Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead true

poruka: 16
|
čitano: 6.349
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead true".
11 godina
online
Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead true

Pa i nije neka ponuda, cijena im je "899kn", uz popust za bugovce je "599kn", ako niste iz nekog od gradova pa da možete otići po njih pjeve poštarina vas izađe 35kn, to je sve skupa 634kn...

Npr imaju u santi za 639,20kn uz besplatnu dostavu bilo gdje u HR

Moj PC  
13 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead
ibme74 kaže...

Pa i nije neka ponuda, cijena im je "899kn", uz popust za bugovce je "599kn", ako niste iz nekog od gradova pa da možete otići po njih pjeve poštarina vas izađe 35kn, to je sve skupa 634kn...

Npr imaju u santi za 639,20kn uz besplatnu dostavu bilo gdje u HR

A valjda ovi ciljaju na 1% populacije koja ne zna da postoji nabava.net stranica ili slične 

10 godina
offline
Re: Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead
ibme74 kaže...

Pa i nije neka ponuda, cijena im je "899kn", uz popust za bugovce je "599kn", ako niste iz nekog od gradova pa da možete otići po njih pjeve poštarina vas izađe 35kn, to je sve skupa 634kn...

Npr imaju u santi za 639,20kn uz besplatnu dostavu bilo gdje u HR

 i to je isto popust sa promo kodom, a poslije akcije bude 800tinjak kuna

4 godine
neaktivan
offline
Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead true

Ovo me podsjeti na sve one 'šok cijene' i 'nevjerojatne ponude' di stave popust 10kn na artikl od 2000kn, a na nabavi se nađe za 200kn manje. :D

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead true

sta nije to isti popust samo drugo ime? :D

 

ovi uracunali prijevo u cijenu ovi bez :D

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead true

A kako se ciste ovakve slusalice kada upadne prljavstina? Sve se uvuce u ona cuda^^

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead
SuperHeroj kaže...

A kako se ciste ovakve slusalice kada upadne prljavstina? Sve se uvuce u ona cuda^^

 

Možda nije čišćenje potrebno slušalicama?

4 godine
protjeran
offline
Re: Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead
berzerker kaže...
SuperHeroj kaže...

A kako se ciste ovakve slusalice kada upadne prljavstina? Sve se uvuce u ona cuda^^

 

Možda nije čišćenje potrebno slušalicama?

 Hahahaha, a jbga, evo ja ove koje sam dobio sa huawei mobitelom drzim na stolu, pa opet pokupe... sva sreca jako jeftine su pa kupim druge :)

9 godina
offline
Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead true

Ne znam zakaj, ali true wireless slusalice s tim visecim pimp..... mi nisu bas nekaj privlacne.

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2020 17:52 (Zemljanin).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead
berzerker kaže...

Možda nije čišćenje potrebno slušalicama?

Inače, pretjerano čišćenje ušiju ti napravi više štete nego koristi...

A nekim ljudima se vosak ionak brzo formira pa i nije neka sreća.

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead true

Ovi popusti su postali stvarno uvreda zdravom razumu, posebice u vremenima kad svatko u 3 sekunde surfanja može naći jeftinije i to na domaćem tržištu bez ikakva popusta, o stranom da ne govorim. Kad se s nostalgijom sjetim BUG-a prije 10ak godina i njihovog popusta (kupona) na najnoviji iPhone u Vipu i to oko 400-500 kuna, dok su još cijene iPhonea bile razumne (3000-4500kn), ostaje mi samo da se smijem na sve ovo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2020 18:59 (ivaninho).
 
6 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead
ivaninho kaže...

Ovi popusti su postali stvarno uvreda zdravom razumu, posebice u vremenima kad svatko u 3 sekunde surfanja može naći jeftinije i to na domaćem tržištu bez ikakva popusta, o stranom da ne govorim. Kad se s nostalgijom sjetim BUG-a prije 10ak godina i njihovog popsuta (kupona) na najnoviji iPhone u Vipu i to oko 400-500 kuna, dok su još cijene iPhonea bile razumne (3000-4500kn), ostaje mi samo da se smijem na sve ovo.

 Tko zna....mozda kasnije svim kupcima organiziraju privatni koncert lidije bacic, ajmeeee jedva cekam ovaj crni petak :)

14 godina
moderator
offline
Re: Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead
ivaninho kaže...

Ovi popusti su postali stvarno uvreda zdravom razumu, posebice u vremenima kad svatko u 3 sekunde surfanja može naći jeftinije i to na domaćem tržištu bez ikakva popusta, o stranom da ne govorim. Kad se s nostalgijom sjetim BUG-a prije 10ak godina i njihovog popusta (kupona) na najnoviji iPhone u Vipu i to oko 400-500 kuna, dok su još cijene iPhonea bile razumne (3000-4500kn), ostaje mi samo da se smijem na sve ovo.

 

Hajde lijepo nađi jeftinije ako možeš? Ovakve postove bih nazvao pametovanjem bez ikakve osnove. Ekipa je našla jedan link u domaćoj trgovini, gdje su igrom slučaja ove slušalice također na popustu, a svejedno su skuplje nego u ovoj ponudi, i sad se trola i prijeti nekakvim povoljnijim ponudama koje je navodno lako pronaći u tri klika.

 

Bug kao medij u dogovoru sa svojim partnerom se potrudi ponuditi nešto za svoje čitatelje, bez ikakve zle krvi i podmetanja, uz super cijenu pri kojoj je trgovac u minimalnom plusu ili radi s nulom. Ali pojedincima ni to nije dovoljno, već je samo cilj prosuti drvlje i kamenje po svemu što se nudi. Ti vjerojatno ne bi bio sretan ni da te netko gađa slušalicama od 600 kn ili ti plaća da ih uzmeš i koristiš. 

 

Ako ti se ne sviđa, lijepo zaobiđi i stvar je riješena, a nemoj tu pričati bajke o tzv. povoljnijim ponudama i smješnim popustima. Nitko nikome ništa ne podmeće. Ponuda je i više nego pristojna, čak i u usporedbi s velikim globalnim web trgovinama gdje PDV nije 25%. Bilo tko pametan to može i sam otkriti u tri klika bez čitanja ovakvih komentara koji su sami sebi svrha tj. kojima je svrha da pojedinac ispadne pametan pred drugima i zadovolji svoj ego.

 

Vinko Krištić | BUG Marketing
6 godina
neaktivan
offline
Re: Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead
ivaninho kaže...

Ovi popusti su postali stvarno uvreda zdravom razumu, posebice u vremenima kad svatko u 3 sekunde surfanja može naći jeftinije i to na domaćem tržištu bez ikakva popusta, o stranom da ne govorim. Kad se s nostalgijom sjetim BUG-a prije 10ak godina i njihovog popusta (kupona) na najnoviji iPhone u Vipu i to oko 400-500 kuna, dok su još cijene iPhonea bile razumne (3000-4500kn), ostaje mi samo da se smijem na sve ovo.

 A gdje su to jeftinije?

15 godina
offline
Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead true

žičane sluške su istodobno i antena (ne spaljivati!) za radio, vješto ugrađen u telefon. s onkraj strane, moj pas se kreće bežično samo kad nema komun(jara)lnih redara na radaru a puni se iz zdjelice dvaput dnevno. i uopće mu ne trebaju slušalice da me čuje (iako je dozlaboga selektivan u odabiru što će od toga i čuti, da ne velim poslušati). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 3 hvala 0
10 godina
offline
Links daje 300 kn popusta na Razer Hammerhead true

Nije tehnika ali sličan primjer. Sa ovog Aliatica sam naručio neke kabanice i majice, isto cijena snižena za 60-80% ali su bar te snižene cijene bile ok. 

 

Ovo neki drugi level.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice