Kupac prve karte za svemirski let Blue Origina je

poruka: 6
|
čitano: 3.617
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kupac prve karte za svemirski let Blue Origina je ".
15 godina
offline
Kupac prve karte za svemirski let Blue Origina je

Cilj misije je "pronaći viši smisao postojanja" i "istražiti more zvijezda" na svemirskom letu. 

 

Proseru me ovakvi duhovni ispadi. 

 

Samo čekam da otvorim paštetu, pa da mi iskoči neka duhovna izjava. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
15 0 hvala 4
3 godine
odjavljen
offline
Re: Kupac prve karte za svemirski let Blue Origina
fredii kaže...

Cilj misije je "pronaći viši smisao postojanja" i "istražiti more zvijezda" na svemirskom letu. 

 

Proseru me ovakvi duhovni ispadi. 

 

Samo čekam da otvorim paštetu, pa da mi iskoči neka duhovna izjava. 

 Sve je preko kripta zaradio.

15 godina
offline
Re: Kupac prve karte za svemirski let Blue Origina
veliki pero kaže...

 Sve je preko kripta zaradio.

 

To kako je zaradio me ne jebe, koliko činjenica da pored tolikog znanstvenog napretka imaš MASU, DOSLOVCE MASU ljudi koji vjeruju u "viši smisao" i slične duhovne pizdarije. 

 

Život je malo tkome lagan, da ne kažem bezbrižan, ali bježanjem od realnosti i bacanjem u potragu za duhovnošću, neće maknuti probleme od osobe. 

 

Da imam para, kao on, otišao bih u svemir iz gušta, jer me astronomija oduvijek zanimala. Ne zato da bih tražio neko duhovno biće ili ne znam kakvo već sranje. Ode, pa makar me skupljali na kraju sa nekoliko stotina mjesta.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
10 godina
neaktivan
offline
Kupac prve karte za svemirski let Blue Origina je

Dok god ima ofci za šišanje biti će i ovakvih milijardera. Žalosno kako se ljudi obogaćuju...

 
2 3 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Kupac prve karte za svemirski let Blue Origina
Dr.Feel kaže...

Dok god ima ofci za šišanje biti će i ovakvih milijardera. Žalosno kako se ljudi obogaćuju...

 "Pere te" sto ti nisi na vrijeme "uskocio" 

15 godina
offline
Kupac prve karte za svemirski let Blue Origina je

Neki dan pričam sa prijašnjim šefom iz stare firme na temu "koliko glupi trebamo biti da se obogatimo?" Naravno iz dana u dan čitajući vijesti kako se netko radi jednog posta, slike virala ili glupog programa - obogatio!

Upravo čitajući ovakve vijesti. Jasno je kao dan, da je on jedan od milijun kojem je to pošlo za rukom, mada mi to gledamo kao da je jedan-jedini.

Inaće 31-godišnjak izgleda mi kao da je 17-godišnjak, i nisam imao blage veze da ima veze sa BitTorrentom, kojeg najrađe koristim od svih .torren klijenata.

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice