Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzheime

poruka: 12
|
čitano: 3.981
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzheime".
15 godina
online
Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzheime

Ok, sad se može vidjeti da će ga netko sigurno dobiti. I što sada? Koja je svrha tog znanja kad se i dalje ne može liječiti

 
1 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzh
Može se usporiti.
10 godina
offline
Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzheime

noblesova nagrada za fiziologiju ili medicinu

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2021 14:01 (trolaslavonska).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzh
Ges kaže...

Ok, sad se može vidjeti da će ga netko sigurno dobiti. I što sada? Koja je svrha tog znanja kad se i dalje ne može liječiti

Sve bolesti se lakše liječe kad se rano otkriju. A ako je bolest teško izlječiva, npr. rak, onda je rano otkrivanje jako bitno. 

42
16 godina
offline
Re: Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzh
Ges kaže...

Ok, sad se može vidjeti da će ga netko sigurno dobiti. I što sada? Koja je svrha tog znanja kad se i dalje ne može liječiti

Ne samo da rano otkrivanje bolesti omogućuje da se na vrijeme krene s liječenjem, nego ti da i mogućnost da se pripremiš na budućnost kakva te čeka ...

King in the castle, king in the castle ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2021 16:26 (tjodalv).
12 godina
offline
Re: Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzh
markoBT kaže...

Sve bolesti se lakše liječe kad se rano otkriju. A ako je bolest teško izlječiva, npr. rak, onda je rano otkrivanje jako bitno. 

tjodalv kaže...

Ne samo da rano otkrivanje bolesti omogućuje da se na vrijeme krene s liječenjem, nego ti da i mogućnost da se pripremiš na budućnost kakva te čeka ...

Mene isto zanima kako lijeciti (ili usporiti) Alzheimera? Nije to rak da se reze i zraci. Koja priprema - da potrosis svu lovu na uzivanje i strmopizdis se nekamo bez padobrana dok jos nisi zaboravio kako dupe brisati? Ako si na to mislio, onda se slazem. Sve ostalo bi mi predstavljalo puno veci psihicki teret no neznanje. Jednostavno ne bih mogao svojoj obitelji takvo nesto svjesno ostaviti na grbaci.

16 godina
offline
Re: Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzh
Pa upravo to, da se pripremiš, obaviš stvari koje trebaš obaviti prije nego mozak veli bye bye. Možda se i financijski spremiti da nisi svojima previše na grbači. Želim reći imaš mogućnost. Budućnost ti je ionako sjebana s tom dijagnozom. Mislim da alchajmer nemreš izlječiti još, ali možeš možda usporiti bolest ako reagiraš na vrijeme.
King in the castle, king in the castle ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2021 21:09 (tjodalv).
12 godina
offline
Re: Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzh
kerum kaže...

Koja priprema - da potrosis svu lovu na uzivanje i strmopizdis se nekamo bez padobrana dok jos nisi zaboravio kako dupe brisati?

 

tjodalv kaže...
Pa upravo to,

 

I onda na kraju ispadne da spadaš u onih 0,01%

15 godina
online
Re: Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzh
Ali alzhimer je neizlječiv. Jedino što ovo znanje daje je mogućnost da probaš pripremiti druge za život sa oboljelim, ništa više...
Osobno da znam da ću ga dobiti bih si pripremio neki otrov na mnogo mjesta i postavio ga zajedno s porukom sebi da ga popijem onog trena kad se više neću moći sjetiti nekog niza događaja te na taj način lišio odgovornosti druge da mi pomognu u eutanaziji...
2 godine
neaktivan
offline
Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzheime

Čudi me kako hrvatski akademici poput dr. Vice Mihanovica dr. Ante Sanadera i sličnih nisu tako nešto napravili nebitno o polju rada... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzheime

htio sam napisati komentar ali sam zaboravio što sam htio reći. nije lako bez algoritma. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
offline
Litvanski algoritam 99,99% točno predviđa Alzheime

Osobno, pričekao bi malo praljkačom...štednja je uvijek ok stvar...demencije su predviđa se do 2030. ili 2050., ne sjećam se točno, u prilici da postano No.1 zdravstveno-ekonomski problem u svijetu.

 

Imajući to u vidu, moglo bi se ulupati mnogo novca u istraživanje...ako bi se morao kladiti, Skandinavci su izuzetno pedantni kada su u pitanju pshičke bolesti i lijek bi mogao doći upravo otuda.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice