Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

poruka: 28
|
čitano: 9.326
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u ".
9 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Prvoklasan volan s prvoklasnom cijenom. Ne znam čini li se to meni ali mi izgleda kao da svaka nova serija ima sve višu startnu cijenu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Iskreno, vecini ekipe koja kupi G923 bio bi dovoljan i T150, a dosta jeftiniji (radi i na PCu).

Kojih 20 godina igram vozacke igre (Gran turismo) i da nisu s izlaskom PS4 'poništili' kompatibilnost tada aktualnih modela na tržištu, još bih vrtio Driving Force Pro.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Pretpostavljam da je volan dobar, ja već godinama koirstim G27 i prezadovoljan sam sa njim, ali tvrditi da je najbolji pokazuje da autor nema pojma o onome o čemu piše.

Failure is always an option...
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

a može poslužiti i za samoubojstveno dosadne daveže od "igara", u kojima se samo vozikaš (ok, samo 97% vremena) uokolo i ne događa se ništa (mafia 1, far cry neki u počecima, sniper - ghost warriror 3 i tak; kojekakvi simulatori kamiona, traktora, kombajna, ralica, koza ...) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Prešao nedavno s G29 na T300 RS GT koji me koštao 2500 kn, razlika u volanu kaj se tiče ffb je ogromna a da ne pričam o razlici između remena u Thrustmasteru i zupčanika u Logiju. E da je Logi ubacio remen u G923 moglo bi se možda pričati da je najbolji ali sad nikako i čuo sam u jednom reviewu da se ništa nije promjenilo, još uvijek rošta ko blesav. Još je i pitanje na G923 kakav je ffb na sredini jer G29 tu ima ogromnu manu jer ffb tu ne postoji. A i to da trueforce radi samo u određenim igrama je isto mućak.

Najbolji? Ne.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Čisto za info, ovo je jedini Logitech servis koji sam ja našao. Promjena matične ploče u volanu 400kn. Isplati se.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Isto ko G29, samo je G29 skorom duplo jeftiniji. Ne vidim neku svrhu G923, za te novce T300 puno bolji izbor.

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Stekao sam dojam da se Logitech volani (bar u Hrvatskoj) drze za neki high end..

Oni su u najbolju ruku entry level, i nista vise od toga.

Odlican bang4buck kad je na akciji za 150 eura.

Btw cijene u HR su klasicno kamatarske.

 

Bilo bi zgodno kad bi recenzenti probali i konkurencju, pa makar bila i nesto skuplja, ali opravdano skuplja.

Odmah bi se naslo 10 stvari koje kod Logitecha ne valjaju (za pocetak buka zupcanika, notchy, nema FFB u centru, bucni zupcanici, nikakav smoothness, jesam spomenuo buku zupcanika?)

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 10:16 (nixass).
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Kaj fali Fanatec-u? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Gospon koji je testirao VOLAN bi trebao probat i druge volane da ne izjavljuje ovakve gluposti u naslovu ČLANKA

 
8 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenik
nixass kaže...

 

Bilo bi zgodno kad bi recenzenti probali i konkurencju, pa makar bila i nesto skuplja, ali opravdano skuplja.

Odmah bi se naslo 10 stvari koje kod Logitecha ne valjaju (za pocetak buka zupcanika, notchy, nema FFB u centru, bucni zupcanici, nikakav smoothness, jesam spomenuo buku zupcanika?)

 Čak i nije skuplja, ak pričekaš na neku akciju može biti i jeftinije od ovog prepakiranog G29 s tisuću kuna višom cijenom.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
Re: Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenik
vrinho kaže...
nixass kaže...

 

Bilo bi zgodno kad bi recenzenti probali i konkurencju, pa makar bila i nesto skuplja, ali opravdano skuplja.

Odmah bi se naslo 10 stvari koje kod Logitecha ne valjaju (za pocetak buka zupcanika, notchy, nema FFB u centru, bucni zupcanici, nikakav smoothness, jesam spomenuo buku zupcanika?)

 Čak i nije skuplja, ak pričekaš na neku akciju može biti i jeftinije od ovog prepakiranog G29 s tisuću kuna višom cijenom.

slazem se, zbog nekog razloga sam zabrijao da G293 ima slicnu cijenu ko G29.. bokte G923 je DUPLO skuplji od G29 a isti je volan.. neki dan je G29 isao za 150 eura na amazonu :S

T300RS GT i G293 kostaju identicno a ne mogu u istu recenicu stat.


Edit:

vidim da se Thrustmaster moze naci i za manje love vani..

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 11:23 (nixass).
11 godina
offline
Re: Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenik
nixass kaže...

 

Bilo bi zgodno kad bi recenzenti probali i konkurencju, pa makar bila i nesto skuplja, ali opravdano skuplja.

Odmah bi se naslo 10 stvari koje kod Logitecha ne valjaju (za pocetak buka zupcanika, notchy, nema FFB u centru, bucni zupcanici, nikakav smoothness, jesam spomenuo buku zupcanika?)

 Ovaj test mi je u rangu testova u lifestyle 'štampi', predblagdansko reklamiranje. Iskreno čudi me da nije i neki link na slušalice koje najbolje pašu za racing igre i to ove bez žica, udaviše s tim u zadnje vrijeme.

4 godine
protjeran
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

3000kn da igram sta ? onaj smijesni remaster od nfs ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Ma nalijepili na G29 nalju trueforce koji radi u određenim igrama i eto ti novog volana za masne pare više.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Ma ne kontam bre.... ne radi li se ovdje o vise manje istom volanu kao G29/G920? Tresla se brda, rodio se mis (njihova najava za ovaj "novi" volan), ja ocekivao da ce pomesti pod s Thrustmasterima, mnogi cak ocekivali neki direct drive (entry level da konkuriraju Fanatecu i slicnima s DD-om), kad ono sipak.

 

Thrustmaster T300 serija puno bolja i provjerena, da ne spominjemo Fanatec Clubsport 2.5.... ni do koljena im ovi Logitechovi nisu (ma ni za entry level, samo za kljuc u bravu).  Smijesno i jadno, sve u svemu.......

 

BTW ne diraj mafiju 1 (original, mada je i remake ok), ocito nisi prosao dalje od "prologue-a".

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 15:33 (lovac82).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Koliko sam skužio sve što Bug dobije na recenziju, a počelo je od LG televizora, pa do one web kamere, pa preko AMD-ovih proizvoda i sada Logitech prizvoda, taj proizvod je najbolji i naslovi su extazu dostigli... tako da mi je sve to nekako.. sumnjvio je nabolja riječ.

Ja znam da je novinarstvo u krizi, ali ja sam dijete Bug-a, i sutra ili prekosutra idem privatno kod Direktora osnovne škole koji je usput nastavnih Informatike i Tehničkog. Nagovorit ću da osnovnoj školi u Biblioteci uzme pretplatu za Bug Magazin... nek djeca osjete šta je to pravi magazin pod rukama.

Oprostite mi za Offtopic, ako netko se razumije u ove volane i pedale neka napiše koji bi to mogl biti bolji.
Džaba se obradovao da 3000 kuna i nije neka para.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenik
Envy kaže...


Oprostite mi za Offtopic, ako netko se razumije u ove volane i pedale neka napiše koji bi to mogl biti bolji.
Džaba se obradovao da 3000 kuna i nije neka para.

za ~3000kn ili ~350 eura = Thrustmaster T300RS GT.

Ima remen umjesto zupcanika, motor ima skoro duplo veci moment, puno ispeglaniji force feedback sa dosta vise detalja, puno tisi od Logitecha, kod okretanja nemas osjecaj stepenica (zbog zupcanika) nego se lijepo vrti, u centru ima FFB u odnosu na Logitech koji je mrtav u centru.

ovo su cinjenice.

 

minusi kod T300RS su uglavnom subjektivne prirode - drukciji materijal na volanu, izgled i generalno estetika, eventualno prosjecne pedale, koje ni kod Logija nisu neko cudo.

za stvarno vrhunski volan se treba protegnuti na Fanatec CSL sa pedalama koji je 500+ eura.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 16:07 (nixass).
15 godina
offline
Re: Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenik
nixass kaže...
Envy kaže...


Oprostite mi za Offtopic, ako netko se razumije u ove volane i pedale neka napiše koji bi to mogl biti bolji.
Džaba se obradovao da 3000 kuna i nije neka para.

za ~3000kn ili ~350 eura = Thrustmaster T300RS GT.

Ima remen umjesto zupcanika, motor ima skoro duplo veci moment, puno ispeglaniji force feedback sa dosta vise detalja, puno tisi od Logitecha, kod okretanja nemas osjecaj stepenica (zbog zupcanika) nego se lijepo vrti, u centru ima FFB u odnosu na Logitech koji je mrtav u centru.

ovo su cinjenice.

 

minusi kod T300RS su uglavnom subjektivne prirode - drukciji materijal na volanu, izgled i generalno estetika, eventualno prosjecne pedale, koje ni kod Logija nisu neko cudo.

za stvarno vrhunski volan se treba protegnuti na Fanatec CSL sa pedalama koji je 500+ eura.

To kolega... do još ako znaš za one džojstike za MSFS 2020 i da se namirim što se tiče igraćeg namještaja.. i želio bih neki baš jeftin a da nije totalni šrot gamepad.. to sada da igramo u troje Trine na velikom TV-u. 

16 godina
offline
Re: Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenik
Envy kaže...

o estetika, eventualno prosjecne pedale, koje ni kod Logija nisu neko cudo.

za stvarno vrhunski volan se treba protegnuti na Fanatec CSL sa pedalama koji je 500+ eura.

To kolega... do još ako znaš za one džojstike za MSFS 2020 i da se namirim što se tiče igraćeg namještaja.. i želio bih neki baš jeftin a da nije totalni šrot gamepad.. to sada da igramo u troje Trine na velikom TV-u. 

to je najbolje pitat Dragu, on je enciklopedija za avione i HOTAS-e :D

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
14 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u
PROMO iliti laganje i obmana za judine škude
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

Ocito netko u redakciji nije vidio Thrustmasterove volane, a kamoli Fanatecove....

It s just cornflakes...
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenik
Envy kaže...

To kolega... do još ako znaš za one džojstike za MSFS 2020 i da se namirim što se tiče igraćeg namještaja.. i želio bih neki baš jeftin a da nije totalni šrot gamepad.. to sada da igramo u troje Trine na velikom TV-u. 

 mozda postoji i veci autoritet od Drage 😂

 

https://www.reddit.com/r/hoggit/comments/dxcxst/the_mandalorian_uses_a_thrustmaster_t16000m/

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 20:11 (nixass).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenik
Daleko je to od dobrog volana, ni s T300 se ne moze usporediti koji je vec dugo na trzistu, a kamo li s FANATEC hardverom kojeg sad koristim. Cijena je prenapuhana za ono kaj nudi...
Moj PC  
10 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenike u

ovaj kao da prica o fanatec dd1 volanu a ne o plasticnoj igracki punu mana. jos pohvali papucice lmao. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenik
Jurke94 kaže...
Daleko je to od dobrog volana, ni s T300 se ne moze usporediti koji je vec dugo na trzistu, a kamo li s FANATEC hardverom kojeg sad koristim. Cijena je prenapuhana za ono kaj nudi...

Dakle ako poznaš tu tematiku možeš zaključiti da FANATEC ima nojbolje volane i papučice kao igraću periferiju? Da ili ne?


Mislim čisto da ne googlam nek imamo ovako u jednoj temi.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenik
Imao sam do sad g29, T300, T500, Fanatec csl i sad sam na dd1. Razlika je ogromna u kvaliteti i izboru materijala, pogotovo obruca. Sve u svemu fanatec je nekoliko kopalja iznad ovog Logitecha, a tu pricamo o nekakvom entry level hardveru i ako se mene pita tu je najbolji. Ovo kaj ja imam ne mogu uspređivati s logijem ili csl serijom jer ne spada u tu kategoriju vec s Leo bodnar, Simcube ili Accuforce itd..
16 godina
offline
Re: Logitech G923 - Najbolji volan za zaljubljenik
Envy kaže...
Jurke94 kaže...
Daleko je to od dobrog volana, ni s T300 se ne moze usporediti koji je vec dugo na trzistu, a kamo li s FANATEC hardverom kojeg sad koristim. Cijena je prenapuhana za ono kaj nudi...

Dakle ako poznaš tu tematiku možeš zaključiti da FANATEC ima nojbolje volane i papučice kao igraću periferiju? Da ili ne?


Mislim čisto da ne googlam nek imamo ovako u jednoj temi.

ja bih rekao da da.

lijepo zaokružen eko sustav (volani, papuce, baze, mjenjaci, dodatna oprema), odličan support, velik community - za odlikašku cijenu.

 

 

Btw, Fanatec ima sjediste 50ak kilometara od mene, da nema korone vec bi im se nacrtao na vratima i rekao da bi htio probat neki od volana.

Ako me puste da probam, gotovo sigurno bih nesto i kupio.. ovak ih nemam nazalost di isprobat prije kupnje (mada znam da su dobri)

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 17:23 (nixass).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice