Manja nezgoda odgodila lansiranje svemirskog teles

poruka: 7
|
čitano: 4.383
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Manja nezgoda odgodila lansiranje svemirskog teles".
15 godina
offline
Manja nezgoda odgodila lansiranje svemirskog teles

Pa ako se brinu za takva protresanja, kako ce onda prezivjet vibracije tokom lansiranja rakete.

Nije to bas tolko njezan dogadaj.

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Manja nezgoda odgodila lansiranje svemirskog teles

to je osveta đavoljeg otoka, odn. "efekt leptira" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Manja nezgoda odgodila lansiranje svemirskog t
Renesis kaže...

Pa ako se brinu za takva protresanja, kako ce onda prezivjet vibracije tokom lansiranja rakete.

Nije to bas tolko njezan dogadaj.

 Za vrijeme lansiranja je postavljen tako da ga neoštete velike vibracije ili druge velike sile. 

3 godine
odjavljen
offline
Re: Manja nezgoda odgodila lansiranje svemirskog t
Renesis kaže...

Pa ako se brinu za takva protresanja, kako ce onda prezivjet vibracije tokom lansiranja rakete.

Nije to bas tolko njezan dogadaj.

 Male vibracije = pao im na pod 

Samo ne smiju da kazu.

13 godina
offline
Manja nezgoda odgodila lansiranje svemirskog teles

Šefe imamo problem

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 17:57 (lmutak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Manja nezgoda odgodila lansiranje svemirskog teles

Joj dajte više JWST pošaljite van planete. Nakon 20+ godina razvoja i 10x većeg proračuna od originalnog već počinje izgledati poput mašine za pranje novca umjesto teleskopa za promatranje svemira.

 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Manja nezgoda odgodila lansiranje svemirskog t
bokzy kaže...

Joj dajte više JWST pošaljite van planete. Nakon 20+ godina razvoja i 10x većeg proračuna od originalnog već počinje izgledati poput mašine za pranje novca umjesto teleskopa za promatranje svemira.

 Baš, potpuno si u pravu. Ovi kao da boje tunel 7 puta ili neka od sličnih operacija za zamračivanje love. I ja jedva čekam da poleti i počne raditi, zanimaju me prve slike koje će biti dostupne.

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice