Lenovo utrostručio dobit od prodaje računala

poruka: 8
|
čitano: 2.810
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo utrostručio dobit od prodaje računala".
16 godina
offline
Lenovo utrostručio dobit od prodaje računala

najveći svjetski proizvođač velite??? nego, čuo sam da Lenovo ugrađuje špijunski software u svoja računala.

Moj PC  
11 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo utrostručio dobit od prodaje računala
Prestanite lagati ovaj napaceni narod😂 https://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS45007119
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lenovo utrostručio dobit od prodaje računala
lllnuclearlll kaže...

najveći svjetski proizvođač velite??? nego, čuo sam da Lenovo ugrađuje špijunski software u svoja računala.

Je da opet ti Kinezi, ili "to je onaj beskorisni PC biznis kojeg se IBM rješio pa uvalio Lenovašima za 1.75 milijare dolara".

 

http://www.nbcnews.com/id/6666170/ns/technology_and_science-tech_and_gadgets/t/ibm-sells-pc-business-chinas-lenovo/

 

Ali nije to sve, 2014 godine IBM je Lenovu uvalio i X86 CPU serverski biznis za 2.3 milijarde dolara.

 

https://www.serverwatch.com/server-news/ibm-sells-server-business-to-lenovo-for-2-3-billion.html

 

Kad Amer ne želi PC biznis, pa eto ima ko hoče i zna kaj s tim napravit eh ti prokleti Kinezi.

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
16 godina
offline
Re: Lenovo utrostručio dobit od prodaje računala
rambox kaže...

Kad Amer ne želi PC biznis, pa eto ima ko hoče i zna kaj s tim napravit eh ti prokleti Kinezi.

 

 

Pa to i je u biti točno.

Do prodaje, zadnjih desetak godina IBM PSG je bio stalno u minusu, s tim da je jedne godine bio u plusu par centi po isporučenom boxu.

15 godina
offline
Re: Lenovo utrostručio dobit od prodaje računala
Ček da trump čuje za ovo :)
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Lenovo utrostručio dobit od prodaje računala

održavam (očvrsje, napudbine, šljamware, spyware, sveware) susjedu lijenovo ljaptope think-nešto (). poučen time, ostajem dellboy. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 12:27 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lenovo utrostručio dobit od prodaje računala

Zanimljivo je da je prihod porastao samo 10% (o broju uređaja se ni ne priča) tako da ovo zapravo više znači da su poprilično smanjili troškove i vjerojatno skuplje prodaju računala. Budući da se tržište računala konstanto smanjuje često su ovakvi prevrati (pogotovo na kvartalnim podacim) između Lenova, HP-a i Della tako da nema tu ništa senzacionalno.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Lenovo utrostručio dobit od prodaje računala

Rade izvrsne uređaje - vrlo kvalitetne i lijepoga dizajna. Zaslužili su.

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice