Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra videoig

poruka: 10
|
čitano: 3.467
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra videoig".
12 godina
offline
Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra videoig

Po meni jako dobra tehnologija, ne vidim zasto se ne bi ista mogla koristiti i za stimuliranje mozga? Recimo kod modernih oboljenja anksionznost, deperija, adhd, da li bi kod njih moglo da stimulira mozak tako da covjek zaboravi na te osjecaje? Ali kada bi i to moglo biti moguce, onda bi sigurno neki iste koristili i za drogiranje? :D :D

 

Shower thoughts 

Darko
 
0 1 hvala 0
Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra videoig

 

Meni je fascinantno da je majmun naučio igrati računalnu igru, posve nevezano za implantant u mozgu. Da li ovo znači da bi uz dovoljno truda majmun uspio igrati i Atari 2600 igre??? Jebote...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra vid
DarkoKwon kaže...

Po meni jako dobra tehnologija, ne vidim zasto se ne bi ista mogla koristiti i za stimuliranje mozga? Recimo kod modernih oboljenja anksionznost, deperija, adhd, da li bi kod njih moglo da stimulira mozak tako da covjek zaboravi na te osjecaje? Ali kada bi i to moglo biti moguce, onda bi sigurno neki iste koristili i za drogiranje? :D :D

 

Shower thoughts 

 To nije ništa novo.

t.ly/Ih8t

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 22:17 (Mandor).
5 godina
protjeran
offline
Re: Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra vid
Uskoro Elon Majmun pokreće svoj startap ;)
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 22:32 (Antiseptik).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra videoig

jedwa čekam "gejmerske geđite" u liku i djelu banane, po nebuloznim cijenama i s rgb-uresima od ove dubrave, posebito hladila razvodne kutije. linija "kingdom of my moon™" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2021 8:53 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra vid
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Meni je fascinantno da je majmun naučio igrati računalnu igru, posve nevezano za implantant u mozgu. Da li ovo znači da bi uz dovoljno truda majmun uspio igrati i Atari 2600 igre??? Jebote...

 

 

 Još fascinantnije je koliko je dobar u tom.

Svemir.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra vid
sad jos samo da ga spoje na Teslu tako da im auto ima barem nekakvu inteligenciju...
 
2 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra vid
DarkoKwon kaže...

Po meni jako dobra tehnologija, ne vidim zasto se ne bi ista mogla koristiti i za stimuliranje mozga? Recimo kod modernih oboljenja anksionznost, deperija, adhd, da li bi kod njih moglo da stimulira mozak tako da covjek zaboravi na te osjecaje?

Odlična ideja, u rangu liječenja lobotomijom

9 godina
offline
Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra videoig

Ne vidim šta je tu čudno, ako sam mogao ja naučiti igrati igre može i majmun

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Majmun uz pomoć Neuralinka telepatski igra vid
Ako se mogu baviti politikom zašto nebi mogli igrati video igre???
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice