Ljudi u samo 50% slučajeva raspoznaju tko je autor

poruka: 6
|
čitano: 5.602
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ljudi u samo 50% slučajeva raspoznaju tko je autor".
5 godina
offline
Ljudi u samo 50% slučajeva raspoznaju tko je autor

Anketa koju je proveo McAfee pokazuje da 31% odraslih planira ili već koristi UI u svojim profilima za spojeve.

 

sumnjam. Koja odrasla osoba korisni ChatGPT da bi chatala na dating aplikaciji

 

Eventualno ako se služiš logikom 31% profila koristi AI... tad je % vjerojatno i veći. Na Tinderu, Njuškalu, Facebooku, Twitteru sve je puno botova. Sad samo ti botovi imaju još bolji način da budu pismeni i uvjerljivi

 

Količina sadržaja generiranog umjetnom inteligencijom mogla bi premašiti sadržaj koji generiraju ljudi već za nekoliko godina, a to bi stvarno moglo poremetiti naš informacijski ekosustav, smatraju istraživači. A kad se to dogodi, potkopat će se postojeći, usvojeni odnosi, što pak može smanjiti povjerenje jednih u druge.

 

bit će ovo i puno prije toga. Sad je već internet pun auto-prevedenih stranica sa generičkim člancima za samopomoć, plodnost, afričku šljivu, liječenje vida nečim što nećete vjerovati i sl. Napretkom lako dostupnog AIa grabimo prema hrpi dezinformacija i smeća na internetu kojeg već i sad ima puuuno previše. 

 

Neće falit sadržaja. Falit će kvalitetnog sadržaja

 
4 0 hvala 0
Ljudi u samo 50% slučajeva raspoznaju tko je autor

meni djeluje da već godinama internetske članke piše AI, jer su 95% sadržaja obični filler materijal na 2 stranice kojeg moraš dobro raščitati kako bi dobio informaciju o tome na koliko stupnjeva peći batat u rerni...

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Ljudi u samo 50% slučajeva raspoznaju tko je a
encoding kaže...

Anketa koju je proveo McAfee pokazuje da 31% odraslih planira ili već koristi UI u svojim profilima za spojeve.

 

sumnjam. Koja odrasla osoba korisni ChatGPT da bi chatala na dating aplikaciji

...

 Ne da bi chatala, nego da bi generisala sam profil. ChatGPT je dobar u takvim stvarima. Pogledaj Microsoftovu prezentaciju njihovog Copilota (postoje tri verzije, od oko 5, 10 i 30 minuta, izaberi dužinu prema interesovanju).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
5 godina
offline
Ljudi u samo 50% slučajeva raspoznaju tko je autor

Ne znam jesi li bio na Bumbleu i Tinderu?

 

opisi profila su očaj. ChatGPT mi se čini presterilan da bi osmislio nešto tog formata (možda sam u krivu)

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ljudi u samo 50% slučajeva raspoznaju tko je a
encoding kaže...

Ne znam jesi li bio na Bumbleu i Tinderu?

 

opisi profila su očaj. ChatGPT mi se čini presterilan da bi osmislio nešto tog formata (možda sam u krivu)

 

 

 samo ga moraš drilati dok ne dobiješ što želiš. Ja kad generiram neki tekst prvo mu dam incijalnu ideju. Odmah nakon toga obično ide "make it shorter and better" pa nakon toga "make it better/funnier/cooler/controversial" i slične varijante, te onda počinjem dolaziti do onoga što bi htio. Zanimljivo je kada ga stjeraš u kut sa inputima (nemoj koristiti to, nemoj da bude objašnjeno na taj način ili nemoj koristiti oređene riječi) onda zna postati jako kreativan i snalažljiv.

 

Uopće me ne čudi da bi mogao smisliti fora dating profil koji bi mogao privući pažnju, i pomoći oko starta konverzacije i kasnije asistirati u razgovoru.

Stoja
5 godina
offline
Ljudi u samo 50% slučajeva raspoznaju tko je autor

očito još ne znam finese

 

al znam da slično funkcioniraju vizualni modeli (midjourney npr) tako da ideš sve specifičnije, tamo to dobro radi

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice