Lian Li predstavio motorizirane gamerske stolove D

poruka: 6
|
čitano: 1.721
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lian Li predstavio motorizirane gamerske stolove D".
15 godina
offline
Lian Li predstavio motorizirane gamerske stolove D

transparent = prozirno, opaque = neprozirno. mnogo si providan, biliću, bre. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lian Li predstavio motorizirane gamerske stolo
Ajar kaže...

transparent = prozirno, opaque = neprozirno. mnogo si providan, biliću, bre. 

Od malena kako sam učioo Photoshop riječ Opaque imao sam u glavi neko svoje značenje, i rulao sam svakom alatkom, sad si mi sve pokvario.. ali, generalno ostaje isto. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Lian Li predstavio motorizirane gamerske stolo
Envy kaže...

Od malena kako sam učioo Photoshop riječ Opaque imao sam u glavi neko svoje značenje, i rulao sam svakom alatkom, sad si mi sve pokvario.. ali, generalno ostaje isto. 

 Ako si toliko spretan da pronalaziš načina za samohvalu u svakoj prilici, uspjet ćeš i bez znanja engleskoga.

ukrućena goropadnica
7 godina
protjeran
offline
Lian Li predstavio motorizirane gamerske stolove D

Sto se mene tice, Lian Li (i njihova nekad sestrinska firma LanCool, sad je to pod-brand Lian Li-a), radi

kucista koja su toliko user friendly, da ti ne treba niti odvijac.

 

A Chieftec kucista ce prezivjeti i nuklearne katastrofe, teska su kao da su taljena od njemackih Panzera.

No unutrasnjost im je vise-manje stala u dobu 1996., a moderni Chiefteci su lagani i mekani,

nesto malo bolji od MS-a, nista posebno.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Lian Li predstavio motorizirane gamerske stolove D

Auh cijena.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lian Li predstavio motorizirane gamerske stolo
Čitatelj kaže...

* * *

 

A Chieftec kucista ce prezivjeti i nuklearne katastrofe, teska su kao da su taljena od njemackih Panzera.

No unutrasnjost im je vise-manje stala u dobu 1996., a moderni Chiefteci su lagani i mekani,

nesto malo bolji od MS-a, nista posebno.

Ovo da će preživjeti i nuklearni napad nije daleko od istine. Ako se ne varam koristili su 1mm SECC čelik, pogotovo oni veliki tornjevi za e-ATX ploče + sve je modularno.
Jedno sam prodao uz AMD-ovu konfiguraciju jer iako je izazivalo strahopoštovanje nekako su došli brandirani računari i moje sklapanje konfiguracija za lične potrebe te godine otprilike prestaje.
Sad sam im bio na stranici i imaju par zanimljivih rješenja ali nije naodmet reći i da su im napojne (pored Delte) jedne od najboljih na svijetu.
 

Arctic Skies kaže...

Auh cijena.

 

Kao i kvalitet. Mada mislim da ne opravdavaju tu cijenu znajući kakav se komad namještaja može dobiti za te novce.

Ali može im se, mala firmica, par CNC mašina i "piči radi". Tko nam je kriv što mi to isto ne možemo. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice