Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada bez

poruka: 17
|
čitano: 7.062
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada bez ".
13 godina
offline
Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada bez

Upravo tražim high end wireless headset za igre/filmove/casual use koji radi sa PCom i PS5. Da li je ovo najbolji izbor, ili su Steelseries, Sennheiser ili nešto treće bolja opcija?

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada
Isto i ja tražim. Mora se moć spojit na TV. Dakle Bluetooth mora imati. Našao sam samo jedne koje se mogu spojit na sve. Steelseries Wireless Pro al su skuuuppeee
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada

Ako želiš izbor i za PC i za PS4/5 onda definitivno idi na Steelseries.

 

SteelSeries Arctis Pro Wireless - WiFi i Bluetooth; paralelno koristim na TV-u i PC-u.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 12:50 (Galeleo).
16 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada

Arctis Pro Wireless je preskup.

Arctis 9 također ima i wireless i bluetooth te je dosta jeftinija opcija.

 

A sve ove sluške s kožnim jastučićima bih osobno izbjegavao. Uši ispod toga izgore.

Dva najbolja modela su Arctis 7 ili 9 te Blackshark V2 pro.

13 godina
offline
Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada bez

Zašto ići dalje od HyperX Clouda? Odlično zvuče, nevjerojatno su udobne i odlično opremljene za sasvim razumnu cijenu. Koristim već 5 godina i da riknu opet bi ih uzeo. Prije njih sam isto razmišljao uzeti neke ozbiljnije beyerdynamic il sennheiser, al stvarno nema potrebe.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada
Znam da ove rade na PlayStationu 4 i zar nije da moram ustekat wireless receiver u playstation, a ne u TV?

Ako rade na PS4, koje su šanse da rade i na PS5?

(Planiram uzet novu tipkovnicu i miša isto od Logitecha pa da imam jedan software za sve)
It s just cornflakes...
13 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada
Qudek kaže...
Znam da ove rade na PlayStationu 4 i zar nije da moram ustekat wireless receiver u playstation, a ne u TV?

Ako rade na PS4, koje su šanse da rade i na PS5?

(Planiram uzet novu tipkovnicu i miša isto od Logitecha pa da imam jedan software za sve)

 Ti tražiš komp u plejki. Moj glas ide za steel arctis wireless pro baš zbog kontrolne jedinice na kojoj se da spojit hrpa uređaja i onda na sluški možeš birati ulaz zvuka koji želiš. Još jedna bitna stavka je ta da imaju izmjenjivu bateriju koja se u toj bazi puni i kad ti se jedna isprazni, samo staviš drugu u slušalice. Nema bolje. Baterija mi liči na neku od starijih nokijinih modela btw. Kvaliteta zvuka za gejmerske bežične je odlična. Znam jer osobno imam stax elektrostate i slušao sam ih iz zajebancije usporedno. Steelseries nisu moje nego frendove

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 15:51 (dax-lax).
13 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada
dax-lax kaže...
Qudek kaže...
Znam da ove rade na PlayStationu 4 i zar nije da moram ustekat wireless receiver u playstation, a ne u TV?

Ako rade na PS4, koje su šanse da rade i na PS5?

(Planiram uzet novu tipkovnicu i miša isto od Logitecha pa da imam jedan software za sve)

 Ti tražiš komp u plejki. Moj glas ide za steel arctis wireless pro baš zbog kontrolne jedinice na kojoj se da spojit hrpa uređaja i onda na sluški možeš birati ulaz zvuka koji želiš. Još jedna bitna stavka je ta da imaju izmjenjivu bateriju koja se u toj bazi puni i kad ti se jedna isprazni, samo staviš drugu u slušalice. Nema bolje. Baterija mi liči na neku od starijih nokijinih modela btw. Kvaliteta zvuka za gejmerske bežične je odlična. Znam jer osobno imam stax elektrostate i slušao sam ih iz zajebancije usporedno. Steelseries nisu moje nego frendove

 Zvuči cool, kakva je kvaliteta zvuka naspram drugih? Za gramofon i ozbiljno slušanje glazbe tako i tako mislim uzet nešto skuplje, ovo mi je više za general use za PC i PS5 (kad konačno bude dostupan mater mu...)

It s just cornflakes...
13 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada
Utiska sam nakon slušanja i usporedbe da je zvuk odličan za gejming sluje. Ne vjerujem da ima bolje što
15 godina
online
Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada bez

Bile bi bolje da imaju 3.5mm input kao backup kad rikne baterija, odnosno za spajanje na pojačalo radi boljeg zvuka.

Ovako mi nisu interesantne. Ostajem na HyperX Cloud Flightu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 21:19 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada bez

10 sati na jednoj bateriji bi trebalo biti i više nego dovoljno, a ima dvije koje se zamijene za manje od 10sec. Ak se dobro sjećam, dođe s njima i kablić, ali se onda spajaju na usb

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada
dax-lax kaže...

10 sati na jednoj bateriji bi trebalo biti i više nego dovoljno, a ima dvije koje se zamijene za manje od 10sec. Ak se dobro sjećam, dođe s njima i kablić, ali se onda spajaju na usb

 
Ali možeš samo puniti preko USBa? Barem tako piše u tekstu.

A često mi treba 3.5mm za spojiti u Switch, playstation kontroler i sl. Plus što preko kabela sve imaju bolji zvuk kad se spoje na pojačalo, a njih imam i kraj kompa doma i na poslu pa je bolje za slušati mjuzu nego preko wirelessa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada
dax-lax kaže...
Qudek kaže...
Znam da ove rade na PlayStationu 4 i zar nije da moram ustekat wireless receiver u playstation, a ne u TV?

Ako rade na PS4, koje su šanse da rade i na PS5?

(Planiram uzet novu tipkovnicu i miša isto od Logitecha pa da imam jedan software za sve)

 Ti tražiš komp u plejki. Moj glas ide za steel arctis wireless pro baš zbog kontrolne jedinice na kojoj se da spojit hrpa uređaja i onda na sluški možeš birati ulaz zvuka koji želiš. Još jedna bitna stavka je ta da imaju izmjenjivu bateriju koja se u toj bazi puni i kad ti se jedna isprazni, samo staviš drugu u slušalice. Nema bolje. Baterija mi liči na neku od starijih nokijinih modela btw. Kvaliteta zvuka za gejmerske bežične je odlična. Znam jer osobno imam stax elektrostate i slušao sam ih iz zajebancije usporedno. Steelseries nisu moje nego frendove

 Neće ići, Playstation 5 nema optical audio uopće. Ne mogu uštekat  kontrolnu jedinicu preko njega.

 

EDIT: Mogu ga uštekati preko USB-a (PS5), ali sad me zanima mogu li onda uštekat PC preko optical audio kabla?

It s just cornflakes...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 19:35 (Qudek).
13 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada
Qudek kaže...
dax-lax kaže...
Qudek kaže...
Znam da ove rade na PlayStationu 4 i zar nije da moram ustekat wireless receiver u playstation, a ne u TV?

Ako rade na PS4, koje su šanse da rade i na PS5?

(Planiram uzet novu tipkovnicu i miša isto od Logitecha pa da imam jedan software za sve)

 Ti tražiš komp u plejki. Moj glas ide za steel arctis wireless pro baš zbog kontrolne jedinice na kojoj se da spojit hrpa uređaja i onda na sluški možeš birati ulaz zvuka koji želiš. Još jedna bitna stavka je ta da imaju izmjenjivu bateriju koja se u toj bazi puni i kad ti se jedna isprazni, samo staviš drugu u slušalice. Nema bolje. Baterija mi liči na neku od starijih nokijinih modela btw. Kvaliteta zvuka za gejmerske bežične je odlična. Znam jer osobno imam stax elektrostate i slušao sam ih iz zajebancije usporedno. Steelseries nisu moje nego frendove

 Neće ići, Playstation 5 nema optical audio uopće. Ne mogu uštekat  kontrolnu jedinicu preko njega.

 

EDIT: Mogu ga uštekati preko USB-a (PS5), ali sad me zanima mogu li onda uštekat PC preko optical audio kabla?

 Meni je totalna debilana što su maknuli optički. 

13 godina
offline
Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada bez

Ipak naručio G Pro X Wireless, odlične su slušalice, od kvalitete izrade pa sve do zvuka. 

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada

Kako si zadovoljan? Daj neke domjove  razmišljam o njima

13 godina
offline
Logitech G Pro X Wireless - Stari znalac sada bez

Teže je napisati u ćemu su sve dobre pa je možda lakše napisati za što nisu.

 

Ja ih imam rastegnute do kraja (veličina), a nemam ogromnu glavu. Za glazbu su dobre ako se upali suround sound, inace je zvuk samo ok. Mikrofon je isto samo ok, nije neka visoka kvaliteta.

 

Sve ostalo je odlično: kvaliteta izrade, zvuk u igrama/filmovima, trajanje baterije, punjenje, radi na PS5 - plug&play tako da preporuka ako baš želiš wireless.

 

Ako ne, mislim da ima puno jeftinijih opcija sa žicom koje su jednako dobre.

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice