U Los Angelesu se sudarili vlak i – zrakoplov

poruka: 7
|
čitano: 6.387
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Los Angelesu se sudarili vlak i – zrakoplov".
8 godina
offline
U Los Angelesu se sudarili vlak i – zrakoplov

Nema šale. Vozni red je vozni red. Nije to HŽ da vlak kasni sat vremena i nikome ništa.

Sjećam se prije sada več dosta godina, HŽ je na Facebooku tražio pratitelje da smisle neki slogan za njih. Ja sam predložio "HŽ gmiže, eventualno stiže." Ali nisu prihvatili.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 18:18 (DuxCro).
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
offline
U Los Angelesu se sudarili vlak i – zrakoplov

HŽ vlak mora stati ako rampa nije spuštena, ili ako neki auto smeta sigurnom prolazu, pa čak ako je rampa i spuštena ako nema signal da je siguran prolaz mora se zaustaviti i ponovo krenuti - vidio više puta na svoje oči...

Znači kod nas se ovo nebi moglo dogoditi.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
U Los Angelesu se sudarili vlak i – zrakoplov

sad mi je jasno zbog čega sam, kad sam bio djeca, htio biti vlakovođa a ne pilot. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
U Los Angelesu se sudarili vlak i – zrakoplov

Interlaced video... S čim je to snimano, kamkorderom iz '95?

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Los Angelesu se sudarili vlak i – zrakoplov
DuxCro kaže...

Nema šale. Vozni red je vozni red. Nije to HŽ da vlak kasni sat vremena i nikome ništa.

Sjećam se prije sada več dosta godina, HŽ je na Facebooku tražio pratitelje da smisle neki slogan za njih. Ja sam predložio "HŽ gmiže, eventualno stiže." Ali nisu prihvatili.

 Evo prikladna reklama.

13 godina
neaktivan
offline
U Los Angelesu se sudarili vlak i – zrakoplov

Otkad se avion srušio stigli su vatrogasci i policija i evakuirao se pilot, a vlaku se nije signaliziralo da stane?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
U Los Angelesu se sudarili vlak i – zrakoplov

DuxCro trebao si se za direktorsko mjesto javit, razumiješ se u funkcioniranje multinacionalki, ovo bi ti bilo iz hobija.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice