Meizu 16T sa Snapdragon 855 SoC-om i baterijom od

poruka: 7
|
čitano: 2.369
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Meizu 16T sa Snapdragon 855 SoC-om i baterijom od ".
13 godina
offline
Meizu 16T sa Snapdragon 855 SoC-om i baterijom od

Ovo je odlično za tu cijenu! Ali taj njihov skin FlymeOS... :-/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Meizu 16T sa Snapdragon 855 SoC-om i baterijom
mrki_man kaže...

Ovo je odlično za tu cijenu! Ali taj njihov skin FlymeOS... :-/

 Pa iskreno imao sam Meizu i mogu reći da je sam skin jako lagan, mobitel je bio stvarno fluidan i nije bilo previše problema. Malo su nedorečeni u dizajnu, kao da žele i iOS i Android odjednom, no imaju i dosta icon packova s kojim se to može riješiti. Mislim da sam na njemu bio zapeo na Android 7, ali izuzev par aplikacija koje su mi bile bitne i zbog kojih sam morao kupit drugi mobitel, sve je bilo ok, ekran je fenomenalan i build quality je stvarno ok. 

13 godina
offline
Re: Meizu 16T sa Snapdragon 855 SoC-om i baterijom
Ne znam kakva je kod njih situacija što se tiče rootanja moba. Za custom os znam da ih baš nema, ako se pregleda forum na xda.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Meizu 16T sa Snapdragon 855 SoC-om i baterijom od

Nisu toliko usmjereni prema tom tipu klijentele pa vjerojatno entuzijasti ne kupuju toliko njihove uređaje.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Meizu 16T sa Snapdragon 855 SoC-om i baterijom
mrki_man kaže...
Ne znam kakva je kod njih situacija što se tiče rootanja moba. Za custom os znam da ih baš nema, ako se pregleda forum na xda.

 Koliko se sjećam (stariji modeli), mogao si ga rootati tak da u postavkama odabereš da želiš, pa je aplikacija poslala podatke od mobitela, i onda dobiješ mail i prihvatiš da se oni odriču svih odgovornosti glede softvera na dalje, i to je to.

Ne znam jel još uvijek tak.

 

A zašto ti uopće treba root pristup (danas fakat nema smisla).

A custom rom bi definitivno bilo ok nabaciti, možda ima na 4pda ili sličnim stranicama.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2019 17:36 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Re: Meizu 16T sa Snapdragon 855 SoC-om i baterijom
Root mi treba radi magiska. Navikao sam na njega. Adaway, YouTube vanced kao osnova 😀
7 godina
offline
Re: Meizu 16T sa Snapdragon 855 SoC-om i baterijom

Za vanced ti zapravo ni ne treba root, a adaway imaš integriran u nekim romovima, pa ti isto ne treba root, premda i bez roota možeš koristiti adguard npr., ali adaway je puno bolji, bar radi na sistemskom nivou pa ne troši cpu i bateriju dodatno previše.

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice