Mala Pomera u pohodu na SAD

poruka: 6
|
čitano: 2.357
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mala Pomera u pohodu na SAD".
16 godina
offline
Mala Pomera u pohodu na SAD

50 dolara hw prodaju po 500. Moram izmislit neku debilanu i crowdfundat pod hitno.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Mala Pomera u pohodu na SAD

A software?? Đabe hw ako nemaš sw koji ga zna iskoristit. To košta. Nisam tražio po netu ali vjerujem da su sami razvijali sw ili mijenjali neki postojeći po njihovim potrebama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mala Pomera u pohodu na SAD

20 sati autonomije za pisanje teksta na E-ink zaslonu?!?  malo bi bilo i 20 dana...

500 dolara?!? za e-ink s tekst editorom?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mala Pomera u pohodu na SAD

Veoma prenosivo, visoka autonomija (trajanje baterija + simpatično "UPS" rešenje + radi na obične baterije), dobra vidljivost na suncu, cena koja Japancima nije problem.

 

Publika za ovako nešto je svakako uska, ali ne bih se unapred kladio da ne postoji. Doduše i mogućnosti uređaja su prilično ograničene, ali mu to daje određeni retro šarm na koji bi hipsteri mogli da padnu (sediš u nekom hipsterskom kafeu/parku, kuckaš najnoviji blog post na retro gadgetu koji niko drugi nema i s podsmehom gledaš one što vuku laptopove, sunce ti ništa ne može zbog e-ink ekrana, kad završiš tekst, samo ga "usisaš" svojim iPhoneom preko QR koda i pošalješ kome treba ili ga direktno uploaduješ), a idealno je i za pisce mizantrope, koji mogu da ponesu ovo i gomilu AA baterija i mesecima sede sami u nekoj planinskoj kolibi van civilizacije, pišući svoje novo remek delo.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 11:32 (Ivan(4)).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mala Pomera u pohodu na SAD

Čim sam vidio ovo odma me asociralo na stare vtech laser-e i epsona hx-20 :D 

Mala Pomera u pohodu na SAD

Instaliras na njega Doom ...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice