Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 milijuna

poruka: 24
|
čitano: 7.604
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 milijuna".
10 godina
offline
Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 milijuna

 

Super je ovo. Čim ima ulaganja, ima i više posla, te veće plaće.

Lajkam.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
7 9 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
PzKpfw kaže...

 

Super je ovo. Čim ima ulaganja, ima i više posla, te veće plaće.

Lajkam.

Je super moš mislit, ili ukratko ti bi lajkal i ono da je "Hrvatska kak ti pravna država".

 

Zaboravljaš da si u Hrvatskoj, a kaj se tiče Rimca još samo malo i ekipa sa lovom pokupovat če večinski dio vlasništva.Na kraju če od Rimca ostat samo značka, ili preciznije firma+novi vlasnik i sve kaj uz nju ide seli iz Hrvatske.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
16 godina
offline
Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 milijuna

Ne vjerujem tom lazovu niti rijeci. Da mi hoce prodati kruh, kladio bih se da nesto s tim kruhom ne valja, makar normalno izgleda. Eto toliko mi se gadi on i njegova nakaradna obitelj.

 
11 8 hvala 2
14 godina
offline
Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 milijuna

Mozda su se napokon oprali novci koje mu je stari pokrao i unistio pola Slavonskih firmi pa sada idu u opticaj

Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
6 6 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
dd.inc kaže...

Ne vjerujem tom lazovu niti rijeci. Da mi hoce prodati kruh, kladio bih se da nesto s tim kruhom ne valja, makar normalno izgleda. Eto toliko mi se gadi on i njegova nakaradna obitelj.

  Nakaradan si i sam i tvoj kruh sto ga kupih jutros .

9 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
Naguljizov kaže...
dd.inc kaže...

Ne vjerujem tom lazovu niti rijeci. Da mi hoce prodati kruh, kladio bih se da nesto s tim kruhom ne valja, makar normalno izgleda. Eto toliko mi se gadi on i njegova nakaradna obitelj.

  Nakaradan si i sam i tvoj kruh sto ga kupih jutros .

 Isplivase naguzne muhe.

8 godina
offline
Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 milijuna

Kako god bilo, dečko je isključivo svojim mozgom došao to tog što ima danas, a ne tvojim mojim ili tatinim. Nemojte ničiju familiju omalovažavati na ovakav način, osim ako im niste rod pa to sve fino znate. Ja osobno mislim da je on ok, osim kaj je hiperaktivan i nekad se malo zanese, ali to nitko nije uspio nego on sam.

Moj PC  
8 7 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
i onda koliko je auta do sada proizvedeno...1 ili 2...kako to... možda ga netko sabotira...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 4 hvala 1
14 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
Taraba kaže...

Kako god bilo, dečko je isključivo svojim mozgom došao to tog što ima danas, a ne tvojim mojim ili tatinim. Nemojte ničiju familiju omalovažavati na ovakav način, osim ako im niste rod pa to sve fino znate. Ja osobno mislim da je on ok, osim kaj je hiperaktivan i nekad se malo zanese, ali to nitko nije uspio nego on sam.

 So naive..

Al ajde, i ja sam kao mlađi bio takav.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5
15 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
Taraba kaže...

Kako god bilo, dečko je isključivo svojim mozgom došao to tog što ima danas, a ne tvojim mojim ili tatinim.

Na hrvatskim fakultetima postoji tisuce studenata sa vrhunskim mozgom kojima fali 75-100 000 kuna da postanu vrhunski poduzetnici.

 

Prosjecna afera "tatinih" sinova je bila u stotinama milijuna kuna.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
8 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
HCMAA kaže...
i onda koliko je auta do sada proizvedeno...1 ili 2...kako to... možda ga netko sabotira...

 Koliko puta je rekao da mu nije cilj masovna proizvodnja automobila nego razvijanje tehnologija, baterija itd itd. To što je njegova tata bio kaj ja znam ne znači da je i sin takav, ili to prosuđujete po sebi??? To što je netko pametniji, možda nije poduzetniji ili obrnuto. Dečki, valjate gluposti.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
Ovdje naj više lajkova dobivaju naj zavidniji i naj zlobniji komentari.
To sve govori o forumašima.
Čovjek je uspio, neka je !!
Sretno dalje.
 
9 8 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
ovim putem čestitke...hrvatska je dobila novog Teslu.. vrijeme je da ga prime u HAZU

s obzirom na doprinos...u slučaju nevolja...zaslužio je LEX Rimac
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
Taraba kaže...

To što je njegova tata bio kaj ja znam ne znači da je i sin takav, ili to prosuđujete po sebi???

 Pričaš gluposti, ovdje se uopće ne radi o tome da li je sin isti kao tata, ovdje se radi o tome da je sin pokrenuo biznis sa tuđim parama.

Tko zna koliko je obitelji i poslova upropašteno da bi on sad imao tvornicu nečega.

Odakle njemu kao 18-godišnjaku milijuni eura za otvaranje tvornice? To se u ovoj nakardnoj državi nitko ne pita.

 

Šta god da taj lik postigne u životu treba ga posrati, jer je sve pokrenuo sa tuđim, pokradenim kapitalom.

Ta njegova tvornica je sprdačina, postoje javni podaci na netu, dobit u 2016. godini mu je 146.000 kn (sprdačina), a 2017. je završio sa 43 milijuna kuna minusa, on će u ovoj državi prikazivati samo minus.

A ako i ostvari neku dobit to će završiti na računima britanskih djevičanskih otoka jer je firma koja je tamo registrirana osnivač/član te firme.

 

Znači nikakve jebene koristi HR država nema od njega osim te nekolicine ljudi koji su tamo našli posao, ali prije toga je upropašteno barem 1000 konkretnih radnih mjesta.

Obična umjetna firma za pretakanje iz šupljeg u prazno i možda buduće zamračenje para.

http://dukedantalion.weebly.com/
5 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
zalman1 kaže...
Taraba kaže...

To što je njegova tata bio kaj ja znam ne znači da je i sin takav, ili to prosuđujete po sebi???

 Pričaš gluposti, ovdje se uopće ne radi o tome da li je sin isti kao tata, ovdje se radi o tome da je sin pokrenuo biznis sa tuđim parama.

Tko zna koliko je obitelji i poslova upropašteno da bi on sad imao tvornicu nečega.

Odakle njemu kao 18-godišnjaku milijuni eura za otvaranje tvornice? To se u ovoj nakardnoj državi nitko ne pita.

 

Šta god da taj lik postigne u životu treba ga posrati, jer je sve pokrenuo sa tuđim, pokradenim kapitalom.

Ta njegova tvornica je sprdačina, postoje javni podaci na netu, dobit u 2016. godini mu je 146.000 kn (sprdačina), a 2017. je završio sa 43 milijuna kuna minusa, on će u ovoj državi prikazivati samo minus.

A ako i ostvari neku dobit to će završiti na računima britanskih djevičanskih otoka jer je firma koja je tamo registrirana osnivač/član te firme.

 

Znači nikakve jebene koristi HR država nema od njega osim te nekolicine ljudi koji su tamo našli posao, ali prije toga je upropašteno barem 1000 konkretnih radnih mjesta.

Obična umjetna firma za pretakanje iz šupljeg u prazno i možda buduće zamračenje para.

 

Vidim da si ti doktor ekonomije, pa razumiješ poslovanje velikih firmi u koju najjači svjetski igrači ulažu stotine milijuna eura... Bravo. Svi ste puno pametni, masu pametniji od ovog tatinog sina, zato vama kinezi daju stotine milijuna, Porshe ulaže u vaše firme stotine milijuna, a Aston Martin kupuje pogone i tehnologiju od vas.

 

Ajte lipo na kavu i pijuckajte je 2 ure na suncu.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2019 9:27 (Filox).
5 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
rambox kaže...
PzKpfw kaže...

 

Super je ovo. Čim ima ulaganja, ima i više posla, te veće plaće.

Lajkam.

Je super moš mislit, ili ukratko ti bi lajkal i ono da je "Hrvatska kak ti pravna država".

 

Zaboravljaš da si u Hrvatskoj, a kaj se tiče Rimca još samo malo i ekipa sa lovom pokupovat če večinski dio vlasništva.Na kraju če od Rimca ostat samo značka, ili preciznije firma+novi vlasnik i sve kaj uz nju ide seli iz Hrvatske.

 Bože, ni osnove svog jezika ne poznaješ (ČE ČE ČE), ali znaš sve o Rimcu. Sve jedan veći stručnjak od drugoga, a ni pisat ne znate.

 

Da si ikad išta pratio o Rimcu, znao bi da se ostatak svijeta tuče da preseli kod njih. Daju mu sve žive povlastice, olakšice od poreza, uvjeti bogovski. A on baš zapeo da hoće u ovoj državi radit i imat firmu, a  ne u Americi. Po meni je debil, treba je otići tamo gdje će ga cijenit, njega i ovo savršenstvo od auta, a ne hranit vas trolove po državi. 

Live long and prosper.
13 godina
protjeran
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
pasko kaže...

Mozda su se napokon oprali novci koje mu je stari pokrao i unistio pola Slavonskih firmi pa sada idu u opticaj

 Najjaci su trolovi kao sto si ti koji su valjda sa forum.hra dosli vamo jesti govna

Koliko su drugi  pokrali novaca i sta su napravili sa time?

 

Popis HDZ afera i šteta koju su počinili svom narodu i državi:

FIMI MEDIA: 30.000.000,00
AFERA HEP: 630.000.000,00
HR AUTOCESTE: 25.000.000,00
AFERA HYPO : 5.000.000.000,00
AFERA PODRAVKA: 350.000.000,00
AFERA SPICE: 400.000.000,00
AFERA MEDIKOL: 231.000.000,00
AFERA HŽ: 20.000.000,00
AFEERA HPB: 245.000.000,00
AFERA INA: 2.000.000.000,00
RONCEVIC KAMION: 34.400.000,00
AFERA ĐAKOVŠTINA: 27.000.000,00
CROATIA LEASING: 17.000.000,00
SUNCANI HVAR: 571.500.000,00
SLAVONSKA BANKA: 150.000.000,00
AFERA BRODOSPLIT: 27.000.000,00
TVRTKA IMOSTROJ: 6.000.000,00
AFERA KAMEN INGRAD 60.000.000,00
AFERA SALONIT: 100.000.000,00
BLINDIRANI BMW: 4.200.000,00
AFERA BELUPO: 35.000.000,00
VŽ OTPAD: 220.000.000,00
JADRANSKA BANKA: 17.000.000,00
SKLADGRADNJA: 30.000.000,00
SHIMADZU: 200.000.000,00

Ima toga još...

 

http://www.soundstream.com/
6 godina
protjeran
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
soundstream kaže...
Koliko su drugi  pokrali novaca i sta su napravili sa time?

 Znači ti opravdavaš jednu krađu zato što u državi ima i puno većih krađa? :facepalm:

Ne vjerujem koje gluposti čitam, ajmo sad svi krasti jer i hdz krade.

Kakve jbn veze ima sad ta lista afera koju si stavio s ovom konkretnom temom i rimcem?

http://dukedantalion.weebly.com/
14 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
zalman1 kaže...
soundstream kaže...
Koliko su drugi  pokrali novaca i sta su napravili sa time?

 Znači ti opravdavaš jednu krađu zato što u državi ima i puno većih krađa? :facepalm:

Ne vjerujem koje gluposti čitam, ajmo sad svi krasti jer i hdz krade.

Kakve jbn veze ima sad ta lista afera koju si stavio s ovom konkretnom temom i rimcem?

 Da stvarno ne mozes vjerovat kakvih idiota ima na ovom forumu

Huawei Mate 20 Pro
16 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
Filox kaže...

 Bože, ni osnove svog jezika ne poznaješ (ČE ČE ČE), ali znaš sve o Rimcu. Sve jedan veći stručnjak od drugoga, a ni pisat ne znate.

 

Da si ikad išta pratio o Rimcu, znao bi da se ostatak svijeta tuče da preseli kod njih. Daju mu sve žive povlastice, olakšice od poreza, uvjeti bogovski. A on baš zapeo da hoće u ovoj državi radit i imat firmu, a  ne u Americi. Po meni je debil, treba je otići tamo gdje će ga cijenit, njega i ovo savršenstvo od auta, a ne hranit vas trolove po državi. 

Kolko te Rimac plača 200 maraka, pa eto pišeš budalaštine koje nit pes s maslom ne bi pojel.

 

To nije savršenstvo od auta, nego samo običan reklamni pano za prodaju određene elektronike.

 

Šta bi bilo savršenstvo od auta, pa to su autiči koje več godinama proizvodi Koenigsegg.I bez Rimčevih tričarija, žuti šved več godinama izbacuje vrlo skupe megautiče pa eto plati i vozi.

 

 

 

 

"Ako ti je mozak tehnički ispravan", uz Rimčev reklamni pano nikako ne moš ubacit savršenstvo=to ne drži vodu niti pet sekundi.

 

Rimac nek samo ide što dalje od Hrvatske, od takvih bisera prosječan človek u Hrvatskoj nema nikakve koristi.Dakle eto mjenjamo Rimca, i to za recimo proizvodne pogone Toyote ili Mazde itd. 

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2019 16:47 (rambox).
10 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
soundstream kaže...
pasko kaže...

Mozda su se napokon oprali novci koje mu je stari pokrao i unistio pola Slavonskih firmi pa sada idu u opticaj

 Najjaci su trolovi kao sto si ti koji su valjda sa forum.hra dosli vamo jesti govna

Koliko su drugi  pokrali novaca i sta su napravili sa time?

 epski primjer whataboutisma

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2019 14:17 (Del_Boy97).
14 godina
offline
Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 milijuna

Rimac mi je totalno antipatičan s obzirom na način komunikacije, činjenicu kako je uspio pokrenuti posao i povezanost s politikom koja sigurno pruža podršku počevši od poticaja do medija.

Prilično sam siguran da bi nekome drugome inspekcija bila u firmi svaki drugi tjedan.

Ali ovaj put mislim da ne treba previše polemizirati već pričekati da vidimo što znači tih 150 milijuna.

Kako se kaže. Strpljen, spašen.

mene recimo zanima kakav je status sa tvornicom
https://www.vecernji.hr/auti/rimac-gradi-tvornicu-u-kini-1232120

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2019 11:07 (CroDexter).
 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
soundstream kaže...
pasko kaže...

Mozda su se napokon oprali novci koje mu je stari pokrao i unistio pola Slavonskih firmi pa sada idu u opticaj

 Najjaci su trolovi kao sto si ti koji su valjda sa forum.hra dosli vamo jesti govna

Koliko su drugi  pokrali novaca i sta su napravili sa time?

 lol, tebi da neko ukrade auto, stan, ušteđevinu i s tim ukradenim sredstvima otvori posao, ti bi mu pljeskao. ono, bar nije zapio peneze...

glupost dana pronađena, gasi internet za danas.

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Mate Rimac najavio investiciju od oko 150 mili
soundstream kaže...

Ima toga još...

 

 aj ne lupetaj....

ne valja još uvijek naša država jer, realno je bolesna.. 

svojoj državi treba pomoći kao što nitko ne voli ostaviti roditelje na samrti... nitko od nas nije birao gdje će se se odn. u kojoj državi roditi niti tko će mu biti otac i majka...

nisu tu krivi ni hdz ni sdp ni bilo tko već smo mi krivi...glasači

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2019 11:33 (Anđeo bez falinge).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice