo jer su na tržištu dovoljno rano, odnosno Sony kaska. Sad je samo pitanje koliko će forsirati da igre koje budu izbacivali od akviziranih studija su kvalitetne i da li će popustiti pod mikrotranskacijama i ostalim modernim zlima trenutne gaming industrije. Mislim da neće. Držim fige da samo xbox postane službeno podržan u HR i za mene uopće nije upitno što kupujem. Pogotovo kad se pogleda koliko su truda uložili u backwards compatibility.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 9:12 (luigiecho).
3 godine
odjavljen
offline
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
Srce Isusovo kaže...
HCMAA kaže...
 Ne postoje više xbox exclusive... Sve što je na xboxu ide i na PC. MS je postao, barem u gejming svijetu, very many good guy. Sony bi, sa svojom tvrdoglavošću, mogao upasti u gadne probleme... Još samo da taj jebeni gamepass naprave stvarno region free di bi im bio kraj...

  Sunce ti poljubim.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 9:57 (veliki pero).
5 godina
offline
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
veliki pero kaže...

  Sunce ti poljubim.

  Leningrad Cowboys!

Sve Vas Volim
7 godina
offline
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
Realno konzole su postale PC jevi po pitanju hardvera pocevsi od sadasnje generacije. Mozda se varam, nemam iskustva u developmentu za konzole, ali mi se cini da je sada kud i kamo lakse raditi port konzola na pc i obrnuto.
Takodjer ako M$ moze imati isti servis za konzole i za Windowse to im je win-win situacija. Tko hoce konzole ima Xbox, a tko hoce PC, ima servis i tu. Meni kao krajnjem korisniku je isto win jer ne moram kupovati Xbox koji ce mi samo zauzimati mjesto.

Sony nema takav “luksuz” da ima i vodeci desktop OS u svom portfelju. Zato i guraju ekskluzive i sl. Ekskluzive su nesto sto je dobro za Sony, ali uzas za korisnike. Ja bih npr. htio igrati Last of us, ali ne mogu na nicemu osim PSu. Jos k tome igra je neki TPS sto je IMHO mazohizam za igrati sa kontrolerom. Uostalom ne kupuje mi se konzola za par igara. Cak i ne sumnjam da prethodno spomenuti Last of us izbace za PC da bi im to bio financijski fail, vec dodatan dobitak, ali zbog ugovora sa Sonyjem to se nece nikada dogoditi sto je zapravo i lose za developera.

Sto se FPSa tice, cisto sumnjam da ce npr. Doom postati iskljucivo konzolaska igra. Cak je M$ prije nekog vremena krenuo izdavati sve Haloe za PC. Ja se sjecam kad sam zavrsio prva dva na PCju da sam bio potpuno razocaran sto necu moci nastaviti pricu, ali tko ceka taj i doceka tako da ce sad cijeli serijal biti dostupan.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
Dupli post, molim izbrisati ovaj
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 15:31 (tokyu).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
Zamislite da se na Xbox može nabacit Steam i derat ga. Tj da Xbox bude kao PC(doslovno PC) samo da je OS više prilagođen za 🎮
To bi bio vrh.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

Zamisli svijet u kojem Microsoft ima ekskluzivne igre na Sony-u

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
Mozda bi sad mogli izdati napokon Fallout 3
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethesdu i

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Microsoft za 7,5 milijardi dolara kupio Bethes
Gajotres kaže...
Mozda bi sad mogli izdati napokon Fallout 3

 U, pa da... Imaju Farga i imaju IP. Jebote, da bar odu u tom smjeru

Sve Vas Volim
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice