Liposomski motor – za prenošenje lijeka

poruka: 7
|
čitano: 2.472
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Liposomski motor – za prenošenje lijeka".
14 godina
offline
Liposomski motor – za prenošenje lijeka

To prosječni korisnik zdravstvenih usluga neće vidjeti još 100 godina...

Vjerujem da za najbogatije i sad postoji rješenje za karcinom, koje je smrtnicima nedostupno...

just when i thought i got out they pull me back in
Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Liposomski motor – za prenošenje lijeka
Postoji rješenje i za siromašnije: treba ići na redovite preventivne preglede, a ne tražiti liječnika kada je već kasno.
 
10 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Liposomski motor – za prenošenje lijeka
markez_cro kaže...

To prosječni korisnik zdravstvenih usluga neće vidjeti još 100 godina...

Vjerujem da za najbogatije i sad postoji rješenje za karcinom, koje je smrtnicima nedostupno...

 Steve Jobs ti je jedan od dokaza da to nije istina.

Bio jedan od najbogatijih ljudi, a svejedno umro od raka.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Liposomski motor – za prenošenje lijeka
danen kaže...
Postoji rješenje i za siromašnije: treba ići na redovite preventivne preglede, a ne tražiti liječnika kada je već kasno.

Pa, zapravo, u pravu je - u mnogim državama ovo nije dostupno siromašnima...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Liposomski motor – za prenošenje lijeka

naravno da postoji rješenje za karcinom - kombinacija djelotvornog uskoka i pametnog glasanja na izborima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Liposomski motor – za prenošenje lijeka
Renesis kaže...
markez_cro kaže...

To prosječni korisnik zdravstvenih usluga neće vidjeti još 100 godina...

Vjerujem da za najbogatije i sad postoji rješenje za karcinom, koje je smrtnicima nedostupno...

 Steve Jobs ti je jedan od dokaza da to nije istina.

Bio jedan od najbogatijih ljudi, a svejedno umro od raka.

 Steve Jobs, kao Patrick Swayze, moja majka, i mnogi drugi, umrli su od raka pankreasa. Sutkinja Ginsburg jos zivi iako su statistike nevjerojatno slabe na stazama 3-5 god. Novac ima veze kada je u pitanju preventiva, ali nije presudan...

8 godina
offline
Liposomski motor – za prenošenje lijeka
Stara mudrost: medicina nije svemoćna, ali je uvijek bolje s medicinom nego bez nje. Čovjek će uvijek bolovati i na kraju umrijeti, no nije svejedno kako boluje i u kojoj životnoj dobi umire. Ako produžimo život bolesnom od melanoma za pet godina, ne čini se puno, no taj bi čovjek bez liječenja umro za tri mjeseca. No kako bilo da bilo, istraživanje raka daje rezultata, kako u preventivi tako i u kurativi. Mnogo se radi upravo na liposomima, jer se koristi prirodni unos u stanicu. To bi bilo u punom smislu riječi liječenje na razini stanice.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice