Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

poruka: 35
|
čitano: 7.064
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X".
10 godina
offline
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

:)

 
1 0 hvala 0
12 godina
online
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

kakve su slusalice? 

Na poslu sam pa nemogu gledati rivjuove a koristio bi iz u igrama uz VR, dakle nista zahtijevno...

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

Svi davaju popuste, samo sto je links najeftiniji 10 jeftiniji od mikronisa.

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta

Nemoj bezicne za igre (posebno ove male bezicne), delay je skoro pola sekunde.

13 godina
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
VandaL.pr! kaže...

kakve su slusalice? 

Na poslu sam pa nemogu gledati rivjuove a koristio bi iz u igrama uz VR, dakle nista zahtijevno...

Slušalice su odlične.
Odavno kupio preko aliexpressa nekoliko komada i preporučio nekolicini prijatelja.
Nitko nije imao nikakvih problema. Svi zadovoljni.


Ugodne, ne smetaju, punjenje radi super.
Uz nekoliko promjena na equalizeru može se dobiti duplo bolji zvuk.
Baterija solidna, onoliko koliko ih ja koristim, nisu me nikad izdale, da budem iskren ne znam koje je to vrijeme, ali 2+ sata sviraju bez frke koliko sam ih najduže koristio u komadu.
Pričam o slušalicama, kejs ih dopuni i peglaj dalje.

Nisu napadne, jednostavno se spajaju.

 

Sve u svemu topla preporuka!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
4 godine
odjavljen
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
Kakve su za fizičke aktivnosti, trčanje, teretana i sl?
Have no fear, Vlad is here
7 godina
protjeran
offline
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
VladimirLem kaže...
Kakve su za fizičke aktivnosti, trčanje, teretana i sl?

Dobije se širok raspon rubber capsa koji stvarno odgovaraju rekao bih svim veličinama ušesa.

Koristim, tj. koristio sam ih (fuck you COVID-19) najvećim dijelom u gymu na traci, u periodima trčanja 30-50 minuta, ne znam da sam ih jednom-dvaput morao naređivati nazad u uho.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
12 godina
neaktivan
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
VandaL.pr! kaže...

kakve su slusalice? 

Na poslu sam pa nemogu gledati rivjuove a koristio bi iz u igrama uz VR, dakle nista zahtijevno...

Za te novce odlične. Kvaliteta zvuka je bolja nego što sam očekivao, domet jako dobar, autonomija isto tako.

Nisam još probao za igrice, moram natjerati PS4 da se konekta s njima, za sada se odupire.

 

VladimirLem kaže...
Kakve su za fizičke aktivnosti, trčanje, teretana i sl?

Meni odlične, jako su lagane i dobro sjednu u uši tako da uopće ne smetaju ili ispadaju.

14 godina
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta

 I? Do sada ih nisam gledao jer su bile skuplje, sad su 169 pa mi je cijena ok. To je već poznata politika kod nas da se daju imaginarni popusti na imaginarnu početnu cijenu ali to je nas hrvatistan.

Osobno si gledam uzet jedne ako ne nadem nesto jeftinije jer za te novce se dobiju ok sluske, nista extra ali opet ulozeno/dobiveno.

4 godine
odjavljen
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
Cijena im je realno 205 kn jer je dostava obavezna, nema preuzimanja.
Have no fear, Vlad is here
9 godina
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
Na AliExpressu su za oko 130kn bez navodnog popusta od 100kn..
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

Da sam dobio popust 100kn kad sam ih uzimao prodavač bi skoro meni trebao dati novce 

 
1 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
meme3 kaže...
Na AliExpressu su za oko 130kn bez navodnog popusta od 100kn..

 

Jedna napomena ovima što trolaju s AliExpressom i sličnim web trgovinama. Sve pošteno... Nitko nije glup i zna si provjeriti cijene. Svi znamo da je roba direktno iz Kine uglavnom puno jeftinija nego u Hrvatskoj. Razlozi su mnogi - vjerojatno izbjegnete plaćanje carine, vjerojatno izbjegnete plaćanje PDV-a (sve ako vam naša carina ne sjedne za vrat), izbjegnete plaćanje dostave, itd.

 

S druge strane, kome slušalice trebaju sad i odmah, naručit će ih domaćeg trgovca - posebno jer u ovom slučaju razlika u cijeni nije velika. I k tome će imati i garanciju na njih. S druge strane, ako vam se čeka nekoliko tjedana da vam slušalice stignu i ako se pouzdate u to da s njima neće biti problema, naručite si ih iz Kine. Nitko vam ne brani.

Vinko Krištić | BUG Marketing
7 godina
protjeran
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta

To zvuci lijepo na papiru, al s obzirom na redovnu cjenu je u HR samo 10kn povoljnije nego kod drugih trgovina,

koji imaju povoljniju ili besplatnu dostavu.

 

Dakle to nije popust od 100kn nego 10kn. U tome je caka. Cjena je nerealna i buffana prije "popusta".

Kome to nije jasno, laze sam sebe. Al dobro, treba prodat reklamu, ipak je placena.

 

Plus pogledajte ovo:

Web cijena - 255,55kn

Bug popust - 169,99kn

Razlika  - 85,56kn

Dostava - 35kn

Ukupno - 50,56kn -> toliko je zapravo popust buffane vrijednosti proizvoda.

S obzirom da se ne moze bez dostave pokupiti u poslovnici, ili popust na dostavu (za 35kn se dostavi predmet od 1-3kg, obujma do 20l),

ispada da uopce nije popust, nego cista zarada.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 15:37 (Čitatelj).
16 godina
moderator
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta

 Gdje ima za 150 kn? Sam si stavio link na kojem su najjeftinije 179 kn, pa koja je onda svrha tvog posta?

 

Ili si kao htio reći da su toliko u Švabiji/Austriji? I opet na tom tvojem linku su najjeftinije 20,7 eura (*7,62 današnji tečaj) ispada 158 kn. 

Čudno si neprecizan za sitničavca.

...
7 godina
protjeran
offline
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

20€ = circa 150kn

 

Usput, ako zelis gledati tecaj, trenutni je 7.58kn/1€,

po tome 20,79€ = 157,59kn.

 

Zato sam napisao 150kn+, da se ne uvrijede bankari.

 

Ako vec radite "promo", onda se potrudite da PROMO bude najkonkurentniji u HR.

Ovako sav popust ode u "dostavu", i od popusta ni P.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 15:45 (Čitatelj).
Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
Čitatelj kaže...

20€ = circa 150kn

 

Usput, ako zelis gledati tecaj, trenutni je 7.58kn/1€,

po tome 20,79€ = 157,59kn.

 

Zato sam napisao 150kn+, da se ne uvrijede bankari.

 

Ako vec radite "promo", onda se potrudite da PROMO bude najkonkurentniji u HR.

Ovako sav popust ode u "dostavu", i od popusta ni P.

 Nekim ljudima se zivot sastoji u tome da se konstatno zale. Ako ti ne odgovara ponuda kupi negdje drugdje. Ja sam im platio vise na Amazonu kad sam htio brzu dostavu. 

16 godina
moderator
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
Čitatelj kaže...

20€ = circa 150kn

 

Usput, ako zelis gledati tecaj, trenutni je 7.58kn/1€,

po tome 20,79€ = 157,59kn.

 

Zato sam napisao 150kn+, da se ne uvrijede bankari.

 

Ako vec radite "promo", onda se potrudite da PROMO bude najkonkurentniji u HR.

Ovako sav popust ode u "dostavu", i od popusta ni P.

 U mojoj banci (Zaba) je trenutno tečaj 7,62 kn za kupnju eura, tako da opet izvlačiš neke alternative, ali uz svu tu sitničavost, ipak si skloniji iznos 157,59 kn (tvoj tečaj) zaokružiti na 150, a ne na 160 kn. 

 

 Koliko dođe dostava iz ovih njemačkih / austrijskkih dućana? I ono ključno, dostavljaju li uopće u Hrvatsku? Ja sam jednom baš iz ovako nekih njihovih lokalnih web shopova pokušao napraviti narudžbu i iako su imali deklarirano da dostavljaju u HR, kada sam htio finalizirati narudžbu odbili me (kao nije bilo artikla na skladištu, a sve do tog trenutka je), na kraju sam uzeo preko Amazona.de (uz pristojnu poštarinu).

...
7 godina
protjeran
offline
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

Svejedno, narucit cu iz Protisa za 179kn i imat besplatnu dostavu, bez ikakvih "kodova" i "bonova".

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
Čitatelj kaže...

Svejedno, narucit cu iz Protisa za 179kn i imat besplatnu dostavu, bez ikakvih "kodova" i "bonova".

 Zar ti ne živiš u Austriji?

...
7 godina
protjeran
offline
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

Zivim, al imam kucu i stan u Sk, Protisovo sjediste je u Sk, narucivao sam

od njih X puta i dodje mi sve brzo i free, i sta sad to ima veze gdje zivim,

u EU je slobodno trziste, mogu narucit za svoj novac od kud ja zelim, po najboljoj

cijeni za mene, jer svoj novac nisam nasao na cesti, i necu ga ni ostaviti na cesti.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

U osnovi je ovo lažno oglašavanje. Web cijena je cijena za krajnjeg korisnika za kupovinu preko web shopa, te se ista obračunava za sve načine plaćanja i za sve načine isporuke robe, ukoliko je ista naručena preko web shopa. Ona nije akcijska cijena niti je igdje istaknuta kao akcijska, a kod vrijedi isključivo za kupovinu preko web shopa, tako da ne postoji nikakva pravna osnova za zaračunavanje redovne cijene (koja inače vrijedi u dućanu) pri korištenju koda. Da bi ovakav način obračunavanja bio legalan, web cijena bi trebala biti istaknuta kao akcijska (a time bi se na nju odnosile sve odredbe o akcijskim cijenama), te bi u sklopu ove promocije trebalo biti istaknuto da se ne zbraja s drugim akcijama i popustima.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 16:28 (MrBlc).
 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
vincimus kaže...

 

S druge strane, kome slušalice trebaju sad i odmah, naručit će ih domaćeg trgovca - posebno jer u ovom slučaju razlika u cijeni nije velika. I k tome će imati i garanciju na njih. S druge strane, ako vam se čeka nekoliko tjedana da vam slušalice stignu i ako se pouzdate u to da s njima neće biti problema, naručite si ih iz Kine. Nitko vam ne brani.

 Kome slušalice trebaju sad i odmah ima malo većih problema od slušalica.

16 godina
offline
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

Na koje je niske grane pao časopis, odnosno portal koji godinama pratim i uz kojeg sam upijao znanje i odrastao kad na naslovnoj stranici i to na vrhu, već nekoliko sati reklamira ovakav "popust", u ovakvim vremenima prepunim puno važnijih, korisnijih i zanimljivijih vijesti i događaja. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 16:40 (ivaninho).
 
13 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
VandaL.pr! kaže...

kakve su slusalice? 

Na poslu sam pa nemogu gledati rivjuove a koristio bi iz u igrama uz VR, dakle nista zahtijevno...

 

Kineske. To je sve što trebaš znati.

16 godina
neaktivan
offline
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

Točno taj model sam pokupovao ljudima u firmi pred mjesec dana. dao sam 180kn po komadu. Nisam ih kupio sve od jednom, nego po zahtjevu

U svakom slučaju, ovo je onaj tip popusta, digli smo cjenu za 80 kn, pa smo dali 100 kn popusta. weeeee

 

Inaće, slišalice su sasvim solidne.

Kutijica ima bateriju, pa se pune dok su nutra.

Kabl za punjenje ne dolazi u paketu. Za to treb akupiti model koji je 30 kn skuplji. 

wiki.plecko.hr, www.plecko.hr, tomislav.plecko.hr
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta na X

U vrijeme pisanja dole sam rekao da je links najeftiniji, a mikronis je 10 kn skuplji, sada je i protis stavio istu cijenu kao mikronis. Links... nista cudno zar ne?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta
Rootsman kaže...
VandaL.pr! kaže...

kakve su slusalice? 

Na poslu sam pa nemogu gledati rivjuove a koristio bi iz u igrama uz VR, dakle nista zahtijevno...

 

Kineske. To je sve što trebaš znati.

 Da, jer brdo ostale tehnike i robe od poznatih marki koje naručuješ nije napravljeno u Kini.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Links daje Bugovim čitateljima 100 kn popusta

ma ne, on ti se vozi u F150 Raptoru s Dixie zastavom, pije Bud i mrko gleda Kineze ispod Stetsona....

 

narančastoglavog POTUSa gleda kao božanstvo, a njegove tweetove nizust uči, da ima pravu repliku...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2020 8:39 (Stric_Jura).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice