Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnju, B

poruka: 17
|
čitano: 12.647
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnju, B".
9 godina
offline
Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnju, B

Poslije kraja ME3, jedina mogućnost da kupim ovo je da dolazi skupa s testisima Caseya Hudsona u formalinu.

 

Kreten je uspio zgaditi cijeli ME svemir hrpi fanova, ne samo meni. Nešto kao GoT, gdje su u zadnjih par epizoda uspjeli uništiti apsolutno sve što su godinama stvarali...

 
0 8 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnj
Garro kaže...

Poslije kraja ME3, jedina mogućnost da kupim ovo je da dolazi skupa s testisima Caseya Hudsona u formalinu.

 

Kreten je uspio zgaditi cijeli ME svemir hrpi fanova, ne samo meni. Nešto kao GoT, gdje su u zadnjih par epizoda uspjeli uništiti apsolutno sve što su godinama stvarali...

 Opusti se,to je samo igra u konačnici,stoga ako ti paše zaigraš ako ne, ne zaigraš.

11 godina
offline
Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnju, B

Genijalna trilogija,prvi dio sam odigrao na xbox 360 a drugi i treci na ps3 ako se dobro sjecam.....

 

Jedan od najdrazih serijala u gamingu,prve tri igre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnju, B

obožavao sam ove igre, bioware at its finest, vjerujem da ću opet odigrati, možda ne odmah ali uskoro. 

 

kraj trećeg dijela su stvarno usrali, iako sam poslije čitao da su sa dlcovima i patchevima popravili situaciju, ali nisam odigrao više, tako da mi je ovo dobra prilika da vidim novi kraj

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnju, B

Ne sjecam se koji sam tocno zavrsetak vidio ali znam da mi je dojam bio odlican,procitao sam puno SF romana i knjiga kad sam bio mladji i znam da sam imao dojam kao da sam u SF romanu kroz sve tri igre.

Da to je jos bio Bioware...carobnjaci a ovo kasnije kad su svi vec otisli je pokazalo koliku je to stetu nanjelo developeru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnj
Cansee kaže...

obožavao sam ove igre, bioware at its finest, vjerujem da ću opet odigrati, možda ne odmah ali uskoro. 

 

kraj trećeg dijela su stvarno usrali, iako sam poslije čitao da su sa dlcovima i patchevima popravili situaciju, ali nisam odigrao više, tako da mi je ovo dobra prilika da vidim novi kraj

 Leviathan DLC ipak dodaje smisao kraju tako da da, uspjeli su ono sranje od kraja dovesti u red, iako okus i dalje ostaje gorak od onog starchild/casper thing. Ali da, štogod mislio o kraju, definitivno ću opet odigrati. I baš me zanima kako su sredili Mako movement, ono je bilo neopisivo. 

9 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnj
MEGATAMA kaže...

Ne sjecam se koji sam tocno zavrsetak vidio ali znam da mi je dojam bio odlican,procitao sam puno SF romana i knjiga kad sam bio mladji i znam da sam imao dojam kao da sam u SF romanu kroz sve tri igre.

Da to je jos bio Bioware...carobnjaci a ovo kasnije kad su svi vec otisli je pokazalo koliku je to stetu nanjelo developeru.

 

problem sa završecima je bio što je svaki 95% isti, samo različita boja one zrake koja proleti kroz galaksiju i mass relayeve, i posada normandije prođe malo drugačije. Kraj je previše zbrzan, što je bila užasna greška sve skupa 5-6 minuta animacije, trebali su uzeti vremena koje ova trilogija zaslužuje. Ono što se sjećam iz ME3 je da je to jedina igra koja mi je dočarala beznađe, znači borimo se protiv Reapera i ja ne vidim kako ih možemo pobijediti šta god napravili, i ima logike da kraj ne može biti sretan jer se ne može potpuno pobijediti, ali su ga trebali objasniti puno bolje. Te završne animacije su trebale trajati pola sata, možda i sat kako bi se sve kvalitetno objasnilo, Kojima se nije bojao završavat igre sa sat ili dva animacija i sve bude epski uvijek.

 

 

12 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnj

Po meni je problem sto svi gledaju na kraj ME trilogije na zadnjih 10 min igre, kao da je to najbitnije. Pa FFS, zavrsavao si vise manje sve story arcove kroz cijeli ME3. Tih zadnjih 10 min je realno samo objasnjenje sto ce se dogoditi s Reaperima (njihov nastanak i kako je nastao taj AI "Starchild" je fino objasnjen u Leviathan DLC-u) jer si ostale story arcove vec zavrsio.

 

- Npr, prica s Mordinom i Genophage-om, to se vuce od ME2 i kroz ME3 si dobio kraj te cijele price. Uz to, rjesavas probleme koji imaju Krogani sa Salarianima i Turianima zbog tog istog Genophagea.

- Usko vezano uz to je prica uz problematiku opstanka Krogana, koja se takoder proteze kroz sve tri igre, kao rase zbog toga sto im je fora da svi budu mercenary-i umjesto da se brinu o prezivljavanju. Kad upoznas Bakaru u ME3 i nju skompas s Wrexom, skuzis da ima inteligentnih Krogana, samo su manjina i treba neki nacin kako da se to rijesi.

- Jos od ME1 si upoznat s problemima Getha i Quariana, u ME2 dobijas drukciju perspektivu tog svega zbog dolaska Legiona i onda u ME3 mozes odluciti hoces li ih pokusati pomiriti ili ce jedni nestati.

- Maltene cijeli London dio je na neki nacin zavrsavanje price sa svojim companionima i nekim clanovima posade

 

A o samom kraju sam vec bio negdje napisao da je po meni jako dobro odraden jer svaka od te tri opcije predstavlja neku od filozofija koje su se vukle kroz cijelu igru.

 

 

Btw, ovo s Kojimom skoro pa ne zelim komentirat. Dosao negdje do malo vise od pola MSGV, pa ispada da je Kojima napravio film (i to jako uvrnuti film) s malo gameplay elemenata. Hvala, ali ne bi tako nesto u nekoj drugoj igri.

16 godina
offline
Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnju, B

Odlican serijal.

 

They don't make them like they used to...

- Psiho246
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnj

 

ok, svatko ima svoj ukus, meni je sam kraj bio antiklimaktičan i nedorečen, iako si u pravu da smo puno pitanja već razriješili dotada, ali mislim da je trebao biti nekakav epilog koji bi ipak trajao nešto duže, dakle nakon što napravimo konačan izbor još da sve skupa traje oko pola sata i da se ipak dobije dovoljno informacija kako se sve odvilo

 

a za Kojimu se sigurno ne slažemo jer je čovjek radio genijalne igre godinama, i imao i odličan gameplay i priču, i redovito je bio avangarda gaminga, napravio je stealth igru koja je postala hit kad su svi bježali od takvih igara. A sons of liberty nije igra nego proročanstvo, može se o njoj napraviti kolegij na fakultetu

11 godina
offline
Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnju, B

Dzizzus pa oni to rade na U3 enginu....obrazlozenje je da bi se izgubila magija da su isli na U4 engine 🤣🤣🤣🤣

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnju, B

Normalno, igru treba prilagoditi današnjim pahuljicama, da se ne bi uvrijedili na mirandinu guzu https://boundingintocomics.com/2021/02/04/bioware-to-edit-sexualized-cutscenes-in-mass-effect-legendary-edition/

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnj
Iz ovog intervjua imam osjecaj kao da ce sjebat ono sto je u startu bila jedna od najboljih igara ikada...
12 godina
offline
Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnju, B

sad kad ovo vidim, nije mi žao 15 eura za ME Trilogy i DLC-ove za sve tri igre na g2a...

fali im pinnacle station, prepravit će cut scene da se ženama ne vide guzice, neće niš novoga dodati osim napucanih hdr boja i evenutalno bolje osvjetljenje, neće dirati hendlanje mako-a u jedinic (koji se i na gamepad užasno upravlja)...

 

ima usporedba na ars technica stara i nova grafika u ME1, nova izgleda nešto bolje od originala (al niš značajno) i naravno napucali su lens flare. klasika. članak

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnj
Apachy kaže...

sad kad ovo vidim, nije mi žao 15 eura za ME Trilogy i DLC-ove za sve tri igre na g2a...

fali im pinnacle station, prepravit će cut scene da se ženama ne vide guzice, neće niš novoga dodati osim napucanih hdr boja i evenutalno bolje osvjetljenje, neće dirati hendlanje mako-a u jedinic (koji se i na gamepad užasno upravlja)...

 

ima usporedba na ars technica stara i nova grafika u ME1, nova izgleda nešto bolje od originala (al niš značajno) i naravno napucali su lens flare. klasika. članak

 Znači niš ni od ovog veličanstvenog robotskog camel toe-a(EDI)? Pfff. Pass

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Re: Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnj
Srce Isusovo kaže...
Apachy kaže...

sad kad ovo vidim, nije mi žao 15 eura za ME Trilogy i DLC-ove za sve tri igre na g2a...

fali im pinnacle station, prepravit će cut scene da se ženama ne vide guzice, neće niš novoga dodati osim napucanih hdr boja i evenutalno bolje osvjetljenje, neće dirati hendlanje mako-a u jedinic (koji se i na gamepad užasno upravlja)...

 

ima usporedba na ars technica stara i nova grafika u ME1, nova izgleda nešto bolje od originala (al niš značajno) i naravno napucali su lens flare. klasika. članak

 Znači niš ni od ovog veličanstvenog robotskog camel toe-a(EDI)? Pfff. Pass

 Isuse,srce ce te lupit od tog

3 godine
protjeran
offline
Mass Effect: Legendary Edition izlazi u svibnju, B

 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice