Mali vodič za legalno dijeljenje lozinki za video

poruka: 7
|
čitano: 29.702
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mali vodič za legalno dijeljenje lozinki za video ".
14 godina
offline
Mali vodič za legalno dijeljenje lozinki za video

Koliko ja znam, na F1 tv, utrku u real time moze gledati samo jedna osoba, sve ostale sadrzaje moze vise streamova na vise uredjaja.

 

plus, sto nema aplikacije za android tv ili apple tv, vec moras raditi mirroring sa telefona.

 

To su i razlozi zasto sam otkazao pretplatu i zahvalio im se na nesposobnosti...

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2022 15:14 (flash6).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Mali vodič za legalno dijeljenje lozinki za vi
F1 TV nema multiple simultaneous streams. Ali ima app.
16 godina
offline
Mali vodič za legalno dijeljenje lozinki za video

F1 TV Pro: provjereno je, nas 5-6 bez problema simultano gledamo F1 utrke uživo preko iste pretplate. Neki na mobu, neki na kompu, čak i u drugoj državi, a ja gledam Chromecastu with Google TV (ima app za to i odlično radi).

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Mali vodič za legalno dijeljenje lozinki za video

ISKON.PLAY TV

netočna informacija  „moguće samo na nekom od Android TV uređaja kupljenih kod njih

 

usluga provjereno radi na ATV uređajima koji nisu kupljeni u Iskonu

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mali vodič za legalno dijeljenje lozinki za vi
flash6 kaže...

Koliko ja znam, na F1 tv, utrku u real time moze gledati samo jedna osoba, sve ostale sadrzaje moze vise streamova na vise uredjaja.

 

plus, sto nema aplikacije za android tv ili apple tv, vec moras raditi mirroring sa telefona.

 

To su i razlozi zasto sam otkazao pretplatu i zahvalio im se na nesposobnosti...

Ja dobio od prijatelja (čiji prijatelj je njemu iz Njemačke dao F1 TV) i nisam znao kako to da možemo svi koristiti. Sad znam da je taj broj 6 (po meni veliki broj za neko takvo dijeljenje).

Ali ću provjeriti te navode da samo jedna osoba može geldati Live Streaming jer na telefonu pratim neke statistike dok na Sport Klubu (EON) gledam regularnu utrku sa domaćim komentatorima.

Inače evo i najveće gluposti koje sam otkrio kod nekih usluga a to je Ograničavanje kvalitete audio-video zapisa.

Zamislite da plaćate kablovsku i za 100 kuna vam daju SVE kanale ali svi su u crno bijeloj boji. Da bi platili gledanje u koloru još 100 kuna, da bi platili geldanje u HD-u još 200 kuna... to samo retardi iz Netflixa mogu smisliti. [koliko se sjećam bilo je osnovna pretlata 1 korisnik = 1 SD signal; 2 korisnika = HD signal, 4 korisnika = 4K signal].

Because anything Korea does, Japan does it better.
13 godina
offline
Re: Mali vodič za legalno dijeljenje lozinki za vi
flash6 kaže...

Koliko ja znam, na F1 tv, utrku u real time moze gledati samo jedna osoba, sve ostale sadrzaje moze vise streamova na vise uredjaja.

 

plus, sto nema aplikacije za android tv ili apple tv, vec moras raditi mirroring sa telefona.

 

To su i razlozi zasto sam otkazao pretplatu i zahvalio im se na nesposobnosti...

 

Stari i ja gledamo paralelno live, svaki na svom FireTV-u. Nikad problema s tim.

15 godina
offline
Re: Mali vodič za legalno dijeljenje lozinki za vi
Mitch kaže...
F1 TV nema multiple simultaneous streams. Ali ima app.

Što ti je F1 TV multiple simultaneus strem? A što to je to App.
Teško je skužiti što želiš reći sa tim. Možda je problem što si u USA.

 

Chronosus kaže...
* * *

 

Stari i ja gledamo paralelno live, svaki na svom FireTV-u. Nikad problema s tim.

Evo i ja potvrđujemo da smo svi u nedelju gledali preko F1.TV glavni Stream u živo... nas četvero.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice