Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju primje

poruka: 17
|
čitano: 6.428
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju primje".
16 godina
offline
Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju primje

Ovu prvu sliku unutrašnjosti ne mogu progutati. Kao da su ga transformeri napravili koji vole pimpati kučišta.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju pr
zdgrunf kaže...

Ovu prvu sliku unutrašnjosti ne mogu progutati. Kao da su ga transformeri napravili koji vole pimpati kučišta.

Future?

Što, trebaju se okretati i vraćati na stare, analogne satove itd?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
online
Re: Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju pr
Što može biti ljepše od ovoga? U toj klasi vjerojatno ništa.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju pr
dax-lax kaže...
Što može biti ljepše od ovoga? U toj klasi vjerojatno ništa.

Pa daj, od facelifta A klase, ništa u hatchbackovima ne može konkurirati.
Pogotovo sad ovo.. Nema dalje!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
14 godina
online
Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju primje

Stvarno postoji osoba kojoj su dva bezveze spojena tableta zakeljena iza volana lijepa?

Doduše opće me ne čudi to, kad pročitam hvalospjeve tesli koja zakelji televizor na centralnu konzolu kako oni imaju super dizajnirani interijer. 

Činjenica je da se dizajneri ne trude danas ukomponirati digitalnu tehnologiju u auto, kao što je to bio slučaj prije 10tak godina. Postoje proizvođači koji još nisu dokraja prolupali s ovim retardiranim tabletima, cijela VAG grupa, kod BMWa nije toliko izraženo, Mazda nova bi trebala imati poprilično lijepo ukomponirano, Lexus dominira elegancijom unutrašnjosti.

Moj PC  
1 4 hvala 1
13 godina
offline
Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju primje

O ukusima se ne raspravlja..
U 2018. smo.

Nekom je unutrašnjost Paganija ili Chirona lijepa, meni nije..

Ovo + što je lijepo, tu je i hardverski moćno.
Još ako bude intuitivno i radilo kako izgleda - win-win.

(moje mišljenje)

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju pr
mystik kaže...

Stvarno postoji osoba kojoj su dva bezveze spojena tableta zakeljena iza volana lijepa?

Doduše opće me ne čudi to, kad pročitam hvalospjeve tesli koja zakelji televizor na centralnu konzolu kako oni imaju super dizajnirani interijer. 

Činjenica je da se dizajneri ne trude danas ukomponirati digitalnu tehnologiju u auto, kao što je to bio slučaj prije 10tak godina. Postoje proizvođači koji još nisu dokraja prolupali s ovim retardiranim tabletima, cijela VAG grupa, kod BMWa nije toliko izraženo, Mazda nova bi trebala imati poprilično lijepo ukomponirano, Lexus dominira elegancijom unutrašnjosti.

Apsolutno se slažem. Kad vidim ove Need for speedovske digitalne brzinomjere i turcelere slabo mi dođe. Ne znam tko toliko želi te, kako kažeš , televizore u autima, kad vozim želim voziti i gledati cestu ispred sebe, ekrana mi je dosta na svim drugim mjestima u životu, a od auta trebam kratke i jasne informacije na što jednostavnijim uređajima u što jednostavnijem prikazu, a ne neke vesele colourful sličice, animacijice i p* materne, kog će mi to vraga u životu.

 

Plus upravljanje ikakvim funkcijama touchscreenom dok vozim, božmesačuvaj. Daj mi fucking tipke da ih mogu bez gledanja dohvatit' i stiskat', je*ao te božji tačskrin. Debili

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 12:46 (Mirko935).
16 godina
offline
Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju primje

Ovi otvori ventilacije su na razini kineskih dječjih igračaka - 100 ledica u raznim bojama na kočiji princa i princeze dok svira lambada.

A te touch screen piz može samo kad stojim, mora da ću u vožnji kliknuti na ikonicu ventilacije pa na stražnju klupu pa ću tipkati na +/- - daj mi jebeni kolutić! 

Te ekrane može za dijagnostiku, navigaciju...

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju primje

ovo je 1.- užas od odvlačenja pažnje s bitnoga = cesta i vožnja. načelno, ni jednom dobrom vozaču nije potrebno išta osim brojača obrtaja i razine ogrjeva. sve se ostalo može natrpati na suvozačku stranu pa nek se zabavlja, između dva kopanja nosa i popravljanja šminke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju primje

Bar ti vise ne moze pregoriti lampica indikatora od zmigavca. Sad ak ti nekaj pregori ili vrisne, imas popravak od 2 soma eura 

 

 

Mene vise zanima kakav je odaziv tih ekrana kada je hladno -10, -15, .. ?

 

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 13:23 (dado).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju primje

Osim touchscreenom može se upravljati i s upravljača i s terminala koji se nalazi između vozačevog i suvozačevog sjedala.

 

Ne znam jeste li vozili išta što ti na dashboardu pokazuje navigaciju recimo, ne moraš gledait na sredinu auta, imaš isred sebe.
Ili na vjetrobranskom staklu kao što imaju s Head Up Display tehnologijom.
Još kad to radi tako smooth, može li bolje.

 

 

A ako nisi sposoban voziti takav auto, nećeš ga svakako voziti i dobro.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 13:48 (sudy_freak).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju primje

slabo, ide samo 160... ftw treba flashat custom rom koji ide 180

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju pr
mystik kaže...

Stvarno postoji osoba kojoj su dva bezveze spojena tableta zakeljena iza volana lijepa?

Doduše opće me ne čudi to, kad pročitam hvalospjeve tesli koja zakelji televizor na centralnu konzolu kako oni imaju super dizajnirani interijer. 

Činjenica je da se dizajneri ne trude danas ukomponirati digitalnu tehnologiju u auto, kao što je to bio slučaj prije 10tak godina. Postoje proizvođači koji još nisu dokraja prolupali s ovim retardiranim tabletima, cijela VAG grupa, kod BMWa nije toliko izraženo, Mazda nova bi trebala imati poprilično lijepo ukomponirano, Lexus dominira elegancijom unutrašnjosti.

cijela VAG grupe ima ekrane u novim modelima 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju pr
Ajar kaže...

ovo je 1.- užas od odvlačenja pažnje s bitnoga = cesta i vožnja. načelno, ni jednom dobrom vozaču nije potrebno išta osim brojača obrtaja i razine ogrjeva. sve se ostalo može natrpati na suvozačku stranu pa nek se zabavlja, između dva kopanja nosa i popravljanja šminke. 

 a sta ce dobrom vozacu brojac obrtaja?
zar gledas u njega svaki put kad minjas brzine?

15 godina
offline
Re: Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju pr
Tvpronlem kaže...

 a sta ce dobrom vozacu brojac obrtaja?
zar gledas u njega svaki put kad minjas brzine?

 svaki drugi put, a posebno utorkom i petkom od 11:02 do 12:17. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Re: Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju pr
Tvpronlem kaže...
Ajar kaže...

ovo je 1.- užas od odvlačenja pažnje s bitnoga = cesta i vožnja. načelno, ni jednom dobrom vozaču nije potrebno išta osim brojača obrtaja i razine ogrjeva. sve se ostalo može natrpati na suvozačku stranu pa nek se zabavlja, između dva kopanja nosa i popravljanja šminke. 

 a sta ce dobrom vozacu brojac obrtaja?
zar gledas u njega svaki put kad minjas brzine?

 Dobar vozač treba SAMO brojač okretaja i temperature. Danas je to bitno svima jer su novi auti dobro izolirani, motori se ne čuju dok rade, tu su start-stop sustavi...

Ja rekoh
7 godina
protjeran
offline
Re: Mercedes na MWC donosi svoju AI tehnologiju pr
Feudalac kaže...
Tvpronlem kaže...
Ajar kaže...

ovo je 1.- užas od odvlačenja pažnje s bitnoga = cesta i vožnja. načelno, ni jednom dobrom vozaču nije potrebno išta osim brojača obrtaja i razine ogrjeva. sve se ostalo može natrpati na suvozačku stranu pa nek se zabavlja, između dva kopanja nosa i popravljanja šminke. 

 a sta ce dobrom vozacu brojac obrtaja?
zar gledas u njega svaki put kad minjas brzine?

 Dobar vozač treba SAMO brojač okretaja i temperature. Danas je to bitno svima jer su novi auti dobro izolirani, motori se ne čuju dok rade, tu su start-stop sustavi...

 vidi se da ne vozis nova auta....doduse nebi ih ni ja vozia da ne radim sa njima 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice