LG V60 ThinQ na fotografijama s četverostrukom kam

poruka: 9
|
čitano: 3.133
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG V60 ThinQ na fotografijama s četverostrukom kam".
13 godina
offline
LG V60 ThinQ na fotografijama s četverostrukom kam

Jos uvijek koristim V30 i jos uvijek je flagship (bez notcha). Bas sam se nadao da ce izbaciti notch u V60... Eh...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG V60 ThinQ na fotografijama s četverostrukom

Imam V30 i nikad vise LG zbog kašnjenja update-a...2020-ta je a na njemu još android 8.0...krasan flagship

10 godina
neaktivan
offline
LG V60 ThinQ na fotografijama s četverostrukom kam

Pa od 9. mjeseca ima android 9 na V30, OTA update slobodan uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 14:18 (gil).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
LG V60 ThinQ na fotografijama s četverostrukom kam

Tebe onda nekaj yebe sa tim V30. Ja imam V30 od Tcoma i gore Android 9 već dugo. 

 

V30 je još uvijek flagship, kako je kolega naveo, V40 i V50 ništa bitno nisu dobili (osim notcha) ali ovaj V60 prednaručujem čim objave kod nas. Nadam se da bi mogli dat neke dobre sluške uz njega pošto je DAC bar meni najbitnija stavka na V seriji..

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 14:26 (gocc01).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG V60 ThinQ na fotografijama s četverostrukom
Ja imam jedan sa 9 i jedan sa 8... I razlika nikakva zapravo... Mimo bauljanja po OSu palcem (sto mi se gadi koliko je debilno) i mozda security updatea kojeg ionako dobijes zasebno i u 90% slucajeva ti nista ne znaci.

Onaniranje na najfriškiji OS koji je minimalno promijenjen sa glupostima, kao onaj Marcus na Youtubeu, mi je vrh dekadencije.
12 godina
offline
LG V60 ThinQ na fotografijama s četverostrukom kam

ovaj fon mi je jedini zbog kojeg bi se vratio na android...

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG V60 ThinQ na fotografijama s četverostrukom kam

Da li neko posjeduje LG v60 i kakvi su utisci ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG V60 ThinQ na fotografijama s četverostrukom kam

Ekipo ja sam ga spreman kupiti samo ne znam gdje ga ima za kupiti.

 

U Hrvatskoj nema nigdje provjerio sam sve trgovine koje imaju u ponudI mobilne uređaje.

 

Našao sam ga na azla shopu (msm da je to Češka) ali su nabili cijenu preko soma eura, tolko sigurno nedam za mobitel, prije mjesec dana je bio oko 800 eura i dok sam budala cekao prošla baba sa kolačima. Mogu jedino gledati i cekati dok ne spuste to na neki razuman iznos od 700 800 eura.

 

Prićao sam na online chatu sa jednim likom koji radi u americi u web shopu i kaze mi da ga imaju na stanju i cijena je oko 600 700 dolara što je super, no jamstvo ne vrijedi unutar europe.

 

Našao bih ja nekoga u US-u da mi to pošalje u HR no problem je ako se pokvari nešto.

 

Ima i na amazonu samo tamo nisam nikad kupovao i nisam siguran za to.

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 1:02 (keki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG V60 ThinQ na fotografijama s četverostrukom kam

Eto nakon godinu dana sam nabavio V60. Mob je ogroman naspram V30. Osjeti se pad rezolucije na 1080p ali se u kombinaciji sa 5000mAh osjeti skok u autonomiji 

 

Dual screen je odlična stvar al ima neke mušice za koje sam pročitao da nisam jedini. Mob je nakon prvog paljenja skinuo nekih 8 updateva među kojima i Android 11. Stereo zvuk s tim da je gornji zvučnik u slušalici i obrnuto. Ima sa lijeve strane onaj retardirani Google assistant gumb za koji bi bilo dobro da se može prenamjeniti. Kamera je solidna, osjetni upgrade naspram V30. Sve radi brzo i fluidno. 

 

Uglavnom, zadovoljan sam kupnjom i nadam se da će me služiti barem koliko i V30. LG obećava support do 2023 tak da bi trebao dobiti i Android 13. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice