Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptovalutam

poruka: 29
|
čitano: 6.909
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptovalutam".
6 godina
offline
Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptovalutam

Leu bi bilo bolje da je došao u NK Hrvatski Dragovoljac...pa da vidi kako se vrte janjci na ražnju

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 13:12 (HCMAA).
Moj PC  
8 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptovalutam

U svoje su redove doveli možda i najboljeg nogometaša današnjice, ako ne i svih vremena, Argentinca Lea Messija. 


Haha, Bugovci vidjeli smo Mesija protiv Hrvatske. Prosjecan igrac sa super marketingom.

 
4 15 hvala 1
3 godine
odjavljen
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
HCMAA kaže...

Leu bi bilo bolje da je došao u NK Hrvatski Dragovoljac...pa da vidi kako se vrte janjci na ražnju

 Pa po kvaliteti je tu negdje. Mozda ipak Inter Zaprešić.

13 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval

Postoji dobro trollanje, a postoji i

veliki pero kaže...

Haha, Bugovci vidjeli smo Mesija protiv Hrvatske. Prosjecan igrac sa super marketingom.

 

Say hello to my little friend
3 godine
odjavljen
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
Nije trolanje.
14 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
veliki pero kaže...
Nije trolanje.

 To je zapravo najgore od svega, sto nije trolanje. Covjek misli ozbiljno. Dobije covjek odmah sliku ekipe s kojom se raspravlja po ovom forumu, pa zakljuci da nazalost uludo gubi svoje dragocijeno vrijeme... 

7 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
veliki pero kaže...

U svoje su redove doveli možda i najboljeg nogometaša današnjice, ako ne i svih vremena, Argentinca Lea Messija. 


Haha, Bugovci vidjeli smo Mesija protiv Hrvatske. Prosjecan igrac sa super marketingom.

 Misliš da si bolji od njega. Šteta što se takav talenat gubi po Bug forumu umjesto da zarađuje milijune od nogometa. 

9 godina
neaktivan
offline
Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptovalutam

Reci prosjecan je debilno. Uredu ako ga ne volis. Ne "volim" ni ja C.Ronalda ali da izjavim tako nesto...

Messi je najbolji igrac svih vremena. Change my mind. Btw nije ni da Messija "volim".

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
Nadimak_forumaša kaže...
veliki pero kaže...

U svoje su redove doveli možda i najboljeg nogometaša današnjice, ako ne i svih vremena, Argentinca Lea Messija. 


Haha, Bugovci vidjeli smo Mesija protiv Hrvatske. Prosjecan igrac sa super marketingom.

 Misliš da si bolji od njega. Šteta što se takav talenat gubi po Bug forumu umjesto da zarađuje milijune od nogometa. 

U izostanku osvajanja Svjetskog prvenstva u nogometu, nikako ne mogu prihvatiti terminologiju najbolji svih vremena. 

Najvjerojatnije se neka većina neće moći složiti sa mojim razmišljanjima, ali ako za neke"najbolje" tenisače postoji poker Grand slam turnira, poker aševa kako bi stručno nazvalo, bez osvajanja u jednoj sezoni ga se ne može nazvati velikim, nikako. 

Da je osvojio naslov prvaka svijeta, to bi bez ikakvog problema mogao staviti kada gdje hoće i/ili želi! 

 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
=XFX=PlayHard kaže...
veliki pero kaže...
Nije trolanje.

 To je zapravo najgore od svega, sto nije trolanje. Covjek misli ozbiljno. Dobije covjek odmah sliku ekipe s kojom se raspravlja po ovom forumu, pa zakljuci da nazalost uludo gubi svoje dragocijeno vrijeme... 

 Kakve veze ima na IT forumu sto netko misli o Mesiju ( i clanak ima malo veze sa ITjem) , i glupo je staviti najbolji svih vremena ako nije dobio ni jedno svjetsko prvenstvo. 

14 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
ATJLučko kaže...
Nadimak_forumaša kaže...
veliki pero kaže...

U svoje su redove doveli možda i najboljeg nogometaša današnjice, ako ne i svih vremena, Argentinca Lea Messija. 


Haha, Bugovci vidjeli smo Mesija protiv Hrvatske. Prosjecan igrac sa super marketingom.

 Misliš da si bolji od njega. Šteta što se takav talenat gubi po Bug forumu umjesto da zarađuje milijune od nogometa. 

U izostanku osvajanja Svjetskog prvenstva u nogometu, nikako ne mogu prihvatiti terminologiju najbolji svih vremena. 

Najvjerojatnije se neka većina neće moći složiti sa mojim razmišljanjima, ali ako za neke"najbolje" tenisače postoji poker Grand slam turnira, poker aševa kako bi stručno nazvalo, bez osvajanja u jednoj sezoni ga se ne može nazvati velikim, nikako. 

Da je osvojio naslov prvaka svijeta, to bi bez ikakvog problema mogao staviti kada gdje hoće i/ili želi! 

 

 Uspoređuješ timski i solo sport. Dakle, kruške i jabuke.

12 godina
offline
Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptovalutam

Otišla diskusija u krivome pravcu. Umjesto da špekuliramo hoće li Tresi Mesi to hodlati ili zamjeniti prvi dan u Bolivar ili neku drugu čvrstu valutu ili barem da čujemo neku recenziju znalaca o ovome šitkojinu sveli smo raspravu na pimpla li bolje od ModriČa.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
Idealist kaže...
ATJLučko kaže...
Nadimak_forumaša kaže...
veliki pero kaže...

U svoje su redove doveli možda i najboljeg nogometaša današnjice, ako ne i svih vremena, Argentinca Lea Messija. 


Haha, Bugovci vidjeli smo Mesija protiv Hrvatske. Prosjecan igrac sa super marketingom.

 Misliš da si bolji od njega. Šteta što se takav talenat gubi po Bug forumu umjesto da zarađuje milijune od nogometa. 

U izostanku osvajanja Svjetskog prvenstva u nogometu, nikako ne mogu prihvatiti terminologiju najbolji svih vremena. 

Najvjerojatnije se neka većina neće moći složiti sa mojim razmišljanjima, ali ako za neke"najbolje" tenisače postoji poker Grand slam turnira, poker aševa kako bi stručno nazvalo, bez osvajanja u jednoj sezoni ga se ne može nazvati velikim, nikako. 

Da je osvojio naslov prvaka svijeta, to bi bez ikakvog problema mogao staviti kada gdje hoće i/ili želi! 

 

 Uspoređuješ timski i solo sport. Dakle, kruške i jabuke.

U kontekstu ”NAJBOLJI” kao pojedinac, baš i ne vjerujem da sam ja promašio. 
U ostalom, mogu karikirati onda Michaela Jordana sa Chicago Bullsima, gdje je osvajao NBA prvenstva, bivao MVP, ali i pobjeđivao sa reprezentacijom USA košarkaškom, gdje je on jedan od ”NAJVEĆIH”, ako ne i Njveći ipak, ikada. 

ATJ Lučko
6 godina
offline
Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptovalutam

Čekam, čitam... Kolega antimadridista gdje ste? Živi? Herc kuca nakon zavrzlame u Barci? Najbolje bi bilo da se Barca proda naftnom gazdi. Onda lova nije problem.

 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
ATJLučko kaže...

U ostalom, mogu karikirati onda Michaela Jordana sa Chicago Bullsima, gdje je osvajao NBA prvenstva, bivao MVP, ali i pobjeđivao sa reprezentacijom USA košarkaškom, gdje je on jedan od ”NAJVEĆIH”, ako ne i Njveći ipak, ikada. 

 Da su mene ubacili umjesto Jordana, USA bi i dalje osvajala zlato...

Say hello to my little friend
14 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval

Pa dobro, čista logika: U tenisu na svoju igru utječeš 100% jer igraš sam za sebe. U košarci igraš sa još četvoricom pa je stoga tvoj utjecaj na igru 20%. U nogometu vas je 11-orica! Ako isključiš golmana tada vas je 10. Duplo više nego u košarci. Razno razne varijable rastu eksponencijalno. Ugrubo, tvoj utjecaj na igru je 10%. Teren je ogroman (što znači da se niti ne mora često igrati po strani na kojoj se nalaziš, a u pravilu se držiš jedne pozicije). Ima li smisla dalje raspravljati? I preispitaj si logiku...

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2021 10:27 (Idealist).
9 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
Idealist kaže...

Pa dobro, čista logika: U tenisu na svoju igru utječeš 100% jer igraš sam za sebe. U košarci igraš sa još četvoricom pa je stoga tvoj utjecaj na igru 20%. U nogometu vas je 11-orica! Ako isključiš golmana tada vas je 10. Duplo više nego u košarci. Razno razne varijable rastu eksponencijalno. Ugrubo, tvoj utjecaj na igru je 10%. Teren je ogroman (što znači da se niti ne mora često igrati po strani na kojoj se nalaziš, a u pravilu se držiš jedne pozicije). Ima li smisla dalje raspravljati? I preispitaj si logiku...

 Ovaku glupu usporedbu nisam davno citao. 

14 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
pravi_covijek kaže...
Idealist kaže...

Pa dobro, čista logika: U tenisu na svoju igru utječeš 100% jer igraš sam za sebe. U košarci igraš sa još četvoricom pa je stoga tvoj utjecaj na igru 20%. U nogometu vas je 11-orica! Ako isključiš golmana tada vas je 10. Duplo više nego u košarci. Razno razne varijable rastu eksponencijalno. Ugrubo, tvoj utjecaj na igru je 10%. Teren je ogroman (što znači da se niti ne mora često igrati po strani na kojoj se nalaziš, a u pravilu se držiš jedne pozicije). Ima li smisla dalje raspravljati? I preispitaj si logiku...

 Ovaku glupu usporedbu nisam davno citao. 

 Niti ja tako gramatički neispravnu rečenicu, što znači da si slab sa kredibilitetom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2021 16:08 (Idealist).
13 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
Idealist kaže...

Pa dobro, čista logika: U tenisu na svoju igru utječeš 100% jer igraš sam za sebe. U košarci igraš sa još četvoricom pa je stoga tvoj utjecaj na igru 20%. U nogometu vas je 11-orica! Ako isključiš golmana tada vas je 10. Duplo više nego u košarci. Razno razne varijable rastu eksponencijalno. Ugrubo, tvoj utjecaj na igru je 10%. Teren je ogroman (što znači da se niti ne mora često igrati po strani na kojoj se nalaziš, a u pravilu se držiš jedne pozicije). Ima li smisla dalje raspravljati? I preispitaj si logiku...

Kolega, daj se malo više skoncentrirajte, prosim vas lijepo. 
Kada je Barcelona pobjeđivala, sukus hvalospjeva je bio samo na račun Božanstva Meskea, zar ne. 
Eventualno nešto malo na račun Puyola, Xavia ili tamo nekog sretnika. 
Kada su gubili, gubila je Barcelona, nikako za poraz okriviti Meskea. 

U ovoj jednadžbi, ako neko ima epitet Boga, tada njegov utjecaj na igru je NAJMANJE 99%, ostali su tu samo ukras. 
Ako ne vjerujete, pogledajte primjer ”malog zelenog”, jako dobro vjerujem znate tko je On! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval

Tko je Meske?

6 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
Idealist kaže...

Tko je Meske?

 Čuo sam da je tvoj bliski rod u ženskom koljenu. Sry, morao sam, tema je ionako za šalu.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
ATJLučko kaže...

Kolega, daj se malo više skoncentrirajte, prosim vas lijepo. 
Kada je Barcelona pobjeđivala, sukus hvalospjeva je bio samo na račun Božanstva Meskea, zar ne. 
Eventualno nešto malo na račun Puyola, Xavia ili tamo nekog sretnika. 
Kada su gubili, gubila je Barcelona, nikako za poraz okriviti Meskea. 

Ovo mi je poznato. Znam i ja menadžera koji je zaslušan za svaki gol i dobar centaršut, a kad mu klub puši po šest razlike onda trener ide na galge, navijači su Orjuna, a sudac je Marilyn Manson.

15 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
Kolacic kaže...

* * *

Messi je najbolji igrac svih vremena. * * *

Nije. Najbolji svih vremena je Pelé.

2 godine
offline
Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptovalutam

kojim parametrima se određuje koji je bio, ili je najbolji nogometaš ?

koji može najduže "tackati" loptu ?

ne kužim ?!

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptovalutam

Pa koliko je plaćen bio? Ajmo brzi odgovor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptovalutam

Meni je Zinedine najbolji vezni u popvijesti, pa figo, Bekenbauer, Rumenige

Mesić ne igra veznog...upsss...

Ronaldo ne igra veznog, upss 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval
Zabava za lagano retardirane, prizvedena od retardiranih kretena zvana nogomet je najveca praona love koja postoji. Potvrdio velja nevolja.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptoval

Izadi malo se bavi sportom. 

10 godina
offline
Leo Messi za prelazak u PSG plaćen i kriptovalutam

Zanimljiva kombinacija. Vrhunski nogomet gdje se vrte velike pare ulazi u prostor kriptovaluta. Dobra tema za multidisciplinarni pristup.

.

Well, Messi je možda dobar, al' za mene je najbolji igrača svih vremena i sadašnjice Štef Lamza. Njega nije zanimalo kontra koga DZG igra, nego je pred sam početka tekme znao pitati suigrače: "S kim danas igramo?"

Na kvartu su čuli za PSG, ali je svima bolji DZG.

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice