Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 Pro i

poruka: 11
|
čitano: 5.324
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 Pro i".
12 godina
offline
Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 Pro i

Prvi mobiteli nakon 2019 , inače prvi smartphone koji je izašao sa androidom 2008 je napravio HTC. Nažalost lošim managmentom firme i jako lošim marketingom pali su u drugi plan (kao i BlackBerry) gdje ih je pregazio Samsung sa agresivnom kampanjom marketinga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2022 9:01 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 P
Cryogenic kaže...

Prvi mobiteli nakon 2019 , inače prvi smartphone koji je izašao sa androidom 2008 je napravio HTC. Nažalost lošim managmentom firme i jako lošim marketingom pali su u drugi plan (kao i BlackBerry) gdje ih je pregazio Samsung sa agresivnom kampanjom marketinga.

Nikakav prvi mobitel od 2019. Još 2020. i 2021. izbacili su par modela. Smeće, ali eto, izbacili su ih.

 

https://www.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2020&sMakers=45

 

Od HTC mobitela koristio sam HTC Desire HD, HTC Desire 610 i HTC Desire 530.

 

– Desire HD je još koliko-toliko bio dobar mobitel, nisam mu pronašao neke velike mane; tu i tamo je znao zaštekat, ali ostalo sve 5.

– Desire 610 je bio koma; nedovoljno RAM-a pa su se doslovno aplikacije same zatvarale u pozadini; ekran je titrao kada bi pisao po tipkovnici, a slušalice su se i pri najmanjem dodiru iskopčavale iz headphone jacka. Jedini plus mobitela su bili u redu stereo zvučnici, sve ostalo katastrofa.

– Desire 530 je bio čudan mobitel; jako izoštren ekran, a baterija mu je trajala par sati (doslovno). Ovaj je na više bio na punjaču nego na bateriji.

 

Nakon 610 i 530 ne čudim se da su propali. Ne čudi me ni LG; Optimus L9 je najgori mobitel koji sam koristio, sljedeća dva mjesta zauzimaju ova dva HTC-a. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2022 9:39 (Marko :D).
15 godina
offline
Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 Pro i

Odavno su samo zov mrtvaca. Podržava punjenje 18w dok ostali guraju preko 100w. Za softver i podršku ne moram ni komentirat. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 P
Marko :D kaže...
Cryogenic kaže...

Prvi mobiteli nakon 2019 , inače prvi smartphone koji je izašao sa androidom 2008 je napravio HTC. Nažalost lošim managmentom firme i jako lošim marketingom pali su u drugi plan (kao i BlackBerry) gdje ih je pregazio Samsung sa agresivnom kampanjom marketinga.

Nikakav prvi mobitel od 2019. Još 2020. i 2021. izbacili su par modela. Smeće, ali eto, izbacili su ih.

 

https://www.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2020&sMakers=45

 

Od HTC mobitela koristio sam HTC Desire HD, HTC Desire 610 i HTC Desire 530.

 

– Desire HD je još koliko-toliko bio dobar mobitel, nisam mu pronašao neke velike mane; tu i tamo je znao zaštekat, ali ostalo sve 5.

– Desire 610 je bio koma; nedovoljno RAM-a pa su se doslovno aplikacije same zatvarale u pozadini; ekran je titrao kada bi pisao po tipkovnici, a slušalice su se i pri najmanjem dodiru iskopčavale iz headphone jacka. Jedini plus mobitela su bili u redu stereo zvučnici, sve ostalo katastrofa.

– Desire 530 je bio čudan mobitel; jako izoštren ekran, a baterija mu je trajala par sati (doslovno). Ovaj je na više bio na punjaču nego na bateriji.

 

Nakon 610 i 530 ne čudim se da su propali. Ne čudi me ni LG; Optimus L9 je najgori mobitel koji sam koristio, sljedeća dva mjesta zauzimaju ova dva HTC-a. 

 A nisi spomenuo HTC HD2, za to vrijeme jedan od najboljih modela iako je bio na Windows Phonu.

13 godina
offline
Re: Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 P

Za HD2 ne znam kakav je. Ne mogu govoriti za nešto što nisam imao u rukama.

Re: Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 P
Popaj II kaže...

 A nisi spomenuo HTC HD2, za to vrijeme jedan od najboljih modela iako je bio na Windows Phonu.

 

Imao sam ga, istina bio je u to vrijeme 3 koplja iznad bilo čega dostupnog. Ono što je Apple (bio?) sada, to je HD2 bio u to vrijeme. Jedina negativnost bila mu je taj vražji Windows Mobile OS, ali nakon nekog vremena dalo se instalirati Android na njega, pa je i ukupni dojam bio dosta bolji (iako je Android štekao povremeno).

 

 

A ovo danas od njih ... ako ne dođe u ruke Dave2D, MrMobile, MrWhoseTheBoss ili Marques Brownee, kao da niti ne postoje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2022 12:21 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
13 godina
offline
Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 Pro i

Imal je htc zvjerskih moba, počevši od tytn2, side slidera s win mobile 6. Od kasnijih mi je u sječanju Sensation kao Top model, m7, m8. Poslje toga je krenulo na dole. M7 je imal poprilično loš interni dizajn i ploče su rado crkavale. M8 ništa bolje osim izgleda

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 P
Cryogenic kaže...

Prvi mobiteli nakon 2019 , inače prvi smartphone koji je izašao sa androidom 2008 je napravio HTC. Nažalost lošim managmentom firme i jako lošim marketingom pali su u drugi plan (kao i BlackBerry) gdje ih je pregazio Samsung sa agresivnom kampanjom marketinga.

 

nije njih samsung pregazio zbog agresivne marketing kampanje, nego su oni sami sebe pregazili.

jel samsungova marketing kampanja kriva sto su poceli smece izbacivati nakon HTC One M7 koji je opet kao flagship imao smece kameru naspram konkurencije.

I ne samo da su zakazali sa flagshipima, lagali su i za apdejtima, dosta je raje palo na spiku ( a medju njima i ja, no srecom telefon je kupljen sestri ) da ce taj telefon dobijati brzo apdejte. dobio samo jedan update i to nougat.


management htc.a je slican bio nokijinom, mislili su da su nedodirljivi i onda te realnost opali.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 Pro i

Uuu, nokia je pala mnogo gadnije. Bila je na ne znam koju potenciju veća nego htc. Malo su sami zaebali jer su gurali predugo po svojem, a imali su i ms-ovog trojanca. Nakon prelaska pod ms, uništena mobilna divizija do temelja. 

Htc je bio jak u android branši ali tehnički nisu znali kak sastavit reliable phone. Nemreš slagat telefon na način da je baterija između ekrana i matične a sve povezano ribbon kablićima. Već u nacrtima osuđeno na propast. 

S druge strane, lg je znao složit telefon, ali uvijek neka začkoljica u izboru hardveraja. Isto hrpa ploča kaput. G2/G3 vrijeme. Uglavnom, ništa čudnovato da je tak završilo. 

Sony se još nekak drži jer ima para i telefoni su trajni ali ne prate potrebe i želje tržišta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 P
HTC HD2 mi je bio prvi mobitel za koji sam štedio i kupio ga u kešu, j... zvijer za to vrijeme. Znam da je neki lik bio toliko zagrijan za njega da sam mu ga prodao skuplje nego sam ga platio godinu dana ranije u trgovini. Sve poslije toga ko da je druga firma radila...
Starlink is Skynet!
Moj PC  
0 0 hvala 0
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Metaverse mobitel - HTC predstavio Desire 22 P
dax-lax kaže...

Uuu, nokia je pala mnogo gadnije. Bila je na ne znam koju potenciju veća nego htc. Malo su sami zaebali jer su gurali predugo po svojem, a imali su i ms-ovog trojanca. Nakon prelaska pod ms, uništena mobilna divizija do temelja. 

Htc je bio jak u android branši ali tehnički nisu znali kak sastavit reliable phone. Nemreš slagat telefon na način da je baterija između ekrana i matične a sve povezano ribbon kablićima. Već u nacrtima osuđeno na propast. 

S druge strane, lg je znao složit telefon, ali uvijek neka začkoljica u izboru hardveraja. Isto hrpa ploča kaput. G2/G3 vrijeme. Uglavnom, ništa čudnovato da je tak završilo. 

Sony se još nekak drži jer ima para i telefoni su trajni ali ne prate potrebe i želje tržišta.

 Nokia je unistena teroristickim napadom Microsofta, i jako losim managmentom. MSu je cilj da kupi mobilnu diviziju radi patenata sto jefitnije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice