Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamere

poruka: 17
|
čitano: 3.749
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamere".
16 godina
odjavljen
offline
Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamere

Napokon nesto sto bi moglo zamjeniti G700s

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamere

Čini se isti kao G602, ali s modernim senzorom. Mogao bih ga upiknuti jer mi G700/G602 oblik odgovara SAVRŠENO. Nadam se da su i materijali na onoj razini.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamer
Lovac kaže...

Čini se isti kao G602, ali s modernim senzorom. Mogao bih ga upiknuti jer mi G700/G602 oblik odgovara SAVRŠENO. Nadam se da su i materijali na onoj razini.

 

Joj, ja ne mogu docekati da se pojavi. Obozavam G700(s) i iskljucivo s njime igram vec 100 godina. Ali tako mi je iritantna ta potrosnja baterije da jedva cekam da ga se rijesim

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamere

To je meni isto dozlogrdilo, imao sam godinama G700 pa onda kad je baterija bila "na rezervi"... G602 s druge strane nema problema s trajnošću baterije, ali je senzor samo do 2500dpi-a, a to mi je malo na 1440p.
Nego, čitam sad specifikacije. U odnosu na G602 9mm je kraći i 3mm uži, tako da jedino nakon isprobavanja (visina je ista; čak je 1mm viši); U odnosu na G700 nešto je duži, ali ipak par mm uži i niži.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamere

Uf, nesto je bolje, a nesto losije od G602.

 

Valjalo bi isprobati, ali mislim da su bolje rjesili bocne tipke. G602 ima dvije mrtve plastike (ok jedna je ledica za osjetljivost), a i tipke su takvog oblika da skupljaju prljavstinu koju je zbog tog oblika tesko ocistiti. Ovo mi se cini vise dirt-free rjesenje.

Lightspeed je super, Bluetooth jos bolja opcija.

 

Iako mi se cini da ce velicina biti problem, jer mi G602 savrseno pase u ruci.

Poklopac baterije mi se cini losijim rjesenjem, ali isli su na kompatibilnost nozica za zamjenu.

Gornja Tekstura na G602 mi se isto cini boljim rjesenjem.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamere

Sad bas gledam - u ovoga ne idu punjive baterije? Odnosno, on ih ne puni ako je ukljucen u USB kao sto to G700s radi?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamere

Ništa bez lasera.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamer
Friday kaže...

Sad bas gledam - u ovoga ne idu punjive baterije? Odnosno, on ih ne puni ako je ukljucen u USB kao sto to G700s radi?

 Ne, ovo je praktički nasljednik G602 gdje možeš staviti obične ili punjive ali ne možeš ju puniti kad je u mišu već sa zasebnim punjačem. Original Duracellke koje su stigle s G602 su mi izdržale evo ravnih 6 mjeseci, sad sam stavio punjive. Na G700/s si sretan ako ti Eneloop izdura 3-4 dana, jest da jedna ide u njega ali svejedno.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 19:21 (vrinho).
12 godina
offline
Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamere

Malo se Logitech pogubio s ovim serijama i oznakama?! G603 je nasljednik...čega? G300?

S obzirom da su vratili lijevo/desno klik na scroll wheelu uzet ću ga u obzir iako sam zbog toga mislio odustati od Logitecha.

 

A G700S koristim na način da ga ujutro iskopčam s USB-a a kad idem s računala opet ga ukopčam. Lidlova punjiva baterija je unutra već 2 godine i još mi se nije dogodilo da ostanem bez struje.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamer
vrinho kaže...

 Na G700/s si sretan ako ti Eneloop izdura 3-4 dana, jest da jedna ide u njega ali svejedno.

 

Nema jebene sanse. Dan i pol najvise kod mene

 

BlueMax kaže...
 

A G700S koristim na način da ga ujutro iskopčam s USB-a a kad idem s računala opet ga ukopčam. Lidlova punjiva baterija je unutra već 2 godine i još mi se nije dogodilo da ostanem bez struje.

 

 

Tako i ja radim. Navecer ga spojim, ujutro odspojim. Koristim eneloopice i jedna je uvijek puna na stolu za svaki slucaj

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 23:45 (Friday).
11 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamer
Jebote, a ja se mislim kak smo s mobitelima mazohisti da moramo s njim svaku ili svaku drugu večer na punjač. No kod mobitela zapravo nemamo izbora, dok ovdje ipak postoje opcije...
12 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamer
picajzla0707 kaže...
Jebote, a ja se mislim kak smo s mobitelima mazohisti da moramo s njim svaku ili svaku drugu večer na punjač. No kod mobitela zapravo nemamo izbora, dok ovdje ipak postoje opcije...

 Svaki miš ima neke svoje mane i vrline. Kod G700S mana je što brzo cucla bateriju. Prije i nakon G700S (ovo mi je već drugi) u potrazi za mišem koji mi najviše odgovara isprobao sam jako puno različitih modela. Da mi danas crkne miš od svegao onoga što sam isprobao kupio bi opet G700S, unatoč trajanju baterije. Eto koliko su razni Rocati, Razeri, Corsairi, Steelseries, CM-ovi, Asusi... pa i drugi modeli Logitecha dobri. Nažalost G700S se više ne prodaje i mene polako hvata panika.

11 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamer
Vi'š, meni je tako bilo s firegliderom od 100 kuna iz interspara. Toliko mi je pasao da me bilo strah uzeti bilo što drugo, a još je trajao i trajao. Pa sam se svejedno navikao na steelseries koji je pet puta skuplji, a nije mi bolji. Ali da me jebe s punjenjem baterija svaki dan, bacio bi ga u smeće - zato se držim žice.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 4:11 (picajzla0707).
8 godina
offline
Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamere
Zasto nema bateriju ko MX master kojeg imam ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamer
picajzla0707 kaže...
Vi'š, meni je tako bilo s firegliderom od 100 kuna iz interspara. Toliko mi je pasao da me bilo strah uzeti bilo što drugo, a još je trajao i trajao. Pa sam se svejedno navikao na steelseries koji je pet puta skuplji, a nije mi bolji. Ali da me jebe s punjenjem baterija svaki dan, bacio bi ga u smeće - zato se držim žice.

Ima ih još!

 

/A4Tech-XL-

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamer
Friday kaže...

Napokon nesto sto bi moglo zamjeniti G700s

 Jesi zamjenio G700s?
Ja sam evo uzeo G604 nakon sto je MX master odapeo, pa ako te nesto zanima pitaj.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
4 godine
protjeran
offline
Re: Logitech G604 Lightspeed, bežični miš za gamer
Odlican uredski mis.
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice