Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom ruhu

poruka: 12
|
čitano: 19.613
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom ruhu".
10 godina
offline
Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom ruhu

Vidim, još uvijek nisu naučili gdje na tipkovnici mora stajati lijevi CTRL 

Ne umijem pisat
Moj PC  
2 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom
Bruner kaže...

Vidim, još uvijek nisu naučili gdje na tipkovnici mora stajati lijevi CTRL 

 Nije ni meni jasno zašto to ne zamijene.

 

Ali dobro, uvijek kada kupim thinkpad zamijenim to u biosu i to je to..

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom
Nešto propuštam?
15 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom
Da
12 godina
offline
Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom ruhu

Kakvo vam je hlađenje na Thinkpadovima?

 

Imam službeni T14 Gen2 sa i7 1165G7 i Mx450 i pri bilo kojem zahtjevnijem loadu ide preko 90 stupnjeva, dosta često bude zakucan i na 100.

 

Primjetio sam da tad ne bude mu ventilator na max, dok tipa pri običnom surfanju kad je na 55 stupnjeva zakuca ventilator na max.

Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom
Koliko vidim, CTRL je na lijevoj strani.
10 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom
Na svim normalnim tipkovnicama lijevi CTRL se nalazi u lijevom donjem kutu, samo se na Thinkpadima tamo nalazi tipka Fn, a lijevi CTRL je s njezine desne strane. Kad čitav život koristiš normalne tipkovnice, onda ti je Thinkpadov raspored koma jer ti svako malo nije jasno zašto copy-paste i sl. komande ne rade.
Da, može se podesiti u BIOS-u da se te dvije tipke "zamijene" (kao što je i kolega gore naveo), ali prosječni korisnici to vjerojatno ni ne znaju.

Zašto su iz Lenova odlučili korisiti takav raspored samo na Thinkpadima, to ne znam, ali ne vidim tu nikakve logike.
Ne umijem pisat
Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom ruhu

plus, nitko ne govori o throttlingu...Thinkpadovi postali su inženjersko sr.... Previše novca traže za mediokritetni laptop, jedan rjetkih pluseva mu je tipkovnica. Koristim Thinkpadove več više od 15 godina....

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom
Bruner kaže...
Na svim normalnim tipkovnicama lijevi CTRL se nalazi u lijevom donjem kutu, samo se na Thinkpadima tamo nalazi tipka Fn, a lijevi CTRL je s njezine desne strane. Kad čitav život koristiš normalne tipkovnice, onda ti je Thinkpadov raspored koma jer ti svako malo nije jasno zašto copy-paste i sl. komande ne rade.
Da, može se podesiti u BIOS-u da se te dvije tipke "zamijene" (kao što je i kolega gore naveo), ali prosječni korisnici to vjerojatno ni ne znaju.

Zašto su iz Lenova odlučili korisiti takav raspored samo na Thinkpadima, to ne znam, ali ne vidim tu nikakve logike.

 Nisu u Lenovu tako odlučili, tako je bilo na IBM-ovim thinkpadovima prije nego je Lenovo kupio brand, odnosno njihov PC business. 

Ako se teško naučiti pomaknut prst jednu tipku u desno, onda stvarno. Rekli bi naši stari, "slabom k**** i dlaka smeta" 

Nadglednik dina
9 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom
Entry Point kaže...
Bruner kaže...
Na svim normalnim tipkovnicama lijevi CTRL se nalazi u lijevom donjem kutu, samo se na Thinkpadima tamo nalazi tipka Fn, a lijevi CTRL je s njezine desne strane. Kad čitav život koristiš normalne tipkovnice, onda ti je Thinkpadov raspored koma jer ti svako malo nije jasno zašto copy-paste i sl. komande ne rade.
Da, može se podesiti u BIOS-u da se te dvije tipke "zamijene" (kao što je i kolega gore naveo), ali prosječni korisnici to vjerojatno ni ne znaju.

Zašto su iz Lenova odlučili korisiti takav raspored samo na Thinkpadima, to ne znam, ali ne vidim tu nikakve logike.

 Nisu u Lenovu tako odlučili, tako je bilo na IBM-ovim thinkpadovima prije nego je Lenovo kupio brand, odnosno njihov PC business. 

Ako se teško naučiti pomaknut prst jednu tipku u desno, onda stvarno. Rekli bi naši stari, "slabom k**** i dlaka smeta" 

 Nije to tesko ili netesko, jednostavno stvar navike, kao da nekom kazes "E od danas hodas samo unazad i nikako drugacije" naravno cim bi usto iz stolice krenio bi hodat naprijed....

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom
Thinkpad je za gospodu koja ide po sastancima. Njima ti nije bitno
10 godina
offline
Re: Lenovo ThinkPad T14s G3 - Stara škola u novom
Hazzard From da Hood kaže...

 Nije to tesko ili netesko, jednostavno stvar navike, kao da nekom kazes "E od danas hodas samo unazad i nikako drugacije" naravno cim bi usto iz stolice krenio bi hodat naprijed....

 Jedna tipka, nije pola tipkovnice okrenuto. I dalje vrijedi ona stara koju sam spomenu. Ako se na jednu tipku ne mogu ljudi naučiti, onda bolje da bace računalo kroz prozor. Nije to za njih. Čudno kako se nitko ne žali na apple-ovu tipkovnicu kad kupe mac-ove 

Nadglednik dina
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice