Kupujete li više ili manje nego prije pandemije?

poruka: 7
|
čitano: 4.455
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kupujete li više ili manje nego prije pandemije?".
12 godina
protjeran
offline
Kupujete li više ili manje nego prije pandemije?

Super anketa koja implicira da je netko bio vezan za dom. Sto je s onima koji su bili jednako "vezani" za dom, tj. one koji rade od kuce, idu van kad zele, al nemaju potrebu visit po kavanama i shopping centrima? Pa jednostavno nisu nista vezani ni vise ni manje? Nisam nit nadogradio komp, nit kupio konzolu, nit prodao nesto samo zato jer sam "vezan" za dom. Zivio sam (i zivim) kao i prethodnih godina, minus sto mi je veca tlaka otic do Kopera ili Trsta u nabavku nekih kvalitetnijih artikala nego je dostupno kod nas, sve ostalo je vise-manje isto.

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupujete li više ili manje nego prije pandemij
Oni ne moraju odgovarati na anketu ili postove. Njima je sve isto.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Kupujete li više ili manje nego prije pandemije?

U principu, kupujem više, obzirom manje trošim u nekim druženjima u kojima sam "uživao" prije ovog  sa Coronom. 

Istina svakako, i prioriteti su se malo izmjenili, hoću neću, pružaju mi se prilike više uložiti u sebe i svoje gušte. 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupujete li više ili manje nego prije pandemij
Definitivno manje od kad mi je diler u samoizolaciji.
 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kupujete li više ili manje nego prije pandemij
Evo samo za tebe ce posebnu kategoriju otvoriti u odgovorima.
Cekamo da se javi iduci ljutit na pitanje "vezanosti uz dom", a beskucnik je bez doma.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujete li više ili manje nego prije pandemij
Jedno sam siguran, definitivno znatno manje vozim auto zbog njihovih mjera.
Posa mi je blizu kuce, pa idem pjeske, a s autom sam vodia dicu na treninge svakodnevno i usput obavia shopping po potribi. S obzirom da je mali dugo jedino moga plivat na suvo (jer eto u ogromnom bazenu virusi plivaju i skacu) bas kao sto i na gimnastici (jedna osoba na jednoj spravi i 20m min oko nje, a sve skupa njih max 10 u najboljem slucaju) virusi rade menikeli, zvijezde na gredi i akrobacije na parteru, onda ispada da sam juce tocia auto nakon 53dana. cestitke pripadnicima mense u tom stozeru jer njihova logika samo je njima jasna, i pogotovo im cestitam sto su cilu drzavu odveli u kameno doba...
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Kupujete li više ili manje nego prije pandemije?

sve jednako kao i prije i kao što će biti i poslije, ako bude poslije. kupuje se kad se mora, a ne kad se hoće. istina, malo je zimasto voziti se motorom (ak treba dalje od placa) ali ide nekak. sam da je suho ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2021 18:06 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice