Manevarske mogućnosti F-22 Raptora u najboljem svj

poruka: 36
|
čitano: 9.018
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Manevarske mogućnosti F-22 Raptora u najboljem svj".
8 godina
offline
Manevarske mogućnosti F-22 Raptora u najboljem svj

malo optimizma , možda... kažem možda nešto od te silne hi-tech tehnologije koja se upotrebljava u stvaranju i funkcionisanju  impresivnih strojeva za ubijanje pomogne/posreduje  u otkrivanju lijeka za cancer !

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Manevarske mogućnosti F-22 Raptora u najboljem

I sve usporeno u odabranim kadrovima

15 godina
offline
Re: Manevarske mogućnosti F-22 Raptora u najboljem
ned kaže...
Meni su najdraži sladokusci koji se naježe zbog ovakvih prizora. Šalu na stranu meni je drago da Amerikanci imaju super avione kad ih već mi nemamo. Ali snimka koja nam je prikazana nema ništa što već nije viđeno. Borbeni zrakoplov leti. I?

 u postprodukciji (profesionalno, na smartfonu) je izrezan dio gdje se šofer katapultira zbog kvara na uređaju za izbacivanje sjedišta u slučaju kvara na katapultu za sic, kad se dogodi kvar na ... znaš već. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Manevarske mogućnosti F-22 Raptora u najboljem
viciousone kaže...
Ezio,

Teška vremena stvaraju jake ljude, jaki ljudi stvaraju dobra vremena, dobra vremena stvaraju slabe ljude poput tebe, slabi ljudi poput tebe stvaraju loša vremena...

U raskoraku si sa stvarnosti i nisi po ničemu poseban.

Da drugačiji mentalni sklop od većine ljudi 🤣👍! Ovo je vic godine!

Lp i svako dobro!

 ako mislis da si ti jedan od jakih zato što ti je u nicku vicious i nadražuje te vojna industrija... varaš se,

Vidim da si 2010. godište pa se pitam koja su to teška vremena tebe stvorila? Trumpova najava zabrane tiktoka vjerojatno

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 23:27 (Ezio).
16 godina
offline
Re: Manevarske mogućnosti F-22 Raptora u najboljem
Ezio kaže...

 ako mislis da si ti jedan od jakih zato što ti je u nicku vicious i nadražuje te vojna industrija... varaš se,

Vidim da si 2010. godište pa se pitam koja su to teška vremena tebe stvorila? Trumpova najava zabrane tiktoka vjerojatno

Ista ona teška vremena koja su ga naterala da se s godinu dana učlani na forum, s obzirom na to da je već 9 godina član. 

 

Šalu na stranu, ona citirana fraza jeste već pomalo izlizana.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Re: Manevarske mogućnosti F-22 Raptora u najboljem
Ivan(4) kaže...
Ezio kaže...

 ako mislis da si ti jedan od jakih zato što ti je u nicku vicious i nadražuje te vojna industrija... varaš se,

Vidim da si 2010. godište pa se pitam koja su to teška vremena tebe stvorila? Trumpova najava zabrane tiktoka vjerojatno

Ista ona teška vremena koja su ga naterala da se s godinu dana učlani na forum, s obzirom na to da je već 9 godina član. 

 

Šalu na stranu, ona citirana fraza jeste već pomalo izlizana.

 I mene su učlanili u dinamo kad sam imao godinu dana

Momak baš zvuči kao pismeniji desetogodišnjak kojem je deda koji se borio u Vijetnamu uklesao vlastite mačo brave men stavove. I sat mu je poklonio kojeg je držao na skrovitom mjestu tijekom Vijetnamskog rata.

PSN - darklydexter
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice