Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv

poruka: 15
|
čitano: 37.776
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv".
3 godine
offline
Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv

Logan je snimao u Aokigahara šumi, a ne Jake.

Obojica su približno isto gnjusni, ali to ste krivo napisali...

Logan Paul: Suicide forest controversy - Wikipedia

All your base are belong to us
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2022 14:28 (G1Crazy).
Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
online
Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv

A gdje nestade PewdiePew? Moj nećak ga je gledao...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv

Samo opušteno

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv

Future is bright

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. p
Pewdiepie je daleko od najgledanijih, dosta su mu pali pogledi.
U prosjeku ima oko 2mil pogleda dnevno, dok vecina ovih s liste ima 15-20 mil pogleda dnevno
15 godina
offline
Re: Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. p
Spiridon kaže...

A gdje nestade PewdiePew? Moj nećak ga je gledao...

 Koliko vidim, postao je normalan pa nije više zanimljiv.

15 godina
offline
Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv

božmesačvaj, nikad dosad čuo ni za jednog od njih. nisu mi ni u "preporukama". stampediralo me vrijeme. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. p

@Ajar

 

 

Čuj, Ajar vrijeme ide, leti strahovito brzo kada se čovjek okrene unazad. 

Meni je bio i ostao Old Shatterhand, recimo, a svaka generacija ima neke svoje junake. Od yutuber gledam samo onoga antiyoutubera, KakoLako. Svima roka bogove.

 

 

To je prava stvara, kao i sva western tematika. A, ovi mladi niš ne znaju. Samo uzmu kameru i snimaju.

uf, kaj si zanimljiv...baš te gledam svaki dan...niškoristi

 

Kuda ovaj svijet ide sa takvom omladinom.

 

Nisam star.

dzg
2 godine
offline
Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv

meni je najpoznatiji njegov burajz Jake Paul, koji plaća u kešu probalim MMA borcima i boksačima koji su spiskali imovinu, da ih nokautira u boksačkom meču, a time sebi nabije ranking na You tube.

 

sad sam tek pročitao članak... 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2022 21:08 (Zaporožac).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv

 

Imao koronu prije par tjedana, bio doma i visio na mobu 10 sati na dan. Naletio na Mr. Beast i odgledao (odbingao?) valjda 90 % njegovih videa.

Dobar je mali: em je zanimljiv, em je filantrop, em je totalno 'humble & down to earth'. Lik 100 % zarade od YT poklanja ili ulaze u videe tako da mu ne ostane ni dolara do idućeg mjeseca. Par primjera: kupio tri kuće i dvije prodao za dolar slučajnim prolaznicima. Onda je rekao dvojici svojih kamerama da mu sad odmah nabave jedan dolar u apoenima od cent i koji se prvi snađe, dobit će ovu trecu kuću. Lik kupi novi auto i vozi Uber. Musteriji na kraju vožnje pokloni auto. Zadnji auto je bio novi Lamborghini.. Kupi kompletan asortiman sa polica iz 5 dućana (!!!) i sve natovari u kamione i pokloni u dobrotvorne svrhe. Kupi siromašnom crncu od 80 god. koji vise nema za stanarinu, kuću i sav novi namještaj. Kupi 5 šlepera mesa i odveze u karitas. Zakupi ogromni stadion od 100 000 sjedećih mjesta, stavi na sred stadiona milijun dolara u kutijetinu i pozove 20- tak najpoznatijih YouTubea i Tiktokera. Rekao da se sakriju bilo gdje na stadionu i kojeg zadnjeg nađe, njegova lova.. itditd. Ugl, preporučujem za pogledati.

Preporuka br 2: Dr. Mike. Predobar i presimpatican lik, dobar je video gdje komentira radnju iz epizode serije Dr House ili Scrubs.

3: standardno dobar MKBHD

4: predobar tehnološki kanal Mrwhosetheboss. Simpa lik

5: jerryrigeverything. Zadnje što sam pratio je konverzija starog Hummera u električno vozilo..

Itditd..

Moj PC  
1 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. p
Zaporožac kaže...

meni je najpoznatiji njegov burajz Jake Paul, koji plaća u kešu probalim MMA borcima i boksačima koji su spiskali imovinu, da ih nokautira u boksačkom meču, a time sebi nabije ranking na You tube.

 

sad sam tek pročitao članak... 

 

 Ja sam gledao taj jedan meč i bilo me nekako sram, to mi baš nije sličilo na profi boks, više kao da dvojici random amatera s ceste navučeš rukavice. Mislim da nije na tome stekao popularnost nego da glupiranju i dramama s drugim popularnim klincima te generacije.

11 godina
offline
Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv

Mr. Beast ima bolju produkciju od Berluskonija '90 i '00 a to je bilo zlatno doba TVa. 

Mislim da je to velika stvar za klinca koji je sve odradio sam, samcat!

 

Svakako sadrzaj za popratiti....

 

 

Logane ne pratim nit me ne zanimaju kretenizmi, al kao i obicno prosijecan/glupav IQ trazi prosijecno glupi sadrzaj....

ostalo nikad cuo :D

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv

Deprimira me kada vidim da djeca i mladi slušaju autotune smeće (posebno ovaj trep-rep) ili kada pod glazbu svrstaju Baku Praseta ili nekog youtubera. Kako god okrenuli da smo stari i da starci uvijek grintaju, kao što su nama naši stari grintali, ali mislim da bi ovo smeće ujedinilo sve starije generacije na Zemlji...

 
8 1 hvala 1
11 godina
offline
Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. predv

Nikad nisam pogledao niti jedan video niti od jednog iz top 10......

 

 

Moj PC  
13 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Listu top 10 najplaćenijih youtubera u 2021. p
ante_etna kaže...

  Ja sam gledao taj jedan meč i bilo me nekako sram, to mi baš nije sličilo na profi boks, više kao da dvojici random amatera s ceste navučeš rukavice. Mislim da nije na tome stekao popularnost nego da glupiranju i dramama s drugim popularnim klincima te generacije.

ma da, nego, to nisam ni gledao..

zanimljiviji mi je hype oko njega, gomila budala koje mu vjeruju, ludi Ameri.  slična stvar kao s onim njihovim komičnim hrvanjem odn kečerima..

90% upitanih gledatelja misli da je to stvarno, da nije namješteno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice