Marsovski helikopter letio i deseti put te oborio

poruka: 3
|
čitano: 4.108
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Marsovski helikopter letio i deseti put te oborio ".
15 godina
offline
Marsovski helikopter letio i deseti put te oborio

Genijalno! 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Marsovski helikopter letio i deseti put te oborio

u tijeku je sudbonosna utrka za civilizaciju.

hoćemo li uspjeti kolonizirati mars prije nego uništimo zemlju?

 

ovaj let je velika pobjeda. 

otprilike toliko velika kao što je poraz 100 milijuna barela nafte koje smo na zemlji spržili danas.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Marsovski helikopter letio i deseti put te obo
all_or_nothing kaže...

u tijeku je sudbonosna utrka za civilizaciju.

hoćemo li uspjeti kolonizirati mars prije nego uništimo zemlju?

 

ovaj let je velika pobjeda. 

otprilike toliko velika kao što je poraz 100 milijuna barela nafte koje smo na zemlji spržili danas.

Spas čovječanstva je u očuvanju Zemlje, sve ostalo je utopija. Ako izuzmemo romantičarsku prizmu SF-a i znanstveni entuzijazam, kolonija na Marsu je zatvor za malu skupinu ljudi. Sahara je oaza nad oazama u odnosu na Mars. Bez teraformiranja, za koje nećemo imati tehnologiju još jako dugo, kolonizacija Marsa je samo jedno od igrališta u znanstvenoj spoznaji. Zašto bi i teraformirani Mars bio pošteđen uništenja ako ne promijenimo razmišljanje i ponašanje? Zemlja je jedino što imamo i prema njoj se ponašamo vrlo neodgovorno. Ako se ne naučimo brinuti o njoj, ne zaslužujemo ni opstati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice