Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica

poruka: 10
|
čitano: 3.665
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica".
12 godina
neaktivan
offline
Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica

Koji posao je mclaren odradio se vidi po tome da je pravi auto laksi nego ovaj od kockica. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica
coso9288 kaže...

Koji posao je mclaren odradio se vidi po tome da je pravi auto laksi nego ovaj od kockica. 

Pa i nije neki ultra-sportas, 1374kg sa tekucinama a nema ni elektromotore nego samo 4.0 benzinca... Ovo malo natjunirana golf jedinica pomete :)

14 godina
protjeran
offline
Re: Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica
Dead kaže...
ansha kaže...
coso9288 kaže...

Koji posao je mclaren odradio se vidi po tome da je pravi auto laksi nego ovaj od kockica. 

Pa i nije neki ultra-sportas, 1374kg sa tekucinama a nema ni elektromotore nego samo 4.0 benzinca... Ovo malo natjunirana golf jedinica pomete :)

 A kako to govoriš? Ili se šegačiš? 800 konja, max. brzina 335 km/h, 0-100 za 2.8s, 0-200 za 6.8s, 0-300 za 17.5s.

Napola, ima puno brutalnijih autica... Dok taj dodje do 300km/h, Koenigsegg Regera je na 400km/h...

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica

a ima li štogod u njem (pravom, ne ovom rezultatu krštenja kozlića od strane besploslenih svećenika) za ljubitelje struje? ono - bzzzzzoink? ništa rajmak/tesla? pa kako?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 0
7 godina
offline
Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica

lego treba antialiasing ostalo je isto...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
4 0 hvala 0
Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica

Auto od 400,000 Lego kockica košta koliko i novi Porsche Boxter. A ovog još moraš i sastavljati. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica
Nisam znao da je rimac dogovorio suradnju i sa maclarenom. Rezultat je tu negdje. lol.
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica

 

Fantastično. 

Super je McLarren Senna, super su legići. Odličan spoj omiljenig kockica mnogih generacija i strojčine koje juri ko' od šale.

 

U nedostaku dužine jorgana, čovjek mora biti zadovoljan sa ovom inačicom izvedbe.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica

mnijem da bi bilo korisnije da su ispekli ovakvu tortu pa podijelili mljackavcima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Lego McLaren Senna od pola milijuna kockica
ansha kaže...
Dead kaže...
ansha kaže...
coso9288 kaže...

Koji posao je mclaren odradio se vidi po tome da je pravi auto laksi nego ovaj od kockica. 

Pa i nije neki ultra-sportas, 1374kg sa tekucinama a nema ni elektromotore nego samo 4.0 benzinca... Ovo malo natjunirana golf jedinica pomete :)

 A kako to govoriš? Ili se šegačiš? 800 konja, max. brzina 335 km/h, 0-100 za 2.8s, 0-200 za 6.8s, 0-300 za 17.5s.

Napola, ima puno brutalnijih autica... Dok taj dodje do 300km/h, Koenigsegg Regera je na 400km/h...

 Zamisli kako to? 

Komentar nigdje veze. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice