MEmu 7.0.1 – Moćan emulator Androida

poruka: 8
|
čitano: 5.541
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MEmu 7.0.1 – Moćan emulator Androida".
10 godina
protjeran
offline
MEmu 7.0.1 – Moćan emulator Androida

A što KOPlayer nije on najbolji besplatni android emulator.S time da igre na njemu rade fenomenalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MEmu 7.0.1 – Moćan emulator Androida

ja to 'vako percipiso, a onda sam pročitao članaque. 

emu + emu +
lator lator
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 0
MEmu 7.0.1 – Moćan emulator Androida

Testirao sam ga na HP Pavillion x360, radi se o 2in1 laptopu s touch screen zaslonom i automatskom rotacijom (landscape/portrait).

Nadao sam se da će dobro raditi u memotu, nažalost baš i ne radi. Rotacija nije prepoznata u igrama a niti u sučelju, a touchscreen malkice šteka.

 

Najbolji način za raditi s memićem je kroz gamepad, ali mislim onda možeš skinuti i PC verziju. Tako da nažalost još ništa od toga da 2i1 laptop pretvorite u Android tablet... ne, niti Androidx 86 nije dobar, dapače bugovit je do boli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MEmu 7.0.1 – Moćan emulator Androida
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Testirao sam ga na HP Pavillion x360, radi se o 2in1 laptopu s touch screen zaslonom i automatskom rotacijom (landscape/portrait).

Nadao sam se da će dobro raditi u memotu, nažalost baš i ne radi. Rotacija nije prepoznata u igrama a niti u sučelju, a touchscreen malkice šteka.

 

Najbolji način za raditi s memićem je kroz gamepad, ali mislim onda možeš skinuti i PC verziju. Tako da nažalost još ništa od toga da 2i1 laptop pretvorite u Android tablet... ne, niti Androidx 86 nije dobar, dapače bugovit je do boli.

 NIsam koristio licno ali vidio sam da dosta raje fura RemixOS pa pokusaj sa tom distribucijom. 

Re: MEmu 7.0.1 – Moćan emulator Androida
Dr. Vicko kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Testirao sam ga na HP Pavillion x360, radi se o 2in1 laptopu s touch screen zaslonom i automatskom rotacijom (landscape/portrait).

Nadao sam se da će dobro raditi u memotu, nažalost baš i ne radi. Rotacija nije prepoznata u igrama a niti u sučelju, a touchscreen malkice šteka.

 

Najbolji način za raditi s memićem je kroz gamepad, ali mislim onda možeš skinuti i PC verziju. Tako da nažalost još ništa od toga da 2i1 laptop pretvorite u Android tablet... ne, niti Androidx 86 nije dobar, dapače bugovit je do boli.

 NIsam koristio licno ali vidio sam da dosta raje fura RemixOS pa pokusaj sa tom distribucijom. 

 

Ma ne, on se prestao razvijati prije više od 3 godine. Tako da ono što se može skinuti je samo legacy verzija. Android x86 radi dobro osim 2 golema buga: 

 

  1 - ne radi WIFI. jednostavno ne prepoznaje. Moram uključiti eksternu WIFI karticu ili mrežni kabel. Ali i tada, WIFI radi 5 minuta pa se prekine. Potrebno ga je ponovno isključiti pa uključiti.

  2 - igre često ne rade. Samo se ugase s porukom "error" ili slično. Neke rade strahovito sporo. 

 

tako da na kraju šteta ... potencijalno super, čak i ovaj MEMU, ali kad ne možeš iskoristiti potencijal touch screena onda to sve pada u vodu. 

7 godina
online
Re: MEmu 7.0.1 – Moćan emulator Androida

Ma, Remix je mrtav, a i Android x86 praktički isto.

Probaj Bliss, Phoenix, Prime, Openthos, AOSP extended,Harmony, itd.

S tim da svi najviše hvale Bliss, openthos i prime os.

 

 

Kruha i igala...
Re: MEmu 7.0.1 – Moćan emulator Androida

Super, hvala ti na odgovoru. Nisam znao da ima još Android verzija za PC. Budem probao svaku pa ako radi zadovoljavajuće napišem utiske na novom topicu na forumu. Za one zainteresirane u pretvaranje laptopa u Android.

15 godina
offline
MEmu 7.0.1 – Moćan emulator Androida

Kakve se sve kerefeke izvode samo da bi se moglo igrati...

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice