Macintosh

poruka: 7
|
čitano: 3.718
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Macintosh".
6 godina
neaktivan
offline
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Macintosh

Eh imao sam ga. Ne naravno ovaj iz 1984. nego sam od organizacije Ship To Bosnia dobio 1996. ili 1995. godine top model sa svim pratećim alatima koa što je Photoshop koji je tada bio pojam za bogate zemlje kao što je Švedska, Švicarska i sl.

Ne sjećam ga se puno ali ali tadašnji mislim 386 MS DOS 6.22 još uvijek ga se sjećam je bio svemirski brod naspram tog Machintosha iz 1995.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Macintosh

početak (nikad službenog, više onako - spontanog) rata. radna obaveza u plivi. početak svih današnjih nestandardnih devijacija. stigao jedan SE u nabavu i dali ga meni ("on zna s tim digitronima"). sve prve, druge, i tamo do sedmih koraka na računalima načinih uz njegovu pomoć a nisam pojma imao što je to disk, ram, os ... kutija, dugmetara i jednotipkovni uglati miš. sjećam se kako je čitav excel (aplikancija), zajedno s mojim uratkom za vođenje zaliha, stao na jednu disketu (1,3 MB, mac format), što se selilo dalje. genijalna, nenadjebiva naprava, kao i tadašnji softver (claris works, filemakerpro, tadašnji MS programi ... uf). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Macintosh

Moj prvi komp iz 1989. Skupi ali dobar. Šteta malog ekrana.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Macintosh
Kakve veze ima MS DOS sa Macintoshem 128?
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Re: Macintosh
ispraviti Amiga OS + Kickstart pod operativni sustav...
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2021 9:07 (sand).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Macintosh

Prva asocijacija Marti Misterija.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice