Listonic – lijepo napravljena besplatna aplikacija

poruka: 9
|
čitano: 4.102
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Listonic – lijepo napravljena besplatna aplikacija".
13 godina
offline
Listonic – lijepo napravljena besplatna aplikacija

Mjesečna pretplata za aplikaciju koja služi za shopping liste... Kud smo otišli.

 

Btw, Google Keep, ToDo lista i sheras ju s kim već god i eto odlične liste. Koristim već godinama, žena popuni popis, ja klikam po dućanu kako je šta stavljeno u kolica.

 
5 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Listonic – lijepo napravljena besplatna aplika
Cro0707 kaže...

Mjesečna pretplata za aplikaciju koja služi za shopping liste... Kud smo otišli.

 

Btw, Google Keep, ToDo lista i sheras ju s kim već god i eto odlične liste. Koristim već godinama, žena popuni popis, ja klikam po dućanu kako je šta stavljeno u kolica.

da si isprobao, onda bi vidio koje sve mogućnosti ima (kategorije, kopiranje u drugu listu, ručno sortiranje (npr. redom kako ide po trgovini), unos cijene, količine, opisa, ...), , a i može se koristiti besplatno, uz reklame

10 godina
offline
Re: Listonic – lijepo napravljena besplatna aplika
ministar kaže...
Cro0707 kaže...

Mjesečna pretplata za aplikaciju koja služi za shopping liste... Kud smo otišli.

 

Btw, Google Keep, ToDo lista i sheras ju s kim već god i eto odlične liste. Koristim već godinama, žena popuni popis, ja klikam po dućanu kako je šta stavljeno u kolica.

da si isprobao, onda bi vidio koje sve mogućnosti ima (kategorije, kopiranje u drugu listu, ručno sortiranje (npr. redom kako ide po trgovini), unos cijene, količine, opisa, ...), , a i može se koristiti besplatno, uz reklame

 

dijelim mišljenje sa kolegom Cro0707 - keep je nama u kući sasvim dovoljan za zajedničke liste, a i u keep-u se da ručno sortirati lista pa to i radimo ovisno u koji dućan se ide u shopping...

meni osobno ništa više od keep-a ne treba - i besplatan je, nema reklama i listu mogu editirati i na kompu...

 

kužim da postoje i zahtjevniji korisnici kojima su dodatne opcije bonus...

8 godina
offline
Re: Listonic – lijepo napravljena besplatna aplika
O zivote....

Mislim, o aplikaciji sve najbolje, za trud, vrijeme i znanje....

No jesmo li stvarno toliko otisli u kuratz da neznamo otici u trgovinu i kupiti sto nam treba bez aplikacije...

Vec predvidjam vrijeme, uskoro, kad ce nam aplikacija javljati kad moramo kakati, imat ce detektor smrada pa ce savjetovati da se okupamo, a premium paket uz pretplatu ce nam javljati "udahni...izdahni.....udahni..izdahni"....

Svijet bi uz toliku tehbologiju trebao biti daleko ljepse i sretnije mjesto, no mi smo svaki dan kao vrsta sve gluplji i ovisniji o "aplikacijama"....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
5 4 hvala 0
6 godina
offline
Listonic – lijepo napravljena besplatna aplikacija

koristim ovaj app cca 2 godine. najnormalnije se moze koristit free verzija. preporucujem svakom

 

 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Listonic – lijepo napravljena besplatna aplikacija

kad imaš 30ak stvari za kupit i pokušavaš svesti kupovinu na 1 tjedno jer ne želiš svaki dan u duć po 2 stvari - onda je lakše pratiti to po nekoj listi osim ako ne želiš hodat po dućanu kao kokoš bez glave...

 

i ko klinca 80ih nas je mama slala u duć s popisom... ne vidim problem

 

a svijet je otišao u krac to se slažem, al zbog drugih stvari :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Listonic – lijepo napravljena besplatna aplika
Bitno da je otisao ;)

Popis je ok, naravno i ovo je vid popisa, ali mislim da se malo pretjeruje s forsiranjem "aplikacija"...
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Listonic – lijepo napravljena besplatna aplikacija

Dizajn aplikacije izgleda ko kopija Dualinga. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Listonic – lijepo napravljena besplatna aplikacija

pa bilo je i vrijeme. kak sam stalno gubil papiriće s popisima (prije ulaska u dućan), počel sam ih tetovirati po sebi ali više nigdje nema mjesta. fala ti, o, aplikacijo 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice