Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

poruka: 131
|
čitano: 20.481
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o".
5 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
footballer kaže...

To mi je jasno otprije još, nego me interesirala razlika u postavljanju, odnosno ako mu prepreke smetaju, da li je meni, kao korisniku 5G mreže, bolje da je ona na zidu kuće ili na stupu recimo 10-15 metara od kuće. Naravno, izvana imam signal, ali koliko ću ga imati unutra. Primjera radi, imam 4G Homebox, i bolje mi je spojiti laptop na mobitel koji hvata 5G signal preko hotspota jer će mi puno brže skinuti nešto što mi treba, ili npr. update na konzoli. 

 Spajac se na manjoj brzini koja je stabilna... Nije da ce postavljanjem 5g odjednom nestati 4g mreze....

13 godina
odjavljen
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

Znači sjest na prozor i pričekat da se skine što treba. Hajde, barem će brzine biti dobre pa neću dugo čekati :D

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
 
5 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
16 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

pernar je doslovno poceo koristiti aluminijsku foliju 😂

 

3:30

https://www.facebook.com/watch/?v=644636889714804

 

 

 

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
nixass kaže...

pernar je doslovno poceo koristiti aluminijsku foliju 😂

 

3:30

https://www.facebook.com/watch/?v=644636889714804

 Komentari su vrh!

 

Pretvaranje koljevke u Faradayev kavez!

Kupnja lampe od himalajske soli.

 

Kupnja liljana jer ih imaju i u ordinacijama za rendgen u domovima zdravlja, znate, kad idete slikat zub i lom ruke, pa vam sestra tutne u ruke loncanicu sa ljiljanom jer stiti od zracenja.

Teta u mom domu zdravlja kaze da je najbolji Lilium bosniacum jer je domaci, sa Dinare, to najbolje stiti.

Dobar je i Lilium davidii on raste po Himalaji, pa kako raste u tlu bogatom himalajskom soli to je logaritamski veca zastita od zracenja!

Pazite samo da vam ne tutnu Lilium debile!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
8 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

budale
jednostavno bebu zamotas u foliju kao sendvic i to je to

 

 

 

i ne kuzim kak jos netko pusi te lampe od soli kad je dokazano da ne radi apsolutno nist

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
Santana kaže...

.. kad je dokazano da ne radi apsolutno nist

 -placebo djeluje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Re: Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "
wyks kaže...
nixass kaže...

pernar je doslovno poceo koristiti aluminijsku foliju 😂

 

3:30

https://www.facebook.com/watch/?v=644636889714804

 Komentari su vrh!

 

Pretvaranje koljevke u Faradayev kavez!

Kupnja lampe od himalajske soli.

 

Kupnja liljana jer ih imaju i u ordinacijama za rendgen u domovima zdravlja, znate, kad idete slikat zub i lom ruke, pa vam sestra tutne u ruke loncanicu sa ljiljanom jer stiti od zracenja.

Teta u mom domu zdravlja kaze da je najbolji Lilium bosniacum jer je domaci, sa Dinare, to najbolje stiti.

Dobar je i Lilium davidii on raste po Himalaji, pa kako raste u tlu bogatom himalajskom soli to je logaritamski veca zastita od zracenja!

Pazite samo da vam ne tutnu Lilium debile!

 Jedna gospođa koja se bavi biljkama i možda feng shuijem (ne sjećam se točno), ugl. dizajn i uređenje, na tv-u je objašnjavala kako  savjetuje da se biljke ne stavljaju u spavaću sobu jer oduzimaju kisik.

10 godina
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

Evo i kod mene u kvartu niknuo jedan 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
14 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Ludilo je stiglo i do nas: u Bibinju oštećen "5G o

Šprajc kako se zaštiti od 5G mreže:

zoran-sprajc-pokazao-zastitu-od-5g-mreze

 

"Naši novinari odmah su se bacili na posao i ustanovili da 5G i korona nemaju veze, ali za svaki slučaj znanstvenici s Instituta Davor Domazet Lošo izumili su zaštitu za osobe koje imaju problema s 5G mrežom. Riječ je o specijalnom glavo-pokrivalu koje možete i sami lako napraviti, potreban je običan lijevak za vino ili vodu (ja volim kad je za vino) i alu-folija kojom ćete ga omotati. Bitno je da je lijevak plastični, a ne limeni, jer plastika dodatno upija 5G zračenja ako ih alu-folija ne uspije odbaciti"

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 14:01 (gumifufna).
Moj PC  
3 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice