Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik

poruka: 14
|
čitano: 18.002
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik".
13 godina
offline
Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik

Nije mi jasno kako verzija bez numpada i s nesto manjim strelicama moze kostati isto kao i full sized mx keys...

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
4 1 hvala 1
Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik

For anyone wondering, tipkovnica je veće dužine od iPada Air 4 (onaj novi) i vjerojatno i od drugih iPada (te Android tableta do 11 incha), tako da nije najoptimalnije rješenje za tipkanje. Nije da se ne može, ali vjerojatno bi mi koji imamo iPade trebali tražiti dalje.

 

Šteta inače, jer mi djeluje super, a s obzirom na cijene nekih drugih uređaja ova i nije toliko skupa.

 

 

Edit:

našao sam jednu bežičnu tipkovnicu od "Trusta", vrlo je sličnih dimenzija kao i ova, ali cijena joj je daleko manja (manje od 114kn). Ako netko zna da li to vrijedi čemu?

 

Tipkovnica TRUST Nado, US layout, be - 101.200.551 - Links

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.10.2021 9:37 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik

Je li kompatibilna s Android tabletom?

Re: Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik
telefon 2 kaže...

Je li kompatibilna s Android tabletom?

 

JEST. scroll do "SYSTEM REQUIREMENTS", spaja se putem bluetootha

 

 

Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Keyboard

 

16 godina
neaktivan
offline
Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik

U odnosu na MX keys, ova je tipkovnica skuplja, ali vjerujem da ima publiku. Meni MX keys ne stane sasvim u laptop torbu, pa je teško prenosiva. Ova manja bi bila idealna. Još jedna stvar koje bih se htio dotaknuti je cijena - na Njemačkom Amazonu košta cca 96€, što je daleko povoljnije od cijene koja stoji u članku - preračunato je razlika nešto manje od 200-njak kuna.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

For anyone wondering, tipkovnica je veće dužine od iPada Air 4 (onaj novi) i vjerojatno i od drugih iPada (te Android tableta do 11 incha), tako da nije najoptimalnije rješenje za tipkanje. Nije da se ne može, ali vjerojatno bi mi koji imamo iPade trebali tražiti dalje.

 

Šteta inače, jer mi djeluje super, a s obzirom na cijene nekih drugih uređaja ova i nije toliko skupa.

 

 

Edit:

našao sam jednu bežičnu tipkovnicu od "Trusta", vrlo je sličnih dimenzija kao i ova, ali cijena joj je daleko manja (manje od 114kn). Ako netko zna da li to vrijedi čemu?

 

Tipkovnica TRUST Nado, US layout, be - 101.200.551 - Links

 

 U Linksa sam kupio BT tipkovnicu LOGITECH K380 na popustu za 299 kuna,  sa Androidom radi odlično, spajam je na smartphone i tablet. TRUST Nado je jeftinija, ali nema hrvatska slova (ć,č,ž...), dok sve Logitechove imaju.

14 godina
offline
Re: Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik
zelenbic kaže...

Nije mi jasno kako verzija bez numpada i s nesto manjim strelicama moze kostati isto kao i full sized mx keys...

 Isto kao i boca vina od 0.7l u odnosu na 1l, ili pivo od 0.33l košta kao ono 0.5l. Jbg. sve ima logike ako pretvoriš u prave mjere. 

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
11 godina
offline
Re: Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik

Ne pitam za ovu  Logitech, nego onu jeftiniju Trust iz tvojeg linka

Re: Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik
Kahless kaže...

U odnosu na MX keys, ova je tipkovnica skuplja, ali vjerujem da ima publiku. Meni MX keys ne stane sasvim u laptop torbu, pa je teško prenosiva. Ova manja bi bila idealna. Još jedna stvar koje bih se htio dotaknuti je cijena - na Njemačkom Amazonu košta cca 96€, što je daleko povoljnije od cijene koja stoji u članku - preračunato je razlika nešto manje od 200-njak kuna.

 

ja ju ne vidim

 

 

Suchergebnis auf Amazon.de für: mx keys mini - 50 bis 100 EUR / Logitech / Tastaturen / Mäuse, Tastaturen & Eing...: Computer & Zubehör

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik
Za ipad air 4 koristim logitech k480 (više iz fore nego iz potrebe) i zanimljiva je - ipad taman stane u rupu na tipkovnici, jedina zamjerka je nešto glasnije tipkanje.

Imam i logitech mx keys za posao i to je najbolja tipkovnica koju sam koristio (ne preferiram mehaničke), ali ju ne bih koristio za tablet.
14 godina
offline
Re: Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik
10 godina
offline
Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik

 

Još jedna u nizu vrlo dobra receznija od našeg odličnog bugovca Šuštinja. Sažeto, bogato informacijama, kvaliteno obrađena tematika.

 

Well, btw, Logi rastura. Fakat su im keyboardi drugačiji od ostalih proizvođača. Manja za lap torbu, a veća za mado.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik
Baš gledam komentare na Amazonu..izgleda da osvjetljenje i senzor nisu baš najpouzdaniji..s obzirom na cijenu ne bih to očekivao


Bilo bi dobro da je autor recenzije stavio koju sliku iz vlastitog iskustva pa da možemo doznati da li je to istina ili ne..
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 16:47 (BoTiA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Logitech MX Keys Mini - Kompaktni multipraktik

Jel ima netko tko bi možda mijenjao MX Keys (klasična, ne Mini) s Italian layoutom za onu s HR layoutom uz moju nadoplatu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice