Kuro Reader - uglađen čitač stripova minimalističk

poruka: 4
|
čitano: 2.044
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kuro Reader - uglađen čitač stripova minimalističk".
16 godina
neaktivan
offline
Kuro Reader - uglađen čitač stripova minimalističk

isprobam ga zbog androida... do sada nisam nikakav koristio na androidu.

btw evo preporuke za sve ostale platforme. 

YACReader

već godinama prezadovoljan. 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 1
Kuro Reader - uglađen čitač stripova minimalističk

Ako ste vlasnici iOS uređaja daleko najbolje (ali stvarno daleko najbolje) rješenje biti će vam

 

https://apps.apple.com/hr/app/smart-comic-reader/id1511175212?uo=4&itscg=30200&itsct=apps_box&mt=8

 

 

Aplikacija ima automatsko detektiranje panela, ja sam isprobao i radi u 99% slučajeva vrhunski. Oduševljen sam.

K tome je i besplatna.

 

 

Fale joj neke osnovnije mogućnosti, ali i ovakva ne potpuno dovršena je po meni najugodnije rješenje za čitanje.

 

 

 

Lijepi pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Kuro Reader - uglađen čitač stripova minimalističk

lako za app, nego gdje vi to skidate stripove? ne mislim na anime, marvel, dc i slicne, vec ove "nase klasike" Zagor, Blek, Teks, Mister No, Dylan Dog, Alan Ford i slicno

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kuro Reader - uglađen čitač stripova minimalis
3dfx kaže...

lako za app, nego gdje vi to skidate stripove? ne mislim na anime, marvel, dc i slicne, vec ove "nase klasike" Zagor, Blek, Teks, Mister No, Dylan Dog, Alan Ford i slicno

 regionalni warez forumi koje se ne smije ovuda spominjat.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice