Lenovo predstavio moderne uređaje za novi, hibridn

poruka: 6
|
čitano: 3.311
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo predstavio moderne uređaje za novi, hibridn".
15 godina
offline
Lenovo predstavio moderne uređaje za novi, hibridn

Ima li što ovdje sa AMD ovim procesorima?

Ili se AMD kompanija spominje kao fusnota u vidu FreeSync kod najvećeg proizvođača računala na svijetu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lenovo predstavio moderne uređaje za novi, hib
Envy kaže...

Ima li što ovdje sa AMD ovim procesorima?

Ili se AMD kompanija spominje kao fusnota u vidu FreeSync kod najvećeg proizvođača računala na svijetu. 

 Ili nekakav eksluzivan dogovor od Intela i Lenova, vec vidjeno na X1 carbon seriji

10 godina
offline
Lenovo predstavio moderne uređaje za novi, hibridn

Ne razumijem tko bi uzimao Chrombook (poznavajuci njegova ogranicenja) kad ti prijenosnici sa Intel i5 i 8Gb rama mogu bez problema vrtiti Windowse, a ni cijena im nije puno povoljnija, samo mozda licenca za Win10 povecava je!? Obicno se spominje da studenti/ucenici uzimaju Chrombook zbog cijene ali ja to ne vidim u nasim uvjetima ili mi nesto promice!?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lenovo predstavio moderne uređaje za novi, hib
Ja Chromebook u životu nisam vidio, a vidio ni na Balkanu ni i Evropi, a vidio sam stvari za koje gledam i - ne mogu da vjerujem šta vidim!
Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
offline
Re: Lenovo predstavio moderne uređaje za novi, hib

-licenca omea košta cca 15$ minus refound-povrat ovisno o uređaju-inčima i sl. pa ispadne 1-9$.. odnosno kao puna cijena 20$ što nema veze s prodajom-cijenom win zasebno u trgovinama (ili uz sve poreze+marže, vidljiva razlika za računala s i bez win je 200-300kn što će reć da je 50% tog iznosa ono što oem plaća microsoftu za licencu, ostalo su marže+porez do kupca).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Lenovo predstavio moderne uređaje za novi, hibridn

Dobro da i nije samo ukljucena licenca windowsa u tu razliku opet ne vidim razlog da bi netko uzimo Chrombook jer je previce okljastren u odnosu na windowse. To google gura i mozda daje neke gadne popuste studentskoj populaciji u USA da ih naviknu na njihov OS pa ce i kad se zaposle preferirati Chome OS. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice