Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u Hrv

poruka: 24
|
čitano: 7.785
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u Hrv".
16 godina
offline
Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u Hrv

Sretno s poslom.

 

Sjetih se jedne zgode. Trebao sam nesto. a nisam znao kako se ovdje kaze. I tako preko telefona raspitao za Distancere, komplet  serafa set, za pricvrstiti MBO o kuciste.

Kako je izgledao onaj ducan prije toliko godina, a vidite ovu vijest.

 

S osmjehom na licu, i zeljom za sto vise ovakvih pozitivnih vijesti, zavrsavam prisjecanje na.....

 

Svako dobro

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u Hrv

iduce cemo citati o stecaju...

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u Hrv

je, napunili su i zalihe grafičkim karticama. ima ih k'o u kioscima u sjevernoj koreji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
gmit kaže...

iduce cemo citati o stecaju...

 Malo teze, It je valjda jedina grana koja ima konstantan rast, ostalo sve propada.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
Boris grozni kaže...
gmit kaže...

iduce cemo citati o stecaju...

 Malo teze, It je valjda jedina grana koja ima konstantan rast, ostalo sve propada.

 

Sjeti se hgspota i ve-mila (ili vemila). Rasli neviđenom brzinom, kad su izašli iz core businessa su brzo pali dolje.

Konkurencija je neumoljiva, nije lagano opstati koliko god se činio velik.

 

4 godine
offline
Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u Hrv

Ne znam što im to treba... Nemam dojam da bi takva trgovina mogla proći. I ja sam se sjetio Ve-mila u kojem sam ostavio puno novca i koji su bili sasvim ok firma. Zadnji put sam bio u onom reformiranom Ve-milu na Vrbanima. Danas ih se sjete tek stariji među nama.

 
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
Zgusrcu kaže...

 

Sjeti se hgspota i ve-mila (ili vemila). Rasli neviđenom brzinom, kad su izašli iz core businessa su brzo pali dolje.

Konkurencija je neumoljiva, nije lagano opstati koliko god se činio velik.

 

 A Polaris?

 

Nije bilo Bug-a a da zadnja stranica nije bila njihova reklama.

Iako, sad kad se pokusavam prisjetiti, za njihov pad se pricalo da je bio bracne prirode.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u

Grafičkih nema nigdje, a ne samo u Linksu. Na globajnoj razini je manjak, zbog minera koji naručuju ogromne količine, al kolko sam čuo to bi se moglo uskoro promijeniti jer će nVidia i AMD smanjiti performance na grafama pa navodno neće biti tolko dobre za mininanje.

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
5 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
syncmaster245b kaže...
Zgusrcu kaže...

 

Sjeti se hgspota i ve-mila (ili vemila). Rasli neviđenom brzinom, kad su izašli iz core businessa su brzo pali dolje.

Konkurencija je neumoljiva, nije lagano opstati koliko god se činio velik.

 

 A Polaris?

 

Nije bilo Bug-a a da zadnja stranica nije bila njihova reklama.

Iako, sad kad se pokusavam prisjetiti, za njihov pad se pricalo da je bio bracne prirode.

 Koji crni polaris ? Nesto mi zvonca, ali ne mogu se sjetiti. Ve-mil je mladjarija, ali hgspot jos tamo iz dugava kod doma zdravlja, ako se dobro sjecam. Isto tako i king racunala (m-san je to bio tamo kod kazalista tresnja ?!?!). Koja su to bila vremena. Dodjes pod otkriljem veceri, nakon radnog vreme, kupis i ne platis nikakav porez A da ne budemo offtopic, vlasnik danasnjeg linksa je u Spanskom u svome stanu takodjer dilao komponente bez poreza. Samo se ne mogu sjetiti kako se ta "firma zvala". Tada je bilo daleko manje para nego danas tako da su to bili nasi heroji

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2021 2:28 (SamoPitam3).
2 godine
protjeran
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
zelenapaprika kaže...

Ne znam što im to treba... Nemam dojam da bi takva trgovina mogla proći. I ja sam se sjetio Ve-mila u kojem sam ostavio puno novca i koji su bili sasvim ok firma. Zadnji put sam bio u onom reformiranom Ve-milu na Vrbanima. Danas ih se sjete tek stariji među nama.

 Uhh u ve-milu sam vlastitim novcem bez pomoci staraca

 sa 16 god kupio prvi pc. Hrnbao cijelo ljeto i sve "spizdio" 

 u kutiju 😊 ahh to su bila neka lijepa vremena.

4 godine
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
SamoPitam3 kaže...

 Koji crni polaris ? Nesto mi zvonca, ali ne mogu se sjetiti. Ve-mil je mladjarija, ali hgspot jos tamo iz dugava kod doma zdravlja

Prvi HG Spot je bio u ulici Brune Bušića, ako se ne varam. Tamo sam kupio svoj prvi Ricohov CD-R uređaj iliti pržilicu. Imali su i svoju sestrinsku firmu Polter u kojoj sam kupio mobitel Ericsson R320s. 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u Hrv

Od milja je nekoc narod zvao ovako, u međuvremenu su ipak postali malo pouzdaniji zbog EU propisa.

Hg šrot

Ve mulj

Stinks

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
SamoPitam3 kaže...
syncmaster245b kaže...
Zgusrcu kaže...

 

Sjeti se hgspota i ve-mila (ili vemila). Rasli neviđenom brzinom, kad su izašli iz core businessa su brzo pali dolje.

Konkurencija je neumoljiva, nije lagano opstati koliko god se činio velik.

 

 A Polaris?

 

.......

 

 

Blizu kazalista Tresnjevka. Koncareva-Selska ti je bio Formel....

Kod FER u Vukovarskoj SYS

Deus kod njih nisam bio. i jos dosta njih nema ih.

To koliko sam shvatio, govorimo za Zagreb. Za druge gradove ni ne znam.

 

P.S. jedino softeare mi je bio neznanica. Osim Algoritam, Nesto Emmezeta ne znam ko je igre i programe prodavao. Hm... kad zbrojim nisam nijedan u HR kupvao software. Bas....

12 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
matmar115 kaže...

Ako ne znate kako virus utječe na vaš laptop ili računalo, feel free to check :

 

10 znakova da je vaš laptop zaražen

 

ti si budala ;)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
Da li je netko bio? Imaju li kakve mehanicke tipkovnice izlozene da se mogu probati? Ili to ne ide zbog epidemioloskih mjera?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
Froolah kaže...
Da li je netko bio? Imaju li kakve mehanicke tipkovnice izlozene da se mogu probati? Ili to ne ide zbog epidemioloskih mjera?

 Bio, imaju izlozeno nekoliko njih ali nije neka ponuda bas za isprobati ali imaju dosta razlicitih u ponudi za kupiti :)

PSN: Carlikaa
16 godina
offline
Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u Hrv

"Family fun and home Mall" ?!? Tak se to zove? Usred Hrvatske? A u vržjmtr. 
Što se tiče prazne hale, ne impresionira me. Zanima me proizvod, cijena, dostupnost i ajdbok. 

SamoPitam3 kaže...

A da ne budemo offtopic, vlasnik danasnjeg linksa je u Spanskom u svome stanu takodjer dilao komponente bez poreza. Samo se ne mogu sjetiti kako se ta "firma zvala". Tada je bilo daleko manje para nego danas tako da su to bili nasi heroji 

 Mislim da ti je to bio vlasnik sadašnjeg Acquisitum Magnuma, a Links je krenuo kao garažna prodaja u dvorištu pored Info-game. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2021 0:59 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
zelenapaprika kaže...
SamoPitam3 kaže...

 Koji crni polaris ? Nesto mi zvonca, ali ne mogu se sjetiti. Ve-mil je mladjarija, ali hgspot jos tamo iz dugava kod doma zdravlja

Prvi HG Spot je bio u ulici Brune Bušića, ako se ne varam. Tamo sam kupio svoj prvi Ricohov CD-R uređaj iliti pržilicu. Imali su i svoju sestrinsku firmu Polter u kojoj sam kupio mobitel Ericsson R320s. 

 

 

 Nije. Bili su kod doma zdravlja u dugavama u nekom podrumu. Znam da tada jos nisam dobro poznavao Zagreb pa sam tamo izasao iz zetovog busa. Nakon toga su se preselili u Sredisce.

5 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
overhaul kaže...

 

SamoPitam3 kaže...

A da ne budemo offtopic, vlasnik danasnjeg linksa je u Spanskom u svome stanu takodjer dilao komponente bez poreza. Samo se ne mogu sjetiti kako se ta "firma zvala". Tada je bilo daleko manje para nego danas tako da su to bili nasi heroji 

 Mislim da ti je to bio vlasnik sadašnjeg Acquisitum Magnuma, a Links je krenuo kao garažna prodaja u dvorištu pored Info-game. 

 

 Stvarno se vise ne sjecam. Davno je to bilo. Znam da se po usenetu vuklo da je osnovao links. Sjecas li se slucajno imena te "tvrtke" ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2021 1:10 (SamoPitam3).
16 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
SamoPitam3 kaže...
overhaul kaže...

 

SamoPitam3 kaže...

A da ne budemo offtopic, vlasnik danasnjeg linksa je u Spanskom u svome stanu takodjer dilao komponente bez poreza. Samo se ne mogu sjetiti kako se ta "firma zvala". Tada je bilo daleko manje para nego danas tako da su to bili nasi heroji 

 Mislim da ti je to bio vlasnik sadašnjeg Acquisitum Magnuma, a Links je krenuo kao garažna prodaja u dvorištu pored Info-game. 

 

 Stvarno se vise ne sjecam. Davno je to bilo. Znam da se po usenetu vuklo da je osnovao links. Sjecas li se slucajno imena te "tvrtke" ?

 

Ja se sjećam da sam zvao Vedrana, uglavnom za WD diskove, a on slao autobusom u Zadar :)

Drugi s kojim sam tako poslovao je bio neki lik iz zgrade blizu FER-a, jednom i bio kod njega, a stan ko skladište pun svega

 

 

Inače kad je zadnji put bila slična vijest, na krilima hype-a oko ovakvog širenja firma je izašla na burzu, pokupila hrpu love od

naivaca, bankrotirala, a sad gazda glumi biznis znalca i "poslovnog anđela" iz Londona

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2021 9:32 (segregator).
16 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
overhaul kaže...

"Family fun and home Mall" ?!? 

 to je bivši Solidum na Škorpikovoj kraj Pevexa

4 godine
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
overhaul kaže...

"Family fun and home Mall" ?!? Tak se to zove? Usred Hrvatske?  

 

 Je, luduju s nazivima. Nije mi ni sada jasno što je to točno (koja zgrada)?

16 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
zelenapaprika kaže...
overhaul kaže...

"Family fun and home Mall" ?!? Tak se to zove? Usred Hrvatske?  

 

 Je, luduju s nazivima. Nije mi ni sada jasno što je to točno (koja zgrada)?

 Kod semafora, kako se ulazi u parkiraliste bivseg Baumax-a, sjeverni objekt je Pevex (bivsi Baumax) i juzna zgrada taj Funny Co (bivsi Solidum)

 

5 godina
offline
Re: Links otvorio svoju 13. i najveću poslovnicu u
segregator kaže...

 

Ja se sjećam da sam zvao Vedrana, uglavnom za WD diskove, a on slao autobusom u Zadar :)

 E da. Taj "Vedran", ako se uopce i tako zvao. Mozda bi trebao izvuci stare brojeve buga i hackera, ali mi se stvarno neda listati po tome. Bio sam mu jednom u stanu u Spanskom sa prijateljem pokupiti komponente pod okriljem noci

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice