Ljetni dvobroj Buga za službeni početak ljeta

poruka: 8
|
čitano: 3.580
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ljetni dvobroj Buga za službeni početak ljeta".
16 godina
moderator
offline
Ljetni dvobroj Buga za službeni početak ljeta

Gledam ovaj svoj naslov i prvu rečenicu: "Dugo toplo ljeto je pred nama..." - a danas cijelo prijepodne pljušti kiša u Zagrebu, temperatura u podne 17 stupnjeva.

 

Već sam bio u kušnji da editiram tekst i promijenim početak, ali neka ostane - kao dašak optimizma da će biti bolje (i ljepše) u srpnju i kolovozu...

...
Moj PC  
17 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga za službeni početak ljeta
Miro kaže...

Gledam ovaj svoj naslov i prvu rečenicu: "Dugo toplo ljeto je pred nama..." - a danas cijelo prijepodne pljušti kiša u Zagrebu, temperatura u podne 17 stupnjeva.

 

Već sam bio u kušnji da editiram tekst i promijenim početak, ali neka ostane - kao dašak optimizma da će biti bolje (i ljepše) u srpnju i kolovozu...

Ja sam, za razliku od tebe, presretan da je ovakvo vrijeme, jer se puno lakše radi ako je vani 17-20 stupnjeva, nego kao prošle godine 33-34 u ovo isto vrijeme.

 

Prijedlog: za sljedeći ljetni dvobroj 2019 pokušajte pitati čitatelje o čemu bi htjeli čitati tj. da vam predlože teme, pa vi izaberite one za koje imate autore.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga za službeni početak ljeta
Ja jedva cekam snjeg i minuse .nije ljeto za mene :D
xfact
Moj PC  
9 3 hvala 1
16 godina
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga za službeni početak ljeta

Podržavam ovo iz  100 drugih razloga

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
10 godina
offline
Ljetni dvobroj Buga za službeni početak ljeta

Nadam se da popusti vrijede i na prepaid.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ljetni dvobroj Buga za službeni početak ljeta

 Već sam striki na kiosku bio dosadan, ali jučert došao ljetni Bugić pa ga i kupio ujutro, prolistao prije posla, i kupio naravno Xiaomi Redmi 5 Dual gospođi. .. samo potvrđeno što sam si i mislio.

Uzevši u obzir da ekran košta 200-tinjak kuna, ne mislim ni na futrolu ni na displej/ekran .

 

Pozdrav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga za službeni početak ljeta
ridealong kaže...

 

Prijedlog: za sljedeći ljetni dvobroj 2019 pokušajte pitati čitatelje o čemu bi htjeli čitati tj. da vam predlože teme, pa vi izaberite one za koje imate autore.

 

Već godinama postoji na forumu tema: "Što bi željeli čitati u novom Bugu?", koja služi baš za predlaganje tema.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/bug/sto-zeljeli-citati-novom-bugu/926.aspx

 

...
6 godina
protjeran
offline
Re: Ljetni dvobroj Buga za službeni početak ljeta
Miro kaže...
ridealong kaže...

 

Prijedlog: za sljedeći ljetni dvobroj 2019 pokušajte pitati čitatelje o čemu bi htjeli čitati tj. da vam predlože teme, pa vi izaberite one za koje imate autore.

 

Već godinama postoji na forumu tema: "Što bi željeli čitati u novom Bugu?", koja služi baš za predlaganje tema.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/bug/sto-zeljeli-citati-novom-bugu/926.aspx

 

 Prvi glas. A vidim da baš i nije previše aktivna.


No, čovjek je napisao: "Volio bih test momokromatskih i kolor laserskih pisača, budući da takvog testa nije bilo godinama.", pa to podržavam.


Kao i test kućnih AP-ova i routera. O njima se piše u svakoj temi na forumu o domaćim telekomima jer su ljudima potrebni kao dodatak routerima koje im daju telekomi. Ima novih modela, novih mogućnosti tih uređaja, novi standardi su na pomolu i tako dalje.

 

Mogli ste napraviti i test mifi uređaja za ljetni dvobroj. Sad se traže, zimi manje.

 

Strojno učenje. I opet s primjenom izvan škole. Niste školski list.

 

Kućni IoT uređaji od kojih stvarno ima neke koristi (to nisu samo robotizirani usisivači prašine) i koje ne nude telekomi.

 

Proširenja laptopa - što, gdje, kako, po kojoj cijeni...

 

Može i kakav dubinski opis dobrih IM programa. Pustiš autora da napiše hrpu teksta i onda mu otfikariš barem prvu polovicu s banalnostima ("vidi kak je ljep!" - ljep bez i) i o onome što svi vide. Treba pisati o onome što se manje zna. Pogledajte ruski Telegram i što sve nudi.

 

Elektronika u autima. Ima je sve više. Kako se spojiti na nju bilo čime, kako ovo, kako ono...

 

Svakomjesečni test barem jednog SSD-a za po doma... Kaj će mi SSD za servere koji košta užas jedan...

 

Internetske tehnologije koje se spominju i kod nas (i ovdje na forumu), sve o optici za po doma, DOCSIS 3.1 (hoće li VIP ili neće)...

 

Pogledaj koliko je tema za obradu... A vi ste izabravli jeftine kineske mobitele o kojima piše doslovno svatko.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 17:50 (ridealong).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice